Starý Lískovec 2020 - 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem

Liga: -
Místo: Starý Lískovec Sport
Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 19. 07. 2020 07:00
Kontakt:   Aranka Nováková
Telefon:  721 413 100

Začátek rezervace: 19. 07. 2020 07:00
Konec rezervace: 19. 07. 2020 07:00
Začátek tipování:  19. 07. 2020 00:00
Konec hlasování: 19. 07. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele:  https://stary-liskovec-sport.webnode.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stary-liskovec-sport-11275.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR--18,012000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Trnov RK--18,402000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Vacenovice HO--18,662000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mistřice UH--18,792000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mikulovice TR--19,102000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Petrovice TR--19,212000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Výčapy TR--19,372000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Radíkov PR--19,401999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nová Ves OV--19,542000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Petrovice TR--19,661999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Karolinka VS--19,921999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nová Ves OV--19,941999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Jeleni UO--20,112000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Výčapy TR--20,221999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mistřice UH--20,231999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velké Hoštice OP--20,501999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice BPV--20,792000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Čechtín TR--20,821999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rychlov KM--20,842000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bohuňov SY--20,851999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hranice PR--20,881999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Opatovice PR--21,042000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Benetice TR--21,151999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Jeleni UO--21,181999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hostěrádky-Rešov VY--21,181999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Vacenovice HO--21,221999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Babice VS--21,242000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hranice PR--21,412000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Břevenec OL--21,411999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velké Meziříčí ZR--21,492000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Starý Lískovec Sport BM--21,551999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Milenov PR--22,102000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Plumlov PV--22,392000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Prostějov PV--22,441999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bořitov BK--22,782000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Přibyslavice TR--22,791999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Starý Lískovec Sport BM--24,121999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Velké Meziříčí ZR--24,511999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hostěrádky-Rešov BVY--24,752000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Šaratice VY--25,051999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bílý Újezd RK--26,081999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Stanoviště BO--26,541999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Sedlejov JI--26,951999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Přibyslavice TR--27,612000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Prušánky HO--29,131999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Hostěrádky-Rešov VY--30,732000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Karolinka VS--36,432000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čeložnice HO--40,072000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Mikulovice BTR--46,311999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Velké Hoštice OP--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dětkovice PV--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Brněnec SY--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bořitov BK--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Šaratice VY--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Opatovice PR--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Brněnec SY--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Benetice TR--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Starý Lískovec Sport BM--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Kundratice ZR--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Stanoviště BO--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Mistřice BUH--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Rychlov KM--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1999/05/29 Starý Lískovec, BM, O pohár starosty Starého Lískovce
EXČR
2000/05/27 Starý Lískovec, BM, O pohár starosty Starého Lískovce
EXČR
2013/05/08 Brno, vícegenerační hřiště, Přípravková soutěž od 1 - 9 let - 60m s překážkami
-
2014/05/08 Brno - vícegenerační hřiště, Přípravková soutěž
-
2015/01/24 Brno, Kampus, Štafeta 4x 60 m
-
2016/05/08 Brno,vícegenerační hřiště, Přípravková soutěž
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/03 Fotbalové hřiště Karlovice, Memoriál IVA URBÁNKA
-
2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu.
-
2020/07/04 Hrobice-hřiště Dubíček, Pohárová soutěž obce Hrobice
-
2020/07/04 Roseč, Noční hasičská soutěž před KD.
-
2020/07/04 Hasičská zbrojnice v Tisňavách, O Valašsky širák, 2B
-
2020/07/04 Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B
-
2020/07/05 Lúky, 36 Ročník súťaže o Zlatú prilbu
-
2020/07/05 Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJ, Memoriál Čeňka Poláka, 2B i muži, chlapi 4 čl. 35+
-
2020/07/05 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2020/07/06 Vojnice areál “ V Hliníku”, Hasičská soutěž SDH Vojnice VII. ročník
-
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga