hřiště Svinčany 2019 - LPO Liga Pardubického okresu

Liga: -
Místo: Svinčany
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 11. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Zdeněk Kubín
Telefon:  724923545

Začátek rezervace: 11. 05. 2019 10:00
Konec rezervace: 11. 05. 2019 10:00
Začátek tipování:  11. 05. 2019 00:00
Konec hlasování: 11. 05. 2019 00:00
Zadal: Zdeněk Kubín

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-svincany.estranky.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Liga Pardubick=ho okresu od 10 hodin kategorie muži ženy 

21. ročník Memoriálu Zdenka Kubína od 14 hodin kategorie muži ženy


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svincany-10157.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad JeleniUO--17,002017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Smidary HK--17,242018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Rohovládova Bělá PA--17,332018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stradouň UO--17,522018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Čeperka NPA--17,702017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Moravany PA--17,952018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrobice PA18,1417,2418,142016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kunětice PA--18,212017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Červený Kostelec NA--18,302017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Choustníkovo Hradiště TU--18,312017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dubenec TU--18,322018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Srch SPA--18,332018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kunětice PA18,4218,3718,422016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dubenec TU--18,462017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Smidary HK18,5518,4518,552016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Rohovládova Bělá PA17,7218,6118,612016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Rohovládova Bělá PA--18,702017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Červený Kostelec NA17,4918,8818,882016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Srch JPA18,8918,5518,892016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Srch SPA--19,122017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Srch JPA--19,132018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Slepotice PA--19,742017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Choltice PA20,1119,8720,112016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Rokytno PA--20,182017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Choltice PA--20,432017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slepotice APA--20,472018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stéblová PA20,5920,6520,652016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Choltice DorciPA20,9320,0020,932016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vinary UO20,9520,0020,952016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Srch SPA21,2220,9921,222016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Moravany PA21,1121,3121,312016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Stradouň UO--22,032017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Čeperka NPA17,9722,1322,132016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rokytno PA--22,212018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Stéblová DPA--22,322017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Stéblová DPA--22,542018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Hrobice PA--22,632018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Morašice CR--23,632018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Rokytno PA18,8923,6423,642016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Svinčany PA--24,582017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hrobice PA--25,172017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Slepotice PA26,4726,3126,472016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Svinčany PA24,7927,2927,292016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Svinčany BCPA--28,032018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Jeníkovice PA--29,652017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Moravany PA--NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Velký Třebešov NA--NP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Srch JPA--NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/07 Svinčany, na hřišti, 1.kolo LPO
LPO
2017/05/13 Sportoviště Svinčany, III. kolo LPO 2017
LPO
2018/09/16 Svinčany, na hřišti, VIII.kolo LPO 2018
LPO
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/03/16 Velká n. Vel. - sportovní hala, VELICKÁ HALA
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga