Stříbřec 2020 - O pohár SDH Stříbřec

Liga: -
Místo: Stříbřec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 18. 07. 2020 13:00
Kontakt:   Martin Dobeš
Telefon:  728426065

Začátek rezervace: 05. 07. 2020 18:00
Konec rezervace: 17. 07. 2020 18:00
Začátek tipování:  18. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 18. 07. 2020 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-St%C5%99%C3%ADb%C5%99ec-152388698195109/

Poznámka pořadatele

3B, sklopky

PS12


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stribrec-11038.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kolence JH17,7317,7617,762015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Heřmaneč JH--18,252013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec JH--18,372016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Markvarec JH--18,482017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Markvarec JH18,5317,8118,532015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Slavošovice CB--18,602017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ústrašice BTA18,6017,8918,602015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stříbřec JH--18,782016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chlum u Třeboně JH--18,802014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Markvarec JH--19,192014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mysletice JI--19,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kolence JH--19,492013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stříbřec JH--19,562013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zdešov JH--19,592013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mníšek JH18,7219,6019,602019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stříbřec BJH--19,642017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stříbřec JH--19,672018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Heřmaneč JH19,6819,6819,682012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chlum u Třeboně JH--19,712017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Branná JH--19,782014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Heřmaneč JH19,7818,1119,782015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Cizkrajov JH--19,862016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stříbřec JH18,8819,8719,872015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Slavošovice CB--19,882016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Halámky JH--19,992018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Halámky JH--20,082016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lásenice JH--20,142014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slavošovice CB20,0420,1620,162015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Valtínov JH19,9320,2020,202015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zvíkov CB--20,322018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Stříbřec JH--20,362014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Lásenice JH--20,372013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stříbřec JH--20,382017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mníšek JH--20,392016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Heřmaneč JH--20,452014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mníšek JH--20,682017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Polště JH20,6820,7820,782019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Příbraz JH--20,812017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hamr JH--20,842017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Hamr JH20,9520,9220,952015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mníšek JH20,9820,7020,982015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lásenice JH20,8021,0821,082015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Stříbřec JH19,9821,1621,162019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Stříbřec JH21,1821,1821,182012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lomnice nad Lužnicí JH--21,212014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Novosedly nad Nežárkou JH--21,282013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Novosedly nad Nežárkou JH20,6421,3021,302015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Chlum u Třeboně JH--21,372016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Horní Meziříčko JH21,3821,3821,382012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chlum u Třeboně JH21,5921,5921,592012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Stříbřec BJH--21,662018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Frahelž JH21,7621,4121,762015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Mníšek JH--21,962014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,022013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Markvarec JH--22,062013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Příbraz JH22,1021,6822,102015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Novosedly nad Nežárkou JH21,4622,1222,122019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Lásenice JH22,1622,1622,162012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Hosín CB--22,252016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Český Rudolec JH22,3622,3622,362012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Příbraz JH--22,412016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Hamr JH--22,462014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Roseč JH22,5822,5722,582015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Kolence JH22,7022,7022,702011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Zdešov JH22,7322,7322,732012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Stajka JH--22,742014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Lásenice JH--22,922018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Halámky JH--22,992017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stajka JH--23,092018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Hamr JH--23,112013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Lomnice nad Lužnicí JH23,1823,1823,182012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Lásenice JH23,2523,2523,252011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Frahelž JH23,2923,2923,292011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Frahelž JH--23,312017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Stříbřec BJH19,9123,3823,382019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Mysletice JI--23,422018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Halámky JH--23,592014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Polště JH--23,642016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Frahelž JH23,6623,6623,662012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Panské Dubenky JI--23,752013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Hamr AJH23,8223,8223,822011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Domanín JH23,8323,3523,832015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Stříbřec BJH--23,852016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Višňová JH--23,942017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Stříbřec BJH23,1224,1924,192015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Stajka JH--24,302017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,322018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,332016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Stajka JH22,1124,4624,462015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Domanín JH24,5724,5724,572012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Stráž nad Nežárkou JH24,6224,6224,622011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Chlum u Třeboně JH--24,662013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Český Rudolec JH--24,942013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Chlum u Třeboně AJH25,0325,0325,032011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Hamr JH25,2025,2025,202012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Halámky JH25,2925,6625,662019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Mníšek JH--25,832018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Hamr JH--26,382016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Zdešov JH26,6926,6926,692011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Hamr JH26,7224,1126,722019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/23 Stříbřec, Stříbřec
VCT
2012/07/28 Stříbřec, Stříbřec
VCT
2013/07/27 Stříbřec,
VCT
2014/07/26 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2015/07/25 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2016/07/23 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/03 Fotbalové hřiště Karlovice, Memoriál IVA URBÁNKA
-
2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu.
-
2020/07/04 Hrobice-hřiště Dubíček, Pohárová soutěž obce Hrobice
-
2020/07/04 Roseč, Noční hasičská soutěž před KD.
-
2020/07/04 Hasičská zbrojnice v Tisňavách, O Valašsky širák, 2B
-
2020/07/04 Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B
-
2020/07/05 Lúky, 36 Ročník súťaže o Zlatú prilbu
-
2020/07/05 Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJ, Memoriál Čeňka Poláka, 2B i muži, chlapi 4 čl. 35+
-
2020/07/05 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2020/07/06 Vojnice areál “ V Hliníku”, Hasičská soutěž SDH Vojnice VII. ročník
-
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga