Velké Hamry 2022 - FNC Velké Hamry

Liga: FNC
Místo: Velké Hamry
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 28. 05. 2022 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 18. 05. 2022 20:00
Konec rezervace: 28. 05. 2022 01:00
Začátek tipování:  28. 05. 2022 20:00
Konec hlasování: 28. 05. 2022 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hamry-12410.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMRoman Dolenský
22Pěnčín JNMarek Mrkvička
33Březovice MBDaniel Čeleda
44Desná III JNSDH Desná III
55Příchovice JNJan Kupka
66Jirkov BJNTomáš Neugebauer
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
110Hodkovice nad Mohelkou ŽenyLIVeronika Davidová
217Slatiny JCKateřina Zumrová
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Roztoky u Semil SMFNC
23Dalešice JNDavid Beránek
34Škodějov SMHasiči Škodějov
45Příchovice JNJan Kupka
56Březovice MBDaniel Čeleda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dneboh MB16,1716,3516,352018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,6416,7216,722017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kosmonosy MB16,6816,8216,822019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,9316,8316,932016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jablonec nad Jizerou SM16,4617,1017,102017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dubenec TU17,1217,0617,122019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Krásná Ves MB16,6817,2217,222018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Podůlší BéčkoJC17,1517,4117,412018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jirkov JN17,4017,5917,592018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Obrubce MB17,6017,2417,602018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dneboh MB17,0217,6017,602017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sychrov MB17,6517,5617,652018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dneboh MB17,6617,5317,662016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kamenice Dobšín KameniceMB17,6817,6817,682017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kosmonosy MB16,8517,6917,692017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pšánky HK17,3817,8317,832017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Obrubce MB17,0117,8517,852019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zlatá Olešnice JN17,6217,9117,912016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kamenice Dobšín KameniceMB17,9617,7217,962016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kosmonosy MB17,9218,0418,042018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,9418,1718,172017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Smidary HK16,7118,3518,352017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Frýdštejn JN17,7118,4518,452019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Malá Skála JN18,2518,4718,472016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Veselá MB18,4817,6418,482017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chářovice BN17,0518,5118,512017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB18,0018,5218,522017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Veselá MB18,5718,5518,572019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM18,8118,3418,812017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mříčná SM18,8319,0019,002018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kopidlno JC18,4419,1019,102017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dneboh MB18,891,9119,102019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Košťálov SM18,8019,1419,142016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Tatobity SM18,2819,1919,192019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jílové u Držkova JN19,0719,2619,262019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zlatá Olešnice JN18,2519,2719,272019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Olešnice SM19,3719,2619,372018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jílové u Držkova JN19,4619,1619,462016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Veselá MB16,8119,4619,462016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Košťálov SM18,9419,6919,692019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Olešnice SM19,9419,2019,942019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Příchovice JN19,9119,9419,942017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Jílové u Držkova JN17,7920,0120,012017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Podůlší BéčkoJC20,5219,9820,522016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Košťálov SM20,5319,2220,532017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pšánky HK20,6220,1020,622018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Jirkov JN19,4021,4221,422017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Jeřmanice LI22,1819,7722,182017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Obrubce MB22,5522,9822,982016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Sychrov MB21,8723,8123,812017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Příchovice JN23,8721,5323,872016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Benešov u Semil SM24,0318,6424,032018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kamenice Dobšín KameniceMB22,4524,0724,072019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jeřmanice LI20,8524,0824,082019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chrášťany LT24,4223,7624,422017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Jirkov JN26,0325,3526,032019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Tatobity SM27,2821,9527,282018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Smržovka JN26,9527,4727,472017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mříčná SM27,2527,6027,602019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Sychrov MB27,6827,3527,682016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Kamenice Dobšín KameniceMB28,6225,5628,622018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Lučany nad Nisou JN29,1124,5329,112019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Malá Skála JN30,3029,2630,302018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Mříčná SM18,9131,7131,712016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Semily I.SM32,2827,4132,282017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Sychrov MB33,9033,5933,902019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Velké Hamry JN34,2118,5534,212016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Velké Hamry JN20,7134,7634,762018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Velké Hamry JN41,6241,6641,662019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Lučany nad Nisou JN53,8225,8753,822017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kosmonosy MBNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Břehy MBNP20,32NP2019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Košťálov SMNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Malá Skála JN18,23NPNP2019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Podůlší BéčkoJCNP18,31NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chyjice JCNPNPNP2019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Krásná Ves MBNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Velké Hamry JN20,80NPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Malá Skála JNNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Jirkov JNNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chyjice JCNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Zlatá Olešnice JN16,77NPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Jílové u Držkova JN18,14NPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Krásná Ves MBNPNPNP2019/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Pšánky HKNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Smržovka středJNNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Veselá MBNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Hamrska, Soutěž o Hamérský pohár
-
2015/08/29 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2016/05/14 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2016/06/11 Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry
FNC
2017/05/13 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/09 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/11/03 Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018
FNC
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2020/05/09 Velké Hamry, PKL Velké Hamry
PKL
2021/09/18 Velké Hamry, PKL Velké Hamry
PKL
2022/05/28 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/05/21 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
2022/05/28 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2022/06/18 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2022/07/09 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2022/07/16 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2022/08/20 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín
FNC
2022/09/17 Dalešice, FNC Dalešice
FNC
Kdy Kde Liga