Úněšov, Dílny statek Úněšov 2018 - Ledové útoky

Liga: -
Místo: Úněšov
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 27. 01. 2018 11:00
Kontakt:   Sak Josef
Telefon:  +420 604 575 141

Začátek rezervace: 01. 01. 2018 01:00
Konec rezervace: 27. 01. 2018 10:00
Začátek tipování:  27. 01. 2018 20:00
Konec hlasování: 27. 01. 2018 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH ÚNĚŠOV

Vás zve na II.ročník

 

„LEDOVÉ ÚTOKY“

Memoriál Josefa Saka

Zařazeno do seriálu soutěží o Pohár vládce severu

 

Datum konání:              27.ledna 2018

Místo konání:                areál dílny Úněšovský statek

49°52'49.0"N 13°08'47.1"E

                                       Příjezd od Plzně do leva kolem kostela

Povrch:                          asfalt

Prezence družstev:         do 10:30 hodin

Začátek soutěže:            11 hodin

Kategorie:                      muži,ženy

Pravidla:                                dle Západočeské hasičské ligy

 

PRAVIDLA soutěže v požárním útoku

 

            Soutěžní disciplínou je požární útok dle pravidel Západočeské hasičské ligy s výjimkou muži soutěží na dvě B.

            Hodnocení: hodnotí se kategorie muži, ženy

    

Výpis úprav pravidel :

  • Savice – délka 2,5 m ±5 cm, bez tvarových podložek, se šroubením o průměru 110 mm
  • Koš s funkční klapkou, s ovládáním umístněným vně pláště Velikost ok v sítu koše může být max. 10x10 mm
  • podložka pod savice se může používat pouze hladká, rovná, bez výřezů o max. tloušťce  10 mm.
  • Přívodní vedení se smí rozpojit až na pokyn rozhodčího
  • Hadice "C42" min. šířka 63 mm, hadice "B65" min. šířka 97 mm. Délka hadic min. 19 m .
  • Mezi ozuby půlspojek musí projít plastový přípravek .(tloušťky max. 1 mm)
  • Rozdělovač s funkčními uzávěry bez jejich zajištění a přídavného držáku 

 

Požárního útoku se bude provádět dle pravidel Západočeské hasičské ligy s těmito úpravami:

 

  • kategorie muži požární útok provádí na dvě „B“

 

  • čas přípravy na základnu je max 4minuty

 

  • Na dráze jsou povoleny pouze značky umístěné pořadatelem (vzdálenost mezi značkami 17,5,m)

 

Přihlášení k soutěži :

 

!!!!Rezervace zahájena dne 1.1.2018 na adrese !!!!

 

http://www.firesport.eu/rezervace-mista-unesov-9256.html 

 

Tel.:                 724 504 396              

Email.:            sakjosef@gmail.com 

           

Při prezentaci bude vybíráno startovné 200,-Kč za družstvo.

 

Zároveň Vás zveme na další dva závody, které jsou zařazeny do zimního poháru soutěží „O pohár vládce severu“

 

Dolní Hradiště 2018 -  ICE CUP  2018                               13.ledna 2018

 

Internetové přihlašování:

http://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-hradiste-9238.html 

 

Nevřeň 2018 -  ICE CUP 2018                                             12.února.2018

 

Internetové přihlašování:


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-unesov-9256.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Úněšov PSJosef
22Nevřeň PSHouk
33Vidice MužiDOTereza Voráčová
44Mělník Blata ženyMEJosef
55Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
66Štítary ženyDODenis Balounová
77Zahorčice SportKTJosef Kolář
88Chlum ženyPJZbyněk
99Mirošov ROsmatlak vaclav
1010Úněšov ženyPSDenisa Joudalová
1111Štítary mužiDODenis Balounová
1212Bolevec ženyPMZdeněk Vykoupil
1313Radětice PBRadětice Vaci
1414Rožmitál pod Třemšínem ženyPBLibuše Poláková
1515Chotíkov PSSDH Chotikov
1616Bolevec mužiPMZdeněk Vykoupil
1717Zahorčice STMarek Janoušek
1818Příšov PSJitka Racková
1919Neznašovy KTMartin Salamánek
2020Chlum MužiPJZbyněk
2121Štítary muži BDOMiroslav Žáček
2222Nebílovy PJZbyněk Šebek
2323Čelákovy PJJiří Böhm
2424Mochtín KTMichal Kloupar
2525Mělník BlataMERadek Svoboda
2627Kamenný Újezd ROsdhku
2728Kdyně DOVaclav Milfort
2829Obora PSVasek Dolejs
2930Křelovice PSJosef
3032Nová Ves DOMartin Gombár


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,7515,4815,752018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mělník ME16,5316,2916,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štítary ADO14,9716,6116,612018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary ADO17,2117,0517,212017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Brodeslavy PS17,5316,8917,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chotíkov PS17,6017,6017,602017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vranovice PekloPB17,6117,6617,662017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mirošov RO17,6817,0017,682018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zahorčice KT17,8817,9517,952018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chotíkov PS18,4717,3218,472018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čelákovy PJ18,7817,5518,782018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chlum PJ18,4118,9018,902018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Neznašovy KT19,7719,2719,772017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Příšov PS20,1219,3820,122017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nebílovy PJ20,0720,9020,902018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štítary BDO20,9219,5220,922018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hostivice PZ21,4021,1121,112017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahorčice KT21,1919,8421,192017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mirošov RO21,2219,5021,222017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Úněšov PS21,1621,2921,292017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vidice DO17,3421,3821,382018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Štítary BDO21,8721,1821,872017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vidice DO22,2623,5323,532017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mělník BlataME23,6422,1823,642017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Křelovice PS24,6924,4724,692017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kamenný Újezd RO25,3926,5026,502018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radětice PB28,1116,7528,112017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radětice PB31,5931,4431,592018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Jelence PB34,1732,1034,172017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krsy PS36,1635,7236,162017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nová Ves ( Domažlice) DO42,8228,0142,822018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nevřeň PS42,2243,0443,042017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Křelovice PS40,8043,8343,832018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bolevec PM46,9643,2446,962017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Příšov PSNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Horní Metelsko DONPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Neznašovy KTNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Horní Metelsko DONPNPNP2017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nevřeň PSNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kdyně DONPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Buková PBNPNPNP2017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nová Ves ( Domažlice) DONPNPNP2017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Úněšov PSNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mochtín KTNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Úněšov PS20,0420,5720,572018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štítary DO20,3221,3821,382018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chlum PJ21,4521,6521,652018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rožmitál pod Třemšínem PB22,8222,7722,822018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Úněšov PepařkyPS24,0924,7824,782017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nové Dvory LT21,7725,4825,482017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bolevec PM26,2425,0926,242017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mělník BlataME28,9825,2028,982017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horšovský Týn DO29,2029,2029,202017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štítary DO29,2621,0029,262017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mělník ME37,8437,7137,842018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2018/01/27 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/22 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Hošťalovice hřiště, O putovní pohár starosty obce Hošťalovice
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Za kulturním domem Střížov, O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA .
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/06/29 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2018/06/30 Velké Kunětice fotbal. hřiště, O pohár SDH (2B)
-
2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště
-
2018/06/30 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B)
-
2018/07/05 Zdislavice-Sokolská zahrada, Požární útok 2B
-
2018/07/05 Kosov - hřiště, Pohárová soutěž
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice,fotbalové hřiště, 3. ročník „O pohár Starostky“ (2B)
-
2018/07/06 Roseč - před KD, Noční hasičská soutěž
-
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/08 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B
-
2018/07/13 Stachovice, NOČNÍ hasičská soutěž, 2B
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Poruba - travnaté hřiště u KD, XXIII. ročník memoriálu br. F. Horníka v PÚ
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/28 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
Kdy Kde Liga