Velké Hamry 2019 - Hamrovský pohár

Liga: JL
Místo: Velké Hamry
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 12. 05. 2019 14:00
Kontakt:   Zdeněk Nauč
Telefon:  604 721 226

Začátek rezervace: 06. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 10. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  06. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 10. 05. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště
e-mail.: zdeneknauc@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hamry-10167.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dneboh MB16,1716,3516,352018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,6416,7216,722017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC16,9316,8316,932016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jablonec nad Jizerou SM16,4617,1017,102017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krásná Ves MB16,6817,2217,222018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Podůlší BéčkoJC17,1517,4117,412018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jirkov JN17,4017,5917,592018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Obrubce MB17,6017,2417,602018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dneboh MB17,0217,6017,602017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Sychrov MB17,6517,5617,652018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dneboh MB17,6617,5317,662016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dobšín KameniceMB17,6817,6817,682017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kosmonosy MB16,8517,6917,692017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pšánky HK17,3817,8317,832017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zlatá Olešnice JN17,6217,9117,912016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dobšín KameniceMB17,9617,7217,962016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kosmonosy MB17,9218,0418,042018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Krásná Ves MB17,9418,1718,172017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Smidary HK16,7118,3518,352017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Malá Skála JN18,2518,4718,472016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Veselá MB18,4817,6418,482017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chářovice BN17,0518,5118,512017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Obrubce MB18,0018,5218,522017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tatobity SM18,8118,3418,812017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mříčná SM18,8319,0019,002018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kopidlno JC18,4419,1019,102017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Košťálov SM18,8019,1419,142016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olešnice SM19,3719,2619,372018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jílové u Držkova JN19,4619,1619,462016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Veselá MB16,8119,4619,462016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Příchovice JN19,9119,9419,942017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jílové u Držkova JN17,7920,0120,012017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Podůlší BéčkoJC20,5219,9820,522016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Košťálov SM20,5319,2220,532017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pšánky HK20,6220,1020,622018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jirkov JN19,4021,4221,422017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jeřmanice LI22,1819,7722,182017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Obrubce MB22,5522,9822,982016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Sychrov MB21,8723,8123,812017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Příchovice JN23,8721,5323,872016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Benešov u Semil SM24,0318,6424,032018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chrášťany LT24,4223,7624,422017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Tatobity SM27,2821,9527,282018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Smržovka JN26,9527,4727,472017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Sychrov MB27,6827,3527,682016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Dobšín KameniceMB28,6225,5628,622018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Malá Skála JN30,3029,2630,302018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mříčná SM18,9131,7131,712016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Semily I.SM32,2827,4132,282017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Velké Hamry JN34,2118,5534,212016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Velké Hamry JN20,7134,7634,762018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Lučany nad Nisou JN53,8225,8753,822017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Veselá MBNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kosmonosy MBNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Košťálov SMNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Podůlší BéčkoJCNP18,31NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Velké Hamry JN20,80NPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krásná Ves MBNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Malá Skála JNNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Jirkov JNNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chyjice JCNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Zlatá Olešnice JN16,77NPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jílové u Držkova JN18,14NPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Smržovka středJNNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Pšánky HKNPNPNP2016/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Hamrska, Soutěž o Hamérský pohár
-
2015/08/29 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2016/05/14 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2016/06/11 Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry
FNC
2017/05/13 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/09 Velké Hamry, FNC Velké Hamry
FNC
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/11/03 Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018
FNC
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/29 Dubenec, Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Malá Skála
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga