Třebín 2024 - O pohár (sklopné)

Liga: JČHL
Místo: Třebín
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 15. 06. 2024 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 15. 06. 2024 13:00
Konec rezervace: 15. 06. 2024 13:00
Začátek tipování:  15. 06. 2024 00:00
Konec hlasování: 15. 06. 2024 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trebin-13906.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lišov BCB--17,102022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Netřebice CK--17,792022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Břehov CB--17,842022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Netřebice CK-17,8817,882023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Břehov CB-18,2518,252023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ledenice CB--18,392022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Strážkovice CB-18,3918,392023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Holubov CK--18,462021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lišov BCB--18,632021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrdějovice BCB--18,702021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křenovice CB-19,1119,112023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lišov ACB--19,252022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Břehov CB--19,852021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Netřebice CK--19,882021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Holubov CK--20,332022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jankov CB--20,422022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Srubec CB--20,472022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rudolfov CB--20,902022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Milenovice PI--21,182021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lišov ACB--21,292021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mydlovary CB-22,2222,222023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Třebín CB-22,7022,702023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Křenovice CB--22,752022/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ledenice CB-23,8223,822023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rudolfov CB-28,8428,842023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mydlovary CB--29,372021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Srubec CB--30,382021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jehnědno PI-39,5839,582023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Ves CK-43,8743,872023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ledenice CB--NP2021/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Srubec CB-NPNP2023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Holubov CK-NPNP2023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2021/07/24 Třebín, O pohár
JČHL
2022/05/21 Třebín, O pohár
JČHL
2023/06/17 Třebín, O pohár (sklopné)
JČHL
2024/06/15 Třebín, O pohár (sklopné)
JČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Třebín, O pohár (sklopné)
JČHL
2024/06/22 Vlkovice, O pohár ( nástřikové)
JČHL
2024/06/29 Srubec, Memoriál legionáře Jakuba Školy (sklopné)
JČHL
2024/07/06 Křenovice, O pohár starostky obce (sklopné)
JČHL
2024/07/27 Omlenice, O pohár (nástřikové)
JČHL
2024/08/03 Kájov, O pohár (nástřikové)
JČHL
2024/08/17 Soběnov, O pohár (sklopné)
JČHL
2024/09/07 Lišov, O pohár (sklopné)
JČHL
2024/09/08 Malešice, O pohár (nástřikové)
JČHL
2024/09/14 Mydlovary, O pohár (sklopné)
JČHL
Kdy Kde Liga