Úněšov 2023 - Ledové útoky

Liga: -
Místo: Úněšov
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 28. 01. 2023 11:00
Kontakt:   Sak Josef
Telefon:  604575141

Začátek rezervace: 05. 01. 2023 11:00
Konec rezervace: 28. 01. 2023 14:00
Začátek tipování:  28. 01. 2023 20:00
Konec hlasování: 28. 01. 2023 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH ÚNĚŠOV

Vás zve na V.ročník

 

„LEDOVÉ ÚTOKY“

Memoriál Josefa Saka

Zařazeno do seriálu soutěží o Pohár vládce severu

 

Datum konání:             28.ledna 2023

Místo konání:               areál dílny Úněšovský statek

49°52'49.0"N 13°08'47.1"E

                                     Příjezd od Plzně do leva kolem kostela

Povrch:                        asfalt

Prezence družstev:        do 10:30 hodin

Začátek soutěže:           11 hodin

Kategorie:                    muži,ženy

Pravidla:                      dle Západočeské hasičské ligy

 

PRAVIDLA soutěže v požárním útoku

 

            Soutěžní disciplínou je požární útok dle pravidel Západočeské hasičské ligy s výjimkou muži soutěží na dvě B.

            Hodnocení: hodnotí se kategorie muži, ženy

    

Výpis úprav pravidel :

  • Ø Savice – délka 2,5 m ±5 cm, bez tvarových podložek, se šroubením o průměru 110 mm
  • Ø Koš s funkční klapkou, s ovládáním umístněným vně pláště Velikost ok v sítu koše může být max. 10x10 mm
  • Ø podložka pod savice se může používat pouze hladká, rovná, bez výřezů o max. tloušťce  10 mm.
  • Ø Přívodní vedení se smí rozpojit až na pokyn rozhodčího
  • Ø Hadice "C42" min. šířka 63 mm, hadice "B65" min. šířka 97 mm. Délka hadic min. 19 m .
  • Ø Mezi ozuby půlspojek musí projít plastový přípravek .(tloušťky max. 1 mm)
  • Ø Rozdělovač s funkčními uzávěry bez jejich zajištění a přídavného držáku 

 

 

 

 

 

 

 

Požárního útoku se bude provádět dle pravidel Západočeské hasičské ligy s těmito úpravami:

 

 

  • kategorie muži požární útok provádí na dvě „B“

 

  • čas přípravy na základnu je max 4minuty

 

  • Za družstvo žen může závodit jeden muž, který může provádět přívodní vedení (savice, koš)  nebo ovládat požární stříkačku (strojník)

 

  • Na dráze jsou povoleny pouze značky umístěné pořadatelem (vzdálenost mezi značkami 17,5,m)

 

 

 

 

Přihlášení k soutěži :

 

Firesport.eu

 

 

Tel.:                724 504 396              

Email.:                       sakjosef@gmail.com

           

 

 

Při prezentaci bude vybíráno startovné 200,-Kč za družstvo.

 

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-unesov-12933.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
22Mirošov ROsmatlak vaclav
33Úněšov PSMiloslav Pytlik
44Zahorčice KTJosef Kolář
55Vidice MužiDORADEK HOUSAR
66Střížov CBDavid Politzer
77Čelákovy PJJiří Böhm
88Stýskaly PSVáclav Švíka
99Úněšov ženyPSJosef
1010Horní Měcholupy MužiABMartin Lehovec
1111Hostivice PZOndřej Mareš
1212Nebílovy PJZbyněk Šebek
1313Letiny Muži PJDušan Faitenhanzl
1414Kdyně MužiDORADEK HOUSAR
1515Obora MužiPSKryštof Ramajzl
1616Drahkov MuziPJDušan Faitenhanzl
1718Obora ŽenyPSKryštof Ramajzl
1819Zaječov BEMichael Klika
1920Střezimíř MužiBNVáclav Helmich
2021Horní Měcholupy ŽenyABMartin Lehovec
2122Božkov MužiPMJan Karel Němeček
2223Božkov ŽenyPMJan Karel Němeček
2324Křelovice PSMiloslav Pytlik


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,7515,4815,752018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hartmanice SY15,4415,7915,792020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mochtín KT16,0515,5916,052020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevřeň PS14,9016,4216,422020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mělník ME16,5316,2916,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Novosedly ST15,7016,5416,542019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlčany PB16,3216,6016,602020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítary ADO14,9716,6116,612018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Metelsko PanteřiDO16,9016,3116,902020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křištín KT17,0216,7717,022020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vranovice PEKLOPB17,0916,8317,092019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary ADO17,2117,0517,212017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mělník BLATAME17,2916,9917,292019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vranovice PekloPB16,6917,3517,352020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Brodeslavy PS17,5316,8917,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chotíkov PS17,6017,6017,602017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vranovice PekloPB17,6117,6617,662017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mirošov RO17,6817,0017,682018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Křížkový Újezdec PH17,9015,7517,902019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zahorčice KT17,8817,9517,952018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Křelovice PS17,9617,8517,962020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Metelsko PANTEŘIDO17,4618,0118,012019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Čelákovy PJ18,0416,2618,042020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Předměstí.. SY18,2017,6318,202020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mirošov BRO17,5218,3418,342020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chotíkov PS18,4717,3218,472018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Úněšov PS18,4918,1418,492020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vidice DO17,9418,7018,702020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čelákovy PJ18,7817,5518,782018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chlum PJ18,4118,9018,902018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hostivice PZ18,5618,9618,962020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nebílovy PJ19,3819,0019,382019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Štítary ADO18,6219,4219,422019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Neznašovy KT19,7719,2719,772017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zahorčice KT17,8719,7919,792019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Štítary ADO16,0419,8219,822020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Příšov PS20,1219,3820,122017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Drahkov PJ20,1919,9320,192020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nebílovy PJ20,0720,9020,902018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Štítary BDO20,9219,5220,922018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hostivice PZ21,4021,1121,112017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Stýskaly PS20,6821,1421,142019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zahorčice KT21,1919,8421,192017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mirošov RO21,2219,5021,222017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Úněšov PS21,1621,2921,292017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Doubravka PM19,0421,3421,342019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Vidice DO17,3421,3821,382018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kdyně DO20,9521,5021,502019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Vidice DO21,5021,7621,762019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Štítary BDO21,8721,1821,872017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hostivice PZ21,6422,0722,072019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Křištín KT21,4522,5622,562019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Štítary BDO23,2622,3623,262019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Vidice DO22,2623,5323,532017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Mělník BlataME23,6422,1823,642017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Mochtín KT23,4524,3324,332019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kamenný Újezd RO24,3124,5024,502019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Čelákovy PJ24,5923,2824,592019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Křelovice PS24,6924,4724,692017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Doubravka PM24,9122,2524,912020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Křelovice PS23,7224,9324,932019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kamenný Újezd RO25,3926,5026,502018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Úněšov PS26,4026,8526,852019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Radětice PB28,1116,7528,112017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chrást PS26,5828,2728,272020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Mirošov ARO28,5328,2828,532020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Obora PS29,6829,2529,682020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Příšov PS30,0029,2830,002020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Horní Měcholupy AAB30,0717,5530,072019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nevřeň PS30,6829,1530,682019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Brodeslavy PS20,6031,1631,162019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Obora PS27,7031,5831,582019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Radětice PB31,5931,4431,592018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Drahkov PJ29,5332,2132,212019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Jelence PB34,1732,1034,172017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Svaté Pole PB16,9834,4234,422020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Svaté Pole PB17,4736,1036,102019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Krsy PS36,1635,7236,162017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kdyně DO40,0540,0140,052020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nová Ves ( Domažlice) DO42,8228,0142,822018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nevřeň PS42,2243,0443,042017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Křelovice PS40,8043,8343,832018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bolevec PM46,9643,2446,962017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Zahorčice STNPNPNP2019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Příšov PSNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Horní Metelsko DONPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Příšov PSNPNPNP2019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Únětice 1911 BPJNPNPNP2020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Neznašovy KTNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nevřeň PSNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kdyně DONPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Stýskaly PSNPNPNP2020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Horní Metelsko DONPNPNP2017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Chotíkov PSNPNPNP2020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Mirošov ARONPNPNP2019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Chrást PSNPNPNP2019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Buková PBNPNPNP2017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Nebílovy PJNPNPNP2020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Úněšov PSNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Mochtín KTNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Úněšov PS19,5020,1820,182020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Úněšov PS20,0420,5720,572018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štítary DO20,3221,3821,382018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chlum PJ21,4521,6521,652018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rožmitál pod Třemšínem PB22,8222,7722,822018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Úněšov PS22,9320,6122,932019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Úněšov PepařkyPS24,0924,7824,782017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nové Dvory LT21,7725,4825,482017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bolevec PM26,2425,0926,242017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mělník BlataME28,9825,2028,982017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horšovský Týn DO29,2029,2029,202017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary DO29,2621,0029,262017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Únětice 1911 PJ32,2131,1732,212020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mělník BlataME34,2818,6234,282020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mirošov RO30,4434,4634,462019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vidice DO34,5034,3334,502019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vidice DO34,7233,8234,722020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mirošov RO37,1236,5837,122020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mělník ME37,8437,7137,842018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Horšovský Týn DO39,0427,8739,042019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Štítary DO39,2539,2939,292019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Doubravka PM27,4969,1669,162019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2018/01/27 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
FSCR
2023/01/28 Úněšov, Ledové útoky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/02/11 Nevřeň, ICE CUP
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/07/02 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2023/08/05 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík 2B (7.kolo MSL)
-
2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023
-
Kdy Kde Liga