Svoboda, has. hřiště 2021 - 3. kolo MSP (2B)

Liga: -
Místo: Svoboda
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 20. 06. 2021 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová
Telefon:  +420602767607

Začátek rezervace: 30. 05. 2021 09:00
Konec rezervace: 20. 06. 2021 08:00
Začátek tipování:  23. 05. 2021 20:00
Konec hlasování: 19. 06. 2021 00:00
Zadal: Lucie Balarinová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Svoboda vás srdečně zve na 3. kolo Moravskoslezského poháru, které se poběží zároveň jako 41. ročník Memoriálu Josefa Halfara v kategorii muži a 1. ročník Memoriálu Rudolfa Černého v kategorii ženy.
Trať 2B (travnaté hřiště s asfaltovým náběhem i okolím základny).
STARTOVNÉ: 200,- Kč za každé družstvo
PŮJČOVÁNÍ ZÁVODNÍKŮ:
Družstvo si může půjčit jednoho závodníka z jiného družstva. Vypůjčení se musí řádně zapsat při prezenci a je zpoplatněno částkou 100,- Kč.
Žena může startovat za ženskou i mužskou kategorii. Start ženy v mužské kategorii se započítává jako půjčení. Muži v ženské kategorii soutěžit nesmí.
NÁŘADÍ:
Přenosná požární stříkačka schváleného typu s funkčními klouby a klapkou
2x savice, délka 2,5±0,05 m
2x hadice “B”, min. plošná šířka 100 mm, délka min. 19 m
4x hadice “C”, min. plošná šířka 65 mm, délka min. 19 m
2x proudnice “C”, průměr výstřikové trubice 12,5 – 13 mm
rozdělovač s funkčními klouby
sací koš s funkční klapkou
Družstvo smí při provádění požárního útoku použít vlastní přetlakový ventil schváleného typu.
OHODNOCENÍ - MUŽI:
1. místo - 1500 Kč
2. místo - 900 Kč
3. místo - 600 Kč
4. místo - 400 Kč
5. místo - 300 Kč
každé další 10. místo - 100 Kč
OHODNOCENÍ - ŽENY:
1. místo - 900 Kč
2. místo - 600 Kč
3. místo - 300 Kč
10. místo - 100 Kč
Rezervace startovního pořadí od 30.5.2021 na stránkách Firesportu.
 
 
PROTIEPIDEMICKÁ OPATŘENÍ:
Zaplacením startovného potvrzuje přihlašovatel, že všichni členové jeho družstva splňují platná epidemiologická opatření:
- absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test (případně PCR test nejdéle před 7 dny) s negativním výsledkem
- prošel alespoň 1. očkováním, přičemž od aplikace uplynulo alespoň 22 dnů
- prodělal onemocnění covid-19 v předchozích 180 dnech
Na areál hasičského hřiště bude pohlíženo jako na "zahrádku restaurace". Výše uvedené musí tedy splňovat nejen soutěžící, ale i fanoušci, diváci či náhodní kolemjdoucí. Při případné kontrole hygieniky nebo policisty bude nutno toto prokázat. 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svoboda-11678.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Odry Tošodry NJjarek
22Služovice OPLucie Balarinová
33Bělá mužiOPPatrik Holuša
44Hrabůvka PROndřej Hlavinka
55Svoboda OPLucie Balarinová
66Milostovice ŽenyOPSDH Malé Hoštice
77Malé Hoštice ŽenyOPSDH Malé Hoštice
88Prchalov ANJJakub Šenk
99Velké Hoštice MužiOPLukáš Pluške
1010Svoboda BOPLucie Balarinová
1111Bělá ženyOPPatrik Holuša
1213Neplachovice ženyOPHonza Malý
1314Strahovice OPLucie Balarinová
1415Chlebičov OPLenka
1516Závada OPPetr
1617Hněvošice OPPetr Vitásek
1718Sádek OPDušan Gregořica
1819Bolatice ženyOPLucie Balarinová
1920Jamnice OPDominik
2021Služovice OPMonika Neminářová
2122Píšť OPKristýna Šrámková
2223Komárov OPJosef Kubesa
2325Svoboda ženyOPLucie Balarinová
2426Milostovice MužiOPMartin Šimkovský
2527Píšť ženyOPKristýna Šrámková
2628Svoboda ChróścielówOPLucie Balarinová
2730Slatina ženyNJLucie Balarinová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP14,8314,7914,832016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Luboměř NJ15,0314,0415,032016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bolatice OP14,8715,1015,102016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Závada OP15,2114,8215,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Služovice OP14,7215,5615,562016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neplachovice OP15,6514,2615,652016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svinov OV15,0715,6915,692016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Milostovice OP15,9316,0216,022016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chlebičov OP16,1315,2516,132016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek OP16,2617,2217,222016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bohuslavice u Zlína ZL16,6717,2717,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Oldřišov OP15,9018,2518,252016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jamnice OP18,3318,4618,462016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Skrochovice OP18,5416,0418,542016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rohov OP21,2119,9021,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pustkovec OV34,5833,4034,582016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vávrovice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hněvošice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Komárovice VSNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kravaře OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Branka u Opavy OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svoboda OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2007/05/27 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2008/05/25 Svoboda, OP, -, MSP Svoboda
MSP
2009/05/31 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2010/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2013/05/26 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara
-
2014/05/25 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara - zařazeno do MSP (2B)
-
2015/05/31 Svoboda, hřiště, MSP Memoriál Josefa Halfara 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP - 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda, 2. MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2021/06/20 Svoboda, has. hřiště, 3. kolo MSP (2B)
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/18 Nové Bránice, hasičské hřiště, Noční soutěž, muži, ženy 2B
-
2021/06/19 Karlinky, Karlinský Víceútok
-
2021/06/19 Újezd, fotbalové hřiště, 5. ročník o putovní knihu starosty obce Újezd, 2 B
-
2021/06/19 Oprechtice, Climart Cup 2021
-
2021/06/20 Pozděchov - hasičská dráha, 46. Ročník O Pohár přátelství
-
2021/06/20 Svoboda, has. hřiště, 3. kolo MSP (2B)
-
2021/06/25 Lešná - fotbalové hřiště, Memoriál Miroslava Grygaříka- ZRUŠENO
-
2021/06/25 Nové Bránice, hasičské hřiště, Noční soutěž,žáci mladší starší
-
2021/06/26 Vřesovice koupaliště, Požární útok o hodový pohár
-
2021/06/26 Sport. areál městyse Chotětov, 20. ročník Chotětovského poháru
-
2021/06/26 Karlinky, Karlinský H faktor
-
2021/06/26 Sazovice, Hasičský den Sazovice 2021
-
2021/06/26 Litohoř, Memoriál Antonína Abraháma
-
2021/06/26 Vranín !! ZRUŠENO!!, Vranínská noční soutěž - zrušeno (snad příští rok)
-
2021/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2021/07/02 Karlovice - fotbalové hřiště, 1. ročník Memoriálu IVA URBÁNKA
-
2021/07/03 Hrobice - Dubíček, Pohárová soutěž obce Hrobice
-
2021/07/04 Velké Karlovice - Tisňavy, O Valašský Širák
-
2021/07/04 Hartmanice (sy), O pohár starostky obce Hartmanice 2021
-
2021/07/04 Roseč, Noční hasičská soutěž o pohár starostky
-
2021/07/05 “Hliník” Vojnice, Hasičská soutěž SDH Vojnice VIII. ročník
-
2021/07/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Soutěž o pohár starosty sboru na 2B
-
2021/07/09 Závada - hřiště TJ Sokol, 3. kolo NHHL
-
2021/07/10 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči
-
2021/07/10 Kostníky, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody KOSTNÍKY
-
2021/07/11 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči
-
2021/07/17 Chlum u Vlašimi - hřiště, Noční soutěž "O pohár starosty obce Chlum"
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/31 Tutleky, Noční hasičská soutěž
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II. ročník O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga