Škodějov 2018 - FNC Škodějov

Liga: FNC
Místo: Škodějov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 05. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Škodějov
Telefon: 

Začátek rezervace: 09. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 19. 05. 2018 00:01
Začátek tipování:  19. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 19. 05. 2018 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-skodejov-9518.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov SMFNC
22Bechov MBMiloslav Tauchman
33Doubravička MBPetr Šifta
44Krásná Ves MBJan Macoun
55Frýdštejn JNMartin Bušek
66Škodějov SMFNC
77Roprachtice SMFNC
88Karlinky LILukáš Pokorný
99Jeřmanice LISDH Odolenovice
1010Hradčany LITomáš Najman
1111Nová Ves LILukáš Pokorný
1212Velké Hamry JNMAD Matthew
1313Příchovice JNJan Kupka
1414Roudný JNVáclav Brož
1515Mělník BlataMEDominika Pecháčková
1616Pěnčín JNMAD Matthew
1717Odolenovice JNDominik Plhal
1818Chyjice JCDavid Hrdý
1919Janův Důl LIHonza Mašek
2020Záskalí LIhasici Bezaskovice
2121Bystřice JCFNC
2222Děčín XXXII-Boletice nad Labem SDH BoleticeDCJakub Čedík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBMiloslav Tauchman
22Mělník BlataMEDominika Pecháčková
33Bozkov SMkarel Čermák
44Děčín XXXII-Boletice nad Labem Boletice zenyDCJakub Čedík
57Zlatá Olešnice JNPetra Černá
68Raspenava LILuboš Roušal
710Škodějov SMRoman Dolenský
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roztoky u Semil SMFNC
22Škodějov SMFNC
33Doubravička MBPetr Šifta
44Roprachtice SMFNC
55Dalešice JNDavid Beránek
66Bechov MBMiloslav Tauchman
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Hradčany LITomáš Najman
99Raspenava LILuboš Roušal
1010Smržovka JNDavid Beránek
1111Smržovka ženyJNDavid Beránek
1212Příchovice JNJan Kupka
1313Karlinky LITomáš Najman
1414Velké Hamry JNMAD Matthew
1515Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1616Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1717Janův Důl LIHonza Mašek
1818Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov RLISDH Pilínkov
1919Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2020Odolenovice JNDominik Plhal
2121Jeřmanice LISDH Odolenovice
2222Mělník BlataMEDominika Pecháčková
2323Záskalí LIhasici Bezaskovice
2425Chyjice JCDavid Hrdý
2526Bystřice JCFNC
2627Benešov u Semil SMRoman Dolenský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/05/20 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
2018/05/19 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/11/03 Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018
FNC
Kdy Kde Liga