Slapy (noční) 2022 - Memoriál Martina Hacha (noční)

Liga: -
Místo: Slapy
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 06. 2022 20:00
Kontakt:   Štěpán Hach, Aleš Tůma
Telefon:  792 773 634

Začátek rezervace: 15. 05. 2022 18:00
Konec rezervace: 03. 06. 2022 20:00
Začátek tipování:  03. 06. 2022 20:00
Konec hlasování: 03. 06. 2022 00:00
Zadal: Aleš Tůma

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Slapy vás zve na noční soutěž v požárním útoku.
Soutěž se bude konat ve Slapech na fotbalovým “hasičským” hřišti (směr Libějice).

Kategorie: muži, ženy, veteráni 35+
Náběh: tartan
Základna: zámková dlažba
Pravidla dle THL (půjčovat se mohou dva)
Prezence: 20:00 - 21:00
Nástup: 21:15
Startovné: 200 Kč
Po ukončení soutěže bude pokračovat diskotéka, je možno přespáni na hřišti. ⛺️
Těšíme se na vás 🙋‍♀️

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-slapy-12531.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Rybova Lhota TALukáš Kouba


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,5916,5716,592017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov SportTA16,0116,6116,612019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krotějov SportTA16,1416,6616,662018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Žernovice PT--16,672014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,7316,3716,732018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Žďár JH16,7116,7616,762013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE16,8516,8516,852017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žďár JH--16,952014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dobronice u Chýnova TA16,8516,9916,992021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stoklasná Lhota TA16,8117,0217,022019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bohdalín PE--17,042014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chotěmice TA16,7217,1317,132017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bohdalín PE17,2016,6017,202019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chářovice ŠponaBN17,2117,1917,212019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stoklasná Lhota TA17,0917,2517,252016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kamenice nad Lipou PE17,2616,8517,262018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jaronice CB--17,292014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jaronice CB17,2917,0017,292019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stoklasná Lhota TA17,3116,9017,312017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žďár JH17,2917,3217,322018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slapy TA17,2017,3417,342017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Slapy TA--17,342014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bohdalín PE17,3617,1317,362013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zdislavice BN17,0817,3717,372018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žďár JH17,3817,1117,382019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zdislavice BN16,7717,4317,432021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chýnov TA--17,492015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Zdislavice BN17,4916,7817,492019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Nišovice ST--17,552014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Markvarec JH17,5517,2117,552021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Žďár AJH--17,592015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dvorce ATA17,0717,6517,652013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Daměnice BN17,2617,6817,682016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Žďár JH17,6917,2617,692021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Holašovice CB17,7216,9017,722013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Milenovice PI17,7317,2717,732016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chýnov TA17,7317,4717,732017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Svaté Pole PB17,7717,7217,772021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Český Rudolec JH17,7717,0517,772018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Žirovnice PE17,7817,6017,782019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Daměnice BN--17,792015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dobronice u Chýnova TA17,7417,8117,812018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Ústrašice BTA17,8117,8017,812013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Daměnice BN17,1917,8417,842019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Jaronice CB17,8417,7117,842018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Chotěmice TA17,1117,8517,852013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Sedlčany PB17,8616,6717,862021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Drunče JH17,6317,8817,882017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dobronice u Chýnova TA17,8917,7917,892019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Srubec CB--17,892014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Řepeč TA17,9117,7717,912019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Drahňovice BN17,9317,1917,932017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chotěmice TA17,9517,5117,952019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kamenice nad Lipou PE17,5617,9617,962013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Holašovice CB--18,012014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Holašovice CB18,0118,0318,032018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Český Rudolec JH17,0118,0418,042019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Řepeč TA18,0717,9018,072018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Tučapy ATA--18,092014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Skrýchov u Malšic TA18,1317,4918,132021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Jaronice CB18,1218,1318,132013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Český Rudolec JH18,1717,9218,172016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chotěmice TA18,2917,6918,292018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Slapy ATA--18,302015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Kamenice nad Lipou PE18,3117,7218,312016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Srubec CB18,3117,1018,312017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kamenice nad Lipou PE18,0318,3818,382017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Vesce TA--18,412014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Slapy TA18,4217,8818,422019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Skalice TA--18,422014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Dolní Němčice JH17,0618,4418,442018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Chotěmice TA18,4418,1118,442016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chářovice BN17,5418,4818,482016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Strmilov JH18,2818,4918,492013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Ústrašice BTA--18,502014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dobronice u Chýnova TA18,5118,0818,512017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Stoklasná Lhota TA--18,542014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Žirovnice PE18,0218,5518,552021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Zhoř u Tábora TA18,5418,5718,572016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Makov TA--18,582014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Skrýchov u Opařan TA17,1918,6518,652017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Strmilov JH18,7118,7218,722016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Skrýchov u Malšic TA18,7217,4518,722018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Dvorce TA--18,742015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Skalice TA18,7718,2418,772013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Strmilov JH--18,822014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Obora TA--18,882014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Žďár JH17,8618,8818,882017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Vesce TA18,5818,8918,892013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Řepeč TA17,5318,9018,902013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Zhoř u Tábora TA18,4418,9018,902018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Kozmice TA18,4818,9618,962017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Slapy TA18,9918,8918,992018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Holašovice CB19,0018,8219,002016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Řepeč TA18,0219,0419,042017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Chýnov TA19,0719,0519,072013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Choustník TA18,7919,0919,092021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Slavošovice CB19,1518,4619,152019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Strmilov JH18,8019,1519,152017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Božejovice TA19,0719,2319,232017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/13 Slapy, O pohár SDH Slapy
THL
2014/08/16 Slapy, O pohár starosty obce Slapy
THL
2015/06/21 Slapy, O putovní pohár starosty obce Slpay
THL
2016/06/26 Slapy, O pohár
THL
2017/06/25 Slapy, O pohár
THL
2018/07/01 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu.
-
2021/07/03 Slapy, O pohár
THL
2022/06/04 Slapy (noční), Memoriál Martina Hacha (noční)
-
2022/07/16 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/05/21 fotbalové hřiště Vrchoslavice, O pohár starosty SDH - soutěž mladých hasičů v PÚ
-
2022/05/21 Sportovní areál Petrůvky, O pohár SDH Petrůvky
-
2022/05/21 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, denní soutěž v PS, 2B
-
2022/05/22 Letohrad Kunčice, 1.kolo Velké Ceny Ústeckoorlickaa ,Kunčice
-
2022/05/27 Svoboda, 2. kolo NHHL (2B)
-
2022/05/28 Světlá Hora, XXV.ročník O pohár starostky obce, soutěž 2B
-
2022/05/28 Svatý Jiří, Okrsková soutěž - okrsek č.13
-
2022/05/29 Hasičský areál Markvartice, OBLASTNÍ KOLO soutěže v požárním sportu
-
2022/05/29 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů
-
2022/05/29 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
-
2022/05/29 Svoboda, 1. kolo Moravskoslezského poháru (2B)
-
2022/06/03 Větřkovice - sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice
-
2022/06/03 hřiště, 8.Noční soutěž o pohár Valašských kotárů
-
2022/06/04 Hřiště Březovice, Memoriál Jaroslava Husičky
-
2022/06/04 Sportovní areál Prchalov, 2. kolo MSL na Prchalově, 2B
-
2022/06/04 Střelice, u hasičské zbrojnice, 20. ročník soutěže mladších a starších žáků
-
2022/06/04 Sportovní areál Prchalov, Soutěž o titul KRÁLE Béčkařů a Rozdělovačů
-
2022/06/04 Slapy (noční), Memoriál Martina Hacha (noční)
-
2022/06/05 Vrbice, 3. kolo Podorlické hasičské ligy 2022
-
2022/06/05 Střelice, u hasičské zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Střelice
-
2022/06/10 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2022/06/11 Roveň, 4. kolo Podorlické hasičské ligy
-
2022/06/11 Milotice, fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony 2B
-
2022/06/11 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2022/06/11 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2022/06/18 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B, startovné 200,-
-
2022/06/24 Hasičský areál za kinem, NOČNÍ SOUTĚŽ – Pohár velitele SDH Kněžice
-
2022/06/25 fotbalové hřiště TJ Sokol, Velké Kunětice (2B)
-
2022/06/25 Vranín areál U Havrana, Vranín noční soutěž, muži, ženy, všichni na 2B
-
2022/07/02 hřiště TJ Sokol, Karlovice (2B)
-
2022/07/05 fotbalové hřiště, Leskovec nad Moravicí (2B)
-
2022/07/05 Roseč, Noční hasičská soutěž o pohár starostky Roseče.
-
2022/07/09 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
-
2022/07/09 Hasičský areál Holčovice, O pohár starosty Obce Holčovice
-
2022/07/16 KOSTNÍKY, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody
-
2022/07/16 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2022/07/16 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2022/07/17 Prlov, areál "U Smrku", dětská soutěž, mladší a starší žáci
-
2022/07/17 Hasičský areál DHZ Zbora, 7. kolo SMHL Zbora 2B
-
2022/07/17 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2022/07/23 areál u Sokolovny, Široký Brod (2B)
-
2022/07/30 Lukavice, sportovní areál, 7. kolo Podorlické Hasičské ligy 2022
-
2022/07/30 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2022/08/06 Fotbalové hřiště, III.ročník O pohár starostky obce Krhová
-
2022/08/06 louka za kinem, Stará Ves (2B)
-
2022/08/12 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL - XXVII. ročník Memoriál F. H.
-
2022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2022/08/14 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, X.kolo MSP-V. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2022/08/20 areál hasičské zbrojnice, Vrbno pod Pradědem (2B)
-
2022/08/27 Vysokov, 8. kolo Podorlické hasičské ligy 2022
-
Kdy Kde Liga