Střížov 2019 - O pohár SDH Střížov

Liga: JOL
Místo: Střížov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 11. 05. 2019 13:00
Kontakt:   Pavel Zeman
Telefon:  722788895

Začátek rezervace: 27. 04. 2019 13:00
Konec rezervace: 11. 05. 2019 00:00
Začátek tipování:  27. 04. 2019 20:00
Konec hlasování: 11. 05. 2019 00:00
Zadal: Miroslav Jelínek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strizov-10506.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střížov JIPetr Kabátek
22Čechtín TRMarek Vaněk
33Batelov JIStanda Lávička
44Blatnice TRSDH Blatnice
55Mysletice JIStanislav Dolský
66Třebelovice TRJosef Bulíček
77Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
88Budeč JHMatěj Šmahel
99Kostníky TRMartin Puchnar
1010Police TRAleš Coufal
1111Dolní Němčice JHMirek Havlík
1212Hornice TRAleš Bobu
1313Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1428Mladoňovice TRDominik Liška
1529Střížov BJIPetr Kabátek
1630Dešná BJHAleš Coufal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střížov JIPetr Kabátek
22Budišov TRŽaneta Slabá
33Olešná HBTereza Pešoutová
44Kostníky TRDankaKa
55Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
66Batelov JIPavla Kaňkovská
77Nevcehle JIMiroslav Jelínek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH14,9114,7314,912015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bohdalín PE15,4815,3515,482015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Český Rudolec JH15,7615,1115,762015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE15,4716,0716,072015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Střížov JI15,9816,3016,302015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílý Kámen JI16,5216,4016,522015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Žirovnice PE16,6515,8616,652015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Batelov JI15,5616,6816,682015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Drunče JH15,5017,0817,082015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Markvarec JH17,0916,4017,092015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kaliště JI16,3417,4517,452015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Střížov BJI16,6517,5017,502015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chválkov PE17,4117,6917,692015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Smrčné JI21,7216,0421,722015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krahulčí JI14,5922,8622,862015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Střížov CJI23,2822,9123,282015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cizkrajov JH19,2324,2124,212015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kamenice JI29,9029,0429,902015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mysletice JINPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nová Včelnice JHNPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libkova Voda PENPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Příseka JINPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,9318,0218,022018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešná HB18,0518,0918,092019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zajíčkov PE18,3718,0118,372016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešná HB18,5017,9518,502018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou BPE19,2620,2520,252015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budišov TR18,6620,3920,392019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Včelnice JH20,3918,9520,392015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Strachoňovice JI20,4020,1320,402016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Strachoňovice JI21,6321,5821,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kouty TR21,4621,8921,892019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Střížov JI22,5022,4922,502017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sedlejov JI19,2922,5022,502018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kamenice nad Lipou APE22,7520,1722,752016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Střížov JI22,7619,6422,762018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Včelnice JH20,9923,0423,042017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zajíčkov PE23,0922,4923,092017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kamenice nad Lipou APE20,0623,6323,632015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kostníky TR19,0723,9823,982018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Střížov JI24,3423,9824,342019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Rynárec PE23,7324,5724,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vladislav TR22,7624,6424,642018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Stará Říše JI20,6524,6824,682018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Příseka JI24,6025,1425,142015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chválkov PE25,6025,2625,602017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nová Včelnice JH28,9627,6328,962016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kostníky TR30,1130,7130,712019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vítonice ZN32,3332,5732,572018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nevcehle JI33,4033,3533,402019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Batelov JI35,2535,2135,252019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jakubov u Moravských Budějovic TRNPNPNP2019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Batelov JINPNPNP2016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/07/11 Střížov, O pohár SDH Střížov
PLPU
2016/07/05 Střížov, O pohár SDH Střížov, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/07/01 Střížov, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/07/14 Střížov, O pohár SDH Střížov
JOL
2019/05/11 Střížov, O pohár SDH Střížov
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice
JOL
2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
JOL
2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov
JOL
2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín
JOL
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga