Velichovky 2023 - VČHL Velichovky

Liga: VČHL
Místo: Velichovky
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 08. 07. 2023 10:00
Kontakt:   Martin Šubrt
Telefon:  603 389 882

Začátek rezervace: 08. 07. 2023 10:00
Konec rezervace: 08. 07. 2023 10:00
Začátek tipování:  08. 07. 2023 00:00
Konec hlasování: 08. 07. 2023 00:00
Zadal: Jakub Šmída

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velichovky-12925.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO16,9016,9016,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO17,0816,8417,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,8017,2517,252014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Trnov RK17,3917,3717,392014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pšánky BHK17,2117,6417,642014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO17,4017,6517,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pšánky AHK17,3617,6617,662014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čeperka NPA17,9017,4917,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8918,3218,322014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK18,4617,3418,462014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bříšťany JC18,7217,2018,722014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Radechová BNA18,5318,8818,882014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Havlovice TU17,8319,2019,202014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Podůlší BéčkoJC18,8319,6519,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kopidlno JC20,7818,4320,782014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Třebešov NA20,9818,3020,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velichovky NA20,8421,1021,102014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roudnice HKNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bystřec AUO28,0128,32NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,1015,8716,102019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC16,4816,0916,482018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO16,4916,5216,522020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,0816,6716,672014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vitiněves JC16,6616,7116,712013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO16,5916,7516,752019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nepomuky UO16,5916,7716,772018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myštěves HK16,1716,7816,782016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO16,7916,6616,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dlouhá Ves RK16,4916,8016,802019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK16,9116,8716,912018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Košťálov SM16,8817,0017,002018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice UO17,0017,0917,092013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vitiněves JC17,0916,7717,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vitiněves JC17,1616,0617,162015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC17,1916,2517,192016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Červená UO17,0717,3417,342018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice CUO17,3716,8417,372020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Orlice UO16,5417,4417,442016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC17,4516,2217,452019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nepomuky UO16,9017,4817,482016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Letohrad - Kunčice UO17,5117,2817,512015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libňatov TU17,5417,3917,542014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myštěves HK17,5616,5317,562014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rokytno PA17,2417,5817,582016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Ploukonice SM17,6017,6617,662020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Roudnice HK17,5717,8017,802016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krásná Ves MB17,8117,6917,812017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hrobice PA17,8616,7217,862017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libňatov TU17,8617,2017,862013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dlouhá Ves RK17,8717,0017,872018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libuň JC16,9417,9617,962014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Letohrad - Orlice UO17,9816,7717,982018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice UO18,0817,2618,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Letohrad - Orlice UO17,2118,1218,122015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dolní Přím HK18,0918,1218,132014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Libuň JC18,1317,5418,132017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Myštěves HK18,1417,8418,142013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dolní Přím HK18,1718,0218,172015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Trnov RK18,2116,9418,212019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Myštěves HK17,3018,3518,352020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dolní Přím HK18,2118,4018,402017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Přím HK17,7018,4318,432018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nepomuky UO17,7018,4618,462017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dlouhá Ves RK18,4917,3118,492020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Letohrad - Orlice UO18,6217,8618,622017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Roudnice HK18,5518,6218,622015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dolní Přím HK18,2618,6418,642013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libňatov TU18,7318,7918,792015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Libuň JC18,1418,8318,832013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Sloup PZ18,9416,9318,942020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Myštěves HK18,9819,0819,082017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nepomuky UO19,1116,9519,112019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rokytno PA19,2018,8219,202015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lodín HK18,4319,2319,232013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libuň JC17,1219,5319,532015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Trnov RK18,2019,5619,562018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Čeperka PA19,0819,7419,742020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Katusice MB19,8619,9719,972020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Stéblová PA19,4620,2420,242017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dlouhá Ves RK20,5620,3220,562017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kvasiny RK19,5921,4821,482019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Roudnice HK21,8919,0721,892014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Orlice UO21,9622,2322,232014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Obrubce MB18,8722,4122,412015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Myštěves HK18,1023,2723,272015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hrobice PA25,5921,7525,592018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Velichovky NA25,0026,3326,332020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dubenec TU19,8329,6829,682016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Holice PA18,7438,0338,032017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vysokov NA39,7439,2339,742020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Renmotor Jinolice JC16,6342,6742,672020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Trnov RKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Hrobice ExplosiaPANPNPNP2020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Roudnice HKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dolní Přím HKNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Velichovky, fotbalové hřiště, Východočeská hasičská liga
VČHL
2014/06/28 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2015/09/19 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2016/09/17 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Fotbalové hřiště Velichovky, XI. kolo LPO 2017
LPO
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
2020/07/12 Fotbalové hřiště Velichovky, VČHL 2020
VČHL
2021/07/17 Fotbalové hřiště Velichovky, VČHL Velichovky
VČHL
2022/07/16 Velichovky, VČHL 2022, 6.kolo, Velichovky
VČHL
2023/07/08 Velichovky, VČHL Velichovky
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/05/13 Horní Třešňovec, VČHL Horní Třešňovec
VČHL
2023/05/27 Nepomuky, VČHL Nepomuky
VČHL
2023/05/28 Bystřec, VČHL Bystřec
VČHL
2023/06/10 Havlovice, VČHL Havlovice
VČHL
2023/07/01 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
2023/07/08 Velichovky, VČHL Velichovky
VČHL
2023/07/22 Letohrad Orlice, VČHL Letohrad Orlice
VČHL
2023/07/23 Letohrad Kunčice, VČHL Letohrad-Kunčice
VČHL
2023/07/29 Lanžov, VČHL Lanžov
VČHL
2023/09/02 Pšánky, VČHL Pšánky
VČHL
Kdy Kde Liga