Sychrov 2023 - Káčovský pohár

Liga: JL
Místo: Sychrov
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 10. 06. 2023 10:00
Kontakt:   Zdeněk Kuntoš
Telefon:  603 463 164

Začátek rezervace: 05. 06. 2023 20:00
Konec rezervace: 09. 06. 2023 20:00
Začátek tipování:  05. 06. 2023 20:00
Konec hlasování: 09. 06. 2023 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

areál pod vrchem Káčov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sychrov-12950.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC16,3115,5116,312014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM16,3516,3416,352017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myštěves HK16,3416,3516,352014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Košťálov SM16,3516,7416,742018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jablonec nad Jizerou SM16,8016,4516,802017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM16,9816,1916,982016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krásná Ves MB16,0217,0617,062017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Borovice MB16,6617,1617,162016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Malá Skála BéčkoJN17,1916,7617,192018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krásná Ves MB17,3216,4117,322016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jeřmanice LI17,3317,0117,332019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Košťálov SM17,3616,5017,362016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC16,8517,4217,422017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sychrov AMB17,4817,2917,482018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM17,5017,3417,502014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Katusice MB17,0717,5117,512021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sychrov MB17,5317,5417,542021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratříkov JN17,6117,3717,612016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bechov MB17,6617,3617,662021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kosmonosy MB17,6717,2017,672022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bratříkov JN17,7217,2517,722017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC17,7717,3717,772018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Olešnice SM17,7817,5917,782022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Košťálov SM17,7117,7917,792017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kosmonosy MB17,2417,8317,832021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Břehy MB17,8417,0317,842019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC17,3417,8617,862014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála BéčkoJN17,5917,8717,872017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Katusice MB17,1617,9017,902018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ploukonice SM17,8717,9517,952019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Malá Skála BéčkoJN17,9717,6417,972019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Krásná Ves MB18,0417,6918,042022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ploukonice SM17,6718,0718,072021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Libuň JC18,1117,6118,112016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Benešov u Semil SM17,1218,1418,142018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bratříkov JN18,2218,1418,222018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sychrov MB17,1418,2518,252014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov BMB17,2818,2518,252019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Libuň JC--18,312013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Libuň JC18,1418,3118,312013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Sychrov MB18,4518,1118,452016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jeřmanice LI17,9018,5118,512018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Jeřmanice LI18,5118,6518,652016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bratříkov JN18,721,8518,722019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Pěnčín JN17,0418,7618,762022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Borovice MB18,7918,2118,792014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bukovno MB18,8118,8218,822022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Katusice MB18,8218,7418,822019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bratříkov JN17,3718,8918,892014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bechov MB18,4018,9218,922022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Sychrov MB--19,042013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kosmonosy MB19,0517,9119,052019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Ploukonice SM19,1117,5719,112022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Malá Skála BéčkoJN18,0019,1319,132014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Malá Skála ÁčkoJN19,3018,1819,302014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Krásná Ves MB18,1019,6319,632021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Krásná Ves MB19,4719,6719,672014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Sychrov AMB19,1119,7619,762019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Huť JN--19,812013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Malá Skála JN19,7020,0720,072021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bratříkov JN20,3119,7920,312022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Borovice MB--20,452013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Malá Skála BéčkoJN18,3320,4920,492016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Březová LI--20,492013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Olešnice SM20,8918,2720,892021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Košťálov SM20,9418,2920,942019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mříčná SM19,8621,0221,022019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Mříčná SM21,1820,7821,182018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Malá Skála BéčkoJN21,3521,2721,352022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sychrov MB21,4621,0221,462022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Pěnčín JN2,2122,1222,122019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Krásná Ves MB--22,202013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--22,312013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Břehy MB17,9222,7522,752021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Myštěves HK--22,972013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Košťálov SM23,1218,8723,122021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Obrubce MB23,3423,2723,342016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Borovice MB24,1318,1024,132017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Jeřmanice LI18,5824,3424,342021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Sukorady MB--24,482013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Katusice MB18,3924,7824,782022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kosmonosy MB26,1526,5226,522018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Malá Skála BéčkoJN--27,172013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Sychrov MB29,6831,3531,352017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Bratříkov JN--31,462013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Benešov u Semil SM--33,692013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Jeřmanice LI34,7735,7935,792014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Košťálov SMNPNPNP2022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Sychrov BMB19,2719,93NP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Sychrov MMBNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Huť JNNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Mříčná SMNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Břehy MB18,9419,53NP2022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/09 Sychrov, MB, Káčovský pohár
JL
2008/06/07 Sychrov, MB, Káčovský pohár
JL
2010/06/12 Sychrov , -, KÁČOVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/25 Sychrov, požární hřiště, Káčovský pohár
JL
2013/08/25 Sychrov, Sychrovský pohár
-
2014/06/29 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2015/06/28 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2016/06/18 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2017/06/24 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2021/07/04 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2022/06/25 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2023/06/10 Sychrov, Káčovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/05/13 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2023/05/21 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2023/05/27 Bechov, Pohár Formanka
JL
2023/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2023/06/10 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2023/07/01 Dubenec, JL Dubenec
JL
2023/07/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2023/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2023/08/19 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2023/08/26 Pěnčín, Pěnčínský pohár
JL
2023/09/09 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2023/09/10 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2023/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2023/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga