Svoboda - Hasičské hřiště 2018 - 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B

Liga: -
Místo: Svoboda
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 27. 05. 2018 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová
Telefon:  +420602767607

Začátek rezervace: 07. 05. 2018 09:00
Konec rezervace: 27. 05. 2018 08:00
Začátek tipování:  07. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2018 00:00
Zadal: Lucie Balarinová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/2065732200363725/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Svoboda vás srdečně zve na 1. kolo Moravskoslezského poháru, které se poběží zároveň jako 39. ročník Memoriálu Josefa Halfara a 27. ročník o putovní pohár SDH Svoboda v kategorii ženy.
 
Trať 2B (travnaté hřiště s asfaltovým náběhem i okolím základny).
 
STARTOVNÉ: 200,- Kč za každé družstvo
 
PŮJČOVÁNÍ ZÁVODNÍKŮ:
Družstvo si může půjčit jednoho závodníka z jiného družstva. Vypůjčení se musí řádně zapsat při prezenci a je zpoplatněno částkou 100,- Kč.
Žena může startovat za ženskou i mužskou kategorii. Start ženy v mužské kategorii se započítává jako půjčení. Muži v ženské kategorii soutěžit nesmí.
 
NÁŘADÍ:
Přenosná požární stříkačka schváleného typu s funkčními klouby a klapkou
2x savice, délka 2,5±0,05 m
2x hadice “B”, min. plošná šířka 100 mm, délka min. 19 m
4x hadice “C”, min. plošná šířka 65 mm, délka min. 19 m
2x proudnice “C”, průměr výstřikové trubice 12,5 – 13 mm
rozdělovač s funkčními klouby
sací koš s funkční klapkou
Družstvo smí při provádění požárního útoku použít vlastní přetlakový ventil schváleného typu.
 
OHODNOCENÍ - MUŽI:
1. místo - 1500 Kč
2. místo - 900 Kč
3. místo - 600 Kč
4. místo - 400 Kč
5. místo - 300 Kč
každé další 10. místo - 100 Kč
 
OHODNOCENÍ - ŽENY:
1. místo - 900 Kč
2. místo - 600 Kč
3. místo - 300 Kč
10. místo - 100 Kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svoboda-9665.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Svoboda ženyOPLucie Balarinová
22Skrochovice ŽenyOPFilip Pustějovský
33Závada OPPetr
44Jistebník NJFilip Pustějovský
55Svoboda OPLucie Balarinová
66Bolatice OPLucie Balarinová
77Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
88Závada OPPetr
99Komárov MužiOPMonika Neminářová
1010Služovice Muži OPMonika Neminářová
1111Prchalov "B"NJFilip Pustějovský
1212Chlebičov OPJiří Bena
1313Malé Hoštice OPKlára Konečná
1414Bohuslavice MužiOPJiří Bena
1515Bolatice ženyOPLucie Balarinová
1616Služovice ŽenyOPMonika Neminářová
1717Hněvošice OPKlára Konečná
1818Vávrovice ženyOPMichaela Trojanová
1919Jamnice OPDominik
2020Velké Hoštice ŽenyOPKateřina Večerková
2121Velké Hoštice OPLukáš Pluške
2222Oldřišov OPVít Ciminga
2323Kozmice OPLibor Drastík
2424Jeseník JEMichal Straka
2525Bělá mužiOPPatrik Holuša
2626Sádek OPDušan Gregořica
2727Vřesina OPLucie Balarinová
2828Kozmice OPLibor Drastík
2929Štěpánkovice OPMichael Suffner
3030Starý Jičín ženyNJTereza
3131Michálkovice MužiOVHonza Virec
3232Milostovice ženyOPVeronika
3333Starý Jičín mužiNJTereza


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP14,8314,7914,832016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Luboměř NJ15,0314,0415,032016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bolatice OP14,8715,1015,102016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Závada OP15,2114,8215,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Služovice OP14,7215,5615,562016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neplachovice OP15,6514,2615,652016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svinov OV15,0715,6915,692016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Milostovice OP15,9316,0216,022016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chlebičov OP16,1315,2516,132016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek OP16,2617,2217,222016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bohuslavice u Zlína ZL16,6717,2717,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Oldřišov OP15,9018,2518,252016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jamnice OP18,3318,4618,462016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Skrochovice OP18,5416,0418,542016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rohov OP21,2119,9021,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pustkovec OV34,5833,4034,582016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kravaře OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Branka u Opavy OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svoboda OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vávrovice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hněvošice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Komárovice VSNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2007/05/27 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2008/05/25 Svoboda, OP, -, MSP Svoboda
MSP
2009/05/31 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2010/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2013/05/26 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara
-
2014/05/25 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara - zařazeno do MSP (2B)
-
2015/05/31 Svoboda, hřiště, MSP Memoriál Josefa Halfara 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP - 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda, 2. MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/10/20 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2018/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
Kdy Kde Liga