Stražisko - koupaliště 2019 - O pohár starosty

Liga: VCPV
Místo: Stražisko
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 25. 05. 2019 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 19. 05. 2019 19:00
Konec rezervace: 25. 05. 2019 11:00
Začátek tipování:  19. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2019 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strazisko-10565.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sychotín ABKDavid Sedlák
22Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
34Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
45Ludéřov OLTomáš Palička
56Soběsuky PVKamila Krychtálková
67Měrotín OLkryštof pluskal
78Bílovice PVStanislav Režný
89Domamyslice „Dvojka“ PVJan Havlíček
910Soběsuky BPVKamila Krychtálková
1011Určice PVvaša mirvald
1112Dětkovice PVLadislav Kořínek
1213Otinoves PVIvo Klech
1315Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
1430Lipová PVMartin Barták
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice PVKarolína Burešová
22Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
33Vojnice OLAdriana Šulcová
44Bílovice BPVStanislav Režný
55Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
66Soběsuky BPVStanislav Režný
77Bílovice APVStanislav Režný
88Pěnčín PVPeťa Bartoňková
99Dětkovice PVLadislav Kořínek
1010Soběsuky PVKamila Krychtálková
1111Určice PVvaša mirvald


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV17,3717,3417,372018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stražisko PV17,9117,6617,912015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešnice OL18,1217,0018,122018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stražisko PV18,1617,3218,162014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Loučany OL18,2117,4418,212015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Domamyslice PV18,2917,5318,292015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Myslejovice PV18,3618,0618,362015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lipová PV18,5218,5418,542018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jabloňany BK18,6318,3618,632014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV18,3918,6418,642018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Ludéřov OL18,7117,9818,712018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Olešnice OL18,2318,7618,762015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lipová PV18,7818,6118,782015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čelechovice na Hané PV18,8518,2818,852018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Niva PV18,8918,8418,892015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Čelechovice na Hané PV19,2419,0319,242015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Soběsuky PV19,2418,6919,242015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bílovice PV19,3218,3419,322015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čelechovice na Hané PV18,5319,3519,352014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Okrouhlá BK19,2119,3519,352014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Domamyslice PV19,3717,9619,372014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice APV19,3818,6319,382014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludéřov OL19,6318,6819,632014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Cholina OL19,2719,6919,692015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bořitov BK17,8219,7019,702018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Niva PV19,7319,2119,732014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dětkovice BPV19,2419,8019,802015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Ostrov u Macochy BK19,8819,0019,882014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Lipová PV17,5619,9019,902014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dětkovice APV19,9019,2919,902015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Měrotín OL18,9919,9619,962015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Cholina OL18,5820,0320,032014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Loučany OL18,0020,2120,212014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Míchov BK18,0420,4120,412014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Niva PV20,4519,6220,452018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Buková PV20,9421,0621,062014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Ludéřov OL20,3921,1221,122015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bílovice PV20,5721,2121,212018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nemile SU21,0521,2321,232018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bílovice PV18,7221,3021,302014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kelčice PV19,8921,8321,832018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Soběsuky APV20,8722,3822,382018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Senetářov BK22,5122,4222,512015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Ptení PV48,4425,4448,442014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Olešnice OLNPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Domamyslice APVNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Želeč PVNP21,78NP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Soběsuky BPVNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Domamyslice BPVNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Soběsuky PVNPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Stražisko PVNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Vícov PVNPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Myslejovice PVNPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Dětkovice BPV18,19NPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Buková PVNPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/09/04 Stražisko, PV,
PROL
2008/09/06 Stražisko, PV,
HE
2009/09/05 Stražisko, PV,
HE
2010/09/04 Stražisko, O pohár starosty
VCPV
2011/09/03 Stražisko, O pohár starosty
VCPV
2012/09/01 Stražisko, O pohár starosty
VCPV
2013/06/01 Stražisko, O pohár starosty
VCPV
2014/05/24 Stražisko, O pohár starosty
VCPV
2015/05/30 Stražisko, koupaliště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Stražisko koupaliště, noční soutěž, M 3B, Ž 2B
-
2017/05/27 Stražisko, O pohár starosty
VCPV
2018/06/02 Stražisko, Pohár starosty
VCPV
2019/05/25 Stražisko - koupaliště, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Stražisko - koupaliště, O pohár starosty
VCPV
2019/06/08 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2019/06/15 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2019/07/13 Bílovice - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2019/08/10 Niva, O pohár starosty
VCPV
2019/08/17 Otinoves, O pohár starosty
VCPV
2019/08/24 Pěnčín - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2019/09/21 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga