Stará Říše 2019 - O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Stará Říše
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 22. 06. 2019 10:00
Kontakt:   David Müller
Telefon:  722912118

Začátek rezervace: 22. 06. 2019 10:00
Konec rezervace: 22. 06. 2019 10:00
Začátek tipování:  22. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhstararise.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-rise-9988.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,5316,5416,542016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrůvky TR16,7016,6716,702017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7316,3116,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI16,9216,3716,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI16,9716,8716,972016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,9816,1216,982017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stará Říše JI16,3617,0317,032017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI17,0816,6217,082013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov PR17,1116,4817,112017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radonín TR17,1316,9917,132017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radonín TR17,2416,5217,242016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Petrůvky TR17,2517,2517,252012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nevcehle JI16,8517,3717,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benešov u Semil SM16,9517,4617,462017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Boršov JI17,4717,5117,512014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krásná Ves MB17,6217,5617,622017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chrášťany LT17,6017,7917,792017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jindřichovice JI16,7317,9217,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Trnava TR17,9517,5117,952011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nevcehle JI18,0717,9918,072012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radonín TR18,0917,9518,092011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olešná HB18,1618,0518,162014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladoňovice TR18,0318,1618,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Boršov JI17,8218,2218,222015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radonín TR17,5218,2318,232014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Katusice MB18,2616,9618,262018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radonín TR18,2717,9018,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sedlejov JI17,4718,2918,292013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Trnava TR18,3017,6018,302015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Petrůvky TR17,4418,3318,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jindřichovice JI18,2518,3418,342014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rokytno PA17,7618,3618,362017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Radonín TR17,6718,4018,402015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Petrůvky TR17,8618,5418,542018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Mladoňovice TR18,5818,4918,582014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sedlejov JI18,7417,7618,742016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Boršov JI19,0218,5619,022016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dvorce TA19,2019,1219,202017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Louňovice pod Blaníkem BN19,3216,2819,322017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Předín TR18,2819,3619,362011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horky TR18,9719,4319,432014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Olešná HB19,5018,2519,502016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Šašovice TR18,2519,6019,602011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Předín TR19,7619,6219,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Jindřichovice JI19,8518,9719,852011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jindřichovice JI18,1420,0020,002013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnava BUSTRTR20,2719,8620,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Meziříčko ZR20,3319,2220,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Mladoňovice TR20,3419,3820,342013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sedlejov JI20,4218,0520,422014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dvorce TA18,8820,5020,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Malé Hoštice OP17,6920,5220,522018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Boršov JI20,5417,8420,542011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Boršov JI19,6320,6120,612012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Sedlejov JI20,7417,9120,742011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sedlejov JI20,7819,2620,782015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Libuň JC20,9418,5520,942018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Budišov TR17,8720,9820,982018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Radonín TR21,0418,9921,042018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Stará Říše JI21,4221,0221,422018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Trnava TR21,6218,9621,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Boršov JI21,7619,4721,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Mladoňovice TR22,3418,9222,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nová Ves JI21,1322,4222,422011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Olešná HB19,8022,6522,652018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Sloup PZ22,7117,1622,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sedlejov JI22,8620,8622,862012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Libuň JC23,7323,6823,732017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Trnava TR23,9419,5823,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Markvartice JI21,9223,9623,962012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Předín TR24,0918,2824,092012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nová Říše JI23,8024,1524,152016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Šašovice TR24,7118,6124,712012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Trnava BUSTRTR24,8922,9424,892012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nevcehle BJI26,4121,8126,412011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Jakubov u Moravských Budějovic TR26,1727,4627,462013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nová Ves JI23,0128,0428,042013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Radonín TR29,6030,8530,852012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Jindřichovice JI29,1131,1031,102012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Skrochovice OP37,1723,1237,172018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Horky TR--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,09NPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Trnava TRNP18,80NP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Meziříčko ZR26,22NPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Budišov TRNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dvorce TANP21,26NP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nová Říše JINPNPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Hrobice ExplosiaPANPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Rozseč JINPNPNP2011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Jakubov u Moravských Budějovic TRNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Strachoňovice JI30,18NPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Strachoňovice JINPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Olešná HB17,3517,20MS2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga