Škodějov 2019 - Škodějov

Liga: FNC
Místo: Škodějov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 18. 05. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 08. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 17. 05. 2019 23:59
Začátek tipování:  18. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 18. 05. 2019 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-skodejov-10120.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bozkov SMFNC
22Příchovice JNFNC
33Jeřmanice LIFNC
44Roprachtice SMFNC
55Nová Ves LILukáš Pokorný
66Škodějov SMFNC
77Frýdštejn JNMartin Bušek
88Krásná Ves MBJan Macoun
99Hradčany LITomáš Najman
1010Bystřice JCJan Košťák
1111Záskalí LIhasici Bezaskovice
1212Velké Hamry JNMAD Matthew
1313Odolenovice JNDominik Plhal
1414Pěnčín JNVít Macháček
1515Karlinky LIJaroslav Vobecký
1616Těpeře JNMAD Matthew
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Dolní Sytová SMJiří Buchar
1919Bítouchov SMEliška Štěpánková
2020Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2121Krásná Ves BMBMarkéta Medviďová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Břehy MBTereza Kočová
22Pěnčín JNKateřina Pelcová
33Veselá SMEliška Novotná
44Jeřmanice LIIveta
55Dalešice JNDavid Beránek
66Mělník BlataMEDominika Pecháčková
77Bozkov SMkarel Čermák
89Zlatá Olešnice JNJan Kupka
913Raspenava LILuboš Roušal
1014Ďáblice ABJaroslav Vobecký
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIDavid Beránek
22Roztoky u Semil SMFNC
33Bozkov SMFNC
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Škodějov SMRoman Dolenský
66Dalešice JNDavid Beránek
77Raspenava LILuboš Roušal
88Příchovice JNJan Kupka
99Roprachtice SMTomáš Zelenka
1010Záskalí LIhasici Bezaskovice
1111Smržovka ženyJNPetra Engelová
1212Bystřice JCJan Košťák
1313Hradčany LITomáš Najman
1414Chyjice JCDavid Hrdý
1515Odolenovice JNDominik Plhal
1616Smržovka mužiJNPetra Engelová
1717Těpeře JNMAD Matthew
1818Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1920Dolní Sytová SMJiří Buchar
2021Bítouchov MužiSMEliška Štěpánková
2122Křížkový Újezdec PHPetra Skružná


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/05/20 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
2018/05/19 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
2019/05/18 Škodějov, Škodějov
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga