SKROCHOVICE 2014 - 14. kolo MSP v PÚ

Liga: -
Místo: Skrochovice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 13. 09. 2014 14:00
Kontakt:  
Telefon:  605075365

Začátek rezervace: 01. 09. 2014 08:00
Konec rezervace: 11. 09. 2014 20:00
Začátek tipování:  07. 09. 2014 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2014 00:00
Zadal: Mišelka Volná

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Skrochovice
Vás zve na 14. závěrečné kolo 12. ročníku Moravskoslezského poháru v PÚ 2014

 

Kdy:                                       13.9. 2014
Prezentace:                            13:00 – 13:45 hodin

Začátek soutěže:                   14:00 hodin
Kde:                                       hřiště Skrochovice (hasičský areál)
Kategorie:                              Muži 3B, Ženy 2B

Trať:                                      travnatá, náběh zámková dlažba

Startovné:                              200Kč
Ceny:                                     MUŽI

1.      místo - pohár + věcná cena + 1500,-

 2.      místo - pohár + věcná cena + 800,-

 3.      místo - pohár + věcná cena + 500,-

 4.      místo - věcná cena + 300,-

 5.      místo - věcná cena + 200,-

 6.      místo - věcná cena + 100,-

 7.      místo - věcná cena + 100,-

 

ŽENY
1.  místo - pohár + věcná cena + 500,-

 2.  místo - pohár + věcná cena + 300,-

 3.  místo - pohár + věcná cena + 200,-

 
Po ukončení soutěže proběhnou útoky „DREAM TEAMŮ“ MSP pro rok 2014!!

Celý průběh soutěže se bude řídit platnými pravidly požárního sportu a dle pravidel MSP pro rok 2014! (www.mspohar.cz)
Soutěž je na vlastní nebezpečí.

 Těšíme se na Vaši účast!!!


 Bohaté občerstvení.
Od 20:00 proběhne AFTERPARTY přímo v areálu soutěže!
Hraje DJ Thomase.

Přijďte se s námi pobavit a zakončit sezónu 2014.

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-skrochovice-2014-09-13-5882.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Luboměř NJAdam Melichar
22Svoboda OPJakub Polomský
33Bolatice OPStanislav Pašek
44Jeseník JEMichal Straka
55Zátor Zátor (muži)BRMartin Suhaj
66Sádek OPDušan Gregořica
77Vávrovice OPMichaela Trojanová
88Služovice OPDušan Baránek
99Neplachovice OPJiří Čech
1010Pustkovec BOVMišelka Volná
1111Hněvošice OPMišelka Volná
1212Kravaře OPMišelka Volná
1313Chlebičov OPLenka
1414Oldřišov OPVít Ciminga
1515Milostovice OPTomáš
1616Velké Kunětice JERoman Varga
1717Velké Hoštice OPMišelka Volná
1818Kozmice OPMišelka Volná
1919Skrochovice OPMišelka Volná
2020Velké Hoštice BOPMišelka Volná
2121Bolatice OPStanislav Pašek
2230Plumlov PVMišelka Volná
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Svoboda OPJakub Polomský
23Velké Hoštice OPMišelka Volná
34Vávrovice OPMichaela Trojanová
45Chlebičov OPLenka
56Kozmice OPMišelka Volná
68Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
710Kozmice OPDavid Zlotý
815Skrochovice OPMišelka Volná


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Služovice OP16,6816,7216,722018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velké Hoštice OP16,1516,8316,832018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov BNJ16,9716,7716,972018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jamnice OP17,0916,7617,092018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Prchalov ANJ17,0917,1717,172018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Služovice OP17,6017,6617,662016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Komárov OP17,6817,2617,682018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hněvošice OP17,9017,1117,902018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Svoboda OP18,0318,0418,042018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jamnice OP17,5518,2518,252016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chlebičov OP18,3718,0618,372016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kozmice OP17,8218,3718,372018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sádek OP18,3917,8018,392018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Milostovice OP18,4617,5518,462018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chlebičov OP18,1818,5518,552018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Milostovice OP18,7418,2818,742016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bolatice OP19,0118,8019,012018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vávrovice OP19,1418,8819,142016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kravaře OP18,1519,2719,272016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Neplachovice OP19,6116,7519,612016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bolatice OP17,5519,7419,742016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Starý Jičín NJ20,0219,7520,022018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Štěpánkovice OP20,1420,1420,142018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Luboměř NJ17,9620,2220,222016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hněvošice OP17,2420,4720,472016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Komárovice VS19,2221,6121,612016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kozmice TA18,6822,6022,602016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Svoboda OP16,9622,8122,812016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Oldřišov OP17,5527,8427,842016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Sádek OPNP18,00NP2016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Velké Hoštice OP16,17NPNP2016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jeseník JENP19,45NP2016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Skrochovice OPNP20,29NP2016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Prchalov NJNP16,19NP2016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/14 Skrochovice, 14. kolo MSP
-
2014/09/13 SKROCHOVICE, 14. kolo MSP v PÚ
-
2015/09/06 hřiště Skrochovice, 15. závěrečné kolo 13. ročníku MSP v PÚ 2015
-
2016/08/14 Skrochovice, MSP Skrochovice 2016 POZOR ZAČÁTEK V 10:00!!!
-
2016/08/14 Skrochovice, 12. kolo MSP
MSP
2018/07/14 Skrochovice, 6. kolo MSP
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga