Vesec pod Kozákovem 2019 - Vesec pod Kozákovem

Liga: FNC
Místo: Vesec
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 21. 06. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 21. 06. 2019 00:01
Začátek tipování:  21. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2019 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vesec-10124.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNFNC
22Příchovice JNFNC
33Nová Ves LILukáš Pokorný
44Jeřmanice LIFNC
55Malá Skála JNFNC
66Vesec SMFNC
77Krásná Ves MBJan Macoun
88Valdice JCTomáš Dubský
99Karlinky LISDH Karlinky
1010Krásná Ves BMBJan Macoun
1111Těpeře JNTomáš Neugebauer
1212Hradčany LITomáš Najman
1313Koberovy JNTomáš Mašek
1414Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
1515Břehy MBPetr Zavrtálek
1616Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1717Odolenovice JNJan Macháček
1818Záskalí LIhasici Bezaskovice
1919Albrechtice v Jizerských horách JNLukáš
2020Janův Důl LIHonza Mašek
2121Bystřice JCJan Košťák
2222Škodějov SMRoman Dolenský
2323Pěnčín JNVít Macháček
2424Bukovno MBVaclav
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Olešnice SMLukáš Marek
24Veselá SMEliška Novotná
36Jeřmanice LIKristýna Matějková
47Mělník BlataMEDominika Pecháčková
58Koberovy JNTomáš Mašek
69Dalešice JNDavid Beránek
710Zlatá Olešnice JNJan Kupka
811Raspenava LILuboš Roušal
915Karlinky LISDH Karlinky
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Roztoky u Semil SMFNC
33Smržovka JNJan Sajewicz
44Dalešice ženyJNDavid Beránek
55Nová Ves LILukáš Pokorný
66Příchovice JNFNC
77Hradčany LITomáš Najman
88Dalešice JNDavid Beránek
99Příšovice LIladislav kosek
1010Záskalí LIhasici Bezaskovice
1111Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1212Koberovy JNTomáš Mašek
1313Odolenovice JNJan Macháček
1414Těpeře JNTomáš Neugebauer
1516Valdice JCTomáš Dubský
1617Dolní Sytová SMJiří Buchar
1718Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1819Bystřice JCJan Košťák
1920Škodějov SMRoman Dolenský
2021Janův Důl LIHonza Mašek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/11 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2014/07/11 Vesec, Mírová pod Kozákovem, Vesecky pohár
-
2015/07/10 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2016/07/01 Vesec p. Kozákovem, 4. kolo Vesec pod Kozákovem
FNC
2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem
FNC
2018/06/22 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec p. Kozákovem
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga