Areál firmy Flídr Široký Důl 2019 - XXI. ročník soutěže

Liga: -
Místo: Široký Důl
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 26. 10. 2019 08:30
Kontakt:   Jakub Paulíček
Telefon:  737785812

Začátek rezervace: 26. 10. 2019 08:30
Konec rezervace: 26. 10. 2019 08:30
Začátek tipování:  26. 10. 2019 20:00
Konec hlasování: 26. 10. 2019 00:00
Zadal: Jakub Paulíček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/355907942028231/

Poznámka pořadatele

FLÍDR s.r.o. Široký Důl
&
Sbor dobrovolných hasičů Široký Důl
si Vás dovolují pozvat na

XXI. ročník recesní soutěže
”O putovní pohár VŘSR 2019” v požárním útoku

který se koná v sobotu 26.10 2019 v 8,30 hod.

Organizační zabezpečení soutěže

Místo konání: areál firmy FLÍDR s.r.o. Široký Důl

Kategorie: muži, ženy

Časový harmonogram: do 8,00 hod – presence, startovní pořadí sestavuje pořadatel podle telefonických přihlášek. Startovní listina bude zveřejněna na www.firesport.eu a na facebooové stránce soutěže.
od 8,30 hod – recesní zahájení soutěže
ihned po skončení recesního zahájení - požární útoky - ženy
cca 11:30 požární útoky - muži
Vyhlášení výsledků proběhne do 30 min po skončení posledního útoku mužů.

Rezervace pořadí: Je možná pouze telefonicky a to na telefonním čísle +420721420794. Rezervovat místo si můžete od 8.9 2019 od 13:00 až do naplnění kapacity závodu cca 200 družstev. Dřívější hovory nebudou akceptovány. Po naplnění kapacity dojde k vypnutí telefonního čísla jako informace že už je plno. Jeden volající může zaregistrovat pouze jedno družstvo !!! Bez výjimek. Automaticky budou přidělena startovní čísla 10. nejlepším mužským družstvům a 5. nejlepším ženským družstvům družstvům z minulého ročníku 2018. Místa nejsou přenosná startovat musí vždy daný tým. Daná družstva, mající účast na základě výsledků z minulého ročníku, pouze zaplatí startovné (případě oznámí pořadateli úmysl nestartovat) do uzávěrky platby startovného. Ve startovní listině bude rezervováno 20 míst pro zahraniční družstva a 30 míst jako divoké karty pořadatele. Startovní pořadí sestavuje vždy pořadatel, místa si nejde vybrat a telefonická informace o pořadí na startu bude pouze orientační.

Dráhy: soutěž bude probíhat ze dvou základen, očíslování drah bude provedeno losem před
zahájením soutěže. Povrch asfaltový s odtokem vody

Časomíra: elektronická, se zobrazením na světelné tabuli – SDH Lubná – Pavel Uher

Startovné: Vzhledem k obrovskému zájmu soutěžních družstev je systém přihlašování
takový, že se každé soutěžní družstvo nejdříve zaregistruje na telefonním čísle +420721420794, kde mu bude potvrzeno přihlášení (případně obdrží divokou kartu). Následně zašle každý zaregistrovaný tým startovné 500Kč na účet 279173979/0300 a do zprávy pro příjemce jasně napíše tým, za který zálohu na startovné platí (např. sdh siroky dul muzi A). Jiná platba (hotovost, poukázka) nebude akceptována. Uzávěrka plateb bude 4. 10. 2019. Týmy, které do této doby nezaplatí startovné, budou ze startovní listiny vyškrtnuty. Startovné zahraničních družstev bude placeno hotově v CZK při presenci.

Pojištění: soutěž je pojištěna u HVP. Soutěžící jsou pojištěni na základě členství v SH ČMS.
Přetlakový ventil bude k dispozici na základě vyžádání vedoucího soutěžního družstva.

Pravidla soutěže:
Požární útok dle Směrnic hasičských sportovních soutěží a pravidel Extraligy ČR – muži i ženy 2 hadice B.
Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.
Hadice: plošné měření šířky-C min 65mm – průměr 42 mm , B min 100 mm - bude měřeno před zahájením útoku.
Délka hadic -20m+/-1m – bude měřena libovolná hadice po skončení útoku.
Doba přípravy základny - 3 minuty, tým se může připravovat hned po odpojení hadice B ze stroje předchozího družstva, čas běží od sundání stroje ze základny.
Mezi ozuby koncovek musí projít arch papíru.
Zvláštní podmínky: Soutěžící může nastoupit ve své kategorii pouze v jednom požárním útoku, tj. nemůže nastoupit ve vlastním druhém, ani v dalším cizím týmu. V případě startu dvou týmů z jednoho sboru musí nastoupit všech 14 soutěžících k označení. Výjimky-např. v případě pozdního příjezdu se nepovolují.
Odlišnost od Směrnic hasičských sportovních soutěží - Použití přetlakového ventilu není povinné - odlišnost od l. 48,odst.4. Přetlakový ventil B , nastavený na max. tlak 1,2 MPa pro případné použití zajistí pořadatel.

Ceny:
Na závěrečném vyhlášení bude ohodnoceno 15. nejlepších družstev mužů a 10 nejlepších družstev žen. Opět budou připraveny hodnotné ceny od generálního partnera akce firmy Flídr s.r.o v hodnotě cca 70000Kč.
Jako bonus vyplaceny odměny pro nejlepší družstva. (30000Kč)
Muži Ženy
1 - 10000 1 - 5000
2 - 5000 2 - 3000
3 - 3000 3 - 1000
4 - 2000
5 - 1000

Každý tým, který odběhne svůj požární útok má nárok na balíček k 21. ročníku soutěže, který obdrží ihned po skončení soutěže před vyhlášením. Vyhlašované týmy obdrží balíček v rámci vyhlášení (15m+10ž)




V průběhu soutěže bude probíhat soutěž
III. ročník - Otevřené Mistrovství Evropy v nalévačce
Pravidla: Soutěží dvoučlenná družstva, na základně bude připraven jednotný stroj, savice na opření koše a hadice na opření savice. 2ks savic a koš vlastní. Savice ke stroji bude našroubována na stroj. Při pokusu zespoda se savice může dotýkat země. Měřeno elektronickou časomírou se zobrazením na displeji. Na vývodu B ze stroje bude připojena fotobuňka, která sepne čas družstva. Savice nemusí být sešroubovány. Možnost použití vlastního přechodu. Koš se nesmí vytáhnout z vody dříve než dojde k sepnutí času a spoj savic nemůže být při pokusu zvednut nad úroveň osy čerpadla.
Na tuto soutěž se nemusí zájemci přihlašovat a presence bude probíhat souběžně se závodem na vedlejší dráze. Závodit mohou i závodníci mimo startovní listinu hlavního závodu.
Začátek: cca 9:30
Kategorie: muži, ženy
Startovné 50kč za dva pokusy.
Čas na 2. pokusy: 3. minuty - Měří se 3 minuty od postavení stroje do vyhovujícího postavení.
První tři družstva v obou kategoriích obdrží medaile a věcné ceny.
Vítězové budou titulováni jako Mistři Evropy
Start bude umožněn pouze závodníkům, kteří mají trvalé bydliště v Evropě a nebudou pod vlivem alkoholu.

Případné dotazy: tel. 737785812 e-mail : jakub.paulicek@seznam.cz

Nashledanou s Vámi se těší pořadatelé ze „Širocka“


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-10790.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYHonza Adamec
22Oldřiš SYHonza Adamec
33Zderaz CCRHonza Adamec
44Pomezí SYHonza Adamec
55Lubná SYHonza Adamec
66Dubenec TUHonza Adamec
77Mysločovice ZLHonza Adamec
88Heřmánky NJHonza Adamec
99Dolany OLHonza Adamec
1010Ves Touškov PJHonza Adamec
1111Stradouň UOHonza Adamec
1212Plesná OVHonza Adamec
1313Zderaz BCRHonza Adamec
1414Mirošov ZLHonza Adamec
1515Kotenčice PBHonza Adamec
1616Krásná Ves MBHonza Adamec
1717Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1818Stará Říše JIHonza Adamec
1919Tošovice odryNJHonza Adamec
2020Sedlčany PBHonza Adamec
2121Míchov BKHonza Adamec
2222Sychotín BKHonza Adamec
2323Smidary HKHonza Adamec
2424Únětice PJHonza Adamec
2525Novosedly STHonza Adamec
2626Bílý Potok JEHonza Adamec
2727Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2828Babice VSHonza Adamec
2929Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
3030Zahorčice STHonza Adamec
3131Krotějov sportTAHonza Adamec
3232Lavičky ZRHonza Adamec
3333Plumlov PVHonza Adamec
3434Bašnice JCHonza Adamec
3535Hrabůvka PRHonza Adamec
3636Olešná HBHonza Adamec
3737Čikov TRHonza Adamec
3838Velké Hoštice OPHonza Adamec
3939Trnava TRHonza Adamec
4040Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
4141Mladoňovice TRHonza Adamec
4242Nevcehle JIHonza Adamec
4343-  SSP1-Honza Adamec
4444-  SSP2-Honza Adamec
4545-  SSP3-Honza Adamec
4646Zbora PUHonza Adamec
4747Pavlice ZNHonza Adamec
4848Dulov ILHonza Adamec
4949Polomka BRHonza Adamec
5050Vysoká Štola KVHonza Adamec
5151Branč NRHonza Adamec
5252Poľný Kesov NRHonza Adamec
5353Bijacovce LEHonza Adamec
5454Bystrá BRHonza Adamec
5555Hronsek BBHonza Adamec
5656Orechová Potôň DSHonza Adamec
5757Reľov KKHonza Adamec
5858Spišská Sobota PPHonza Adamec
5959Drábsko BRHonza Adamec
6060Dvorníky nad Váhom HCHonza Adamec
6161Ruskovce BNHonza Adamec
6262Hájov ANJHonza Adamec
6363Radimovice LIHonza Adamec
6464Kyselica DSHonza Adamec
6565Frýdštejn JNHonza Adamec
6666Horní Žukov KAHonza Adamec
6767Vrchoslavice PVHonza Adamec
6868Podhradní Lhota KMHonza Adamec
6969Nahořany NAHonza Adamec
7070Kožušany - TážanyOLHonza Adamec
7171Děhylov OPHonza Adamec
7272Trnov RKHonza Adamec
7373Netín CirkusZRHonza Adamec
7474Pšánky HKHonza Adamec
7575Karolín KMHonza Adamec
7676Hartmanice SYHonza Adamec
7777Perálec CRHonza Adamec
7878Žebnice PSHonza Adamec
7979Sádek SYHonza Adamec
8080Záchlumí UOHonza Adamec
8181Čeperka PAHonza Adamec
8282Ratiboř VSHonza Adamec
8383Drahňovice BNHonza Adamec
8484Starosedlský Hrádek PBHonza Adamec
8585Leskovec nad Moravicí BRHonza Adamec
8686Karlinky LIHonza Adamec
8787Lukov ZLHonza Adamec
8888Slapy TAHonza Adamec
8989Chotěmice TAHonza Adamec
9090Pěnčín JNHonza Adamec
9191Hodějice VYHonza Adamec
9292Dešná BJHHonza Adamec
9393Moravany PAHonza Adamec
9494Rybova Lhota TAHonza Adamec
9595Zderaz ACRHonza Adamec
9696Chrást PBHonza Adamec
9797Dlouhoňovice UOHonza Adamec
9898Jaronice CBHonza Adamec
9999Nemrlov SUHonza Adamec
100100Křenovice PRHonza Adamec
101101Velká nad Veličkou HOHonza Adamec
102102Nevšová AZLHonza Adamec
103103Doubravice ULHonza Adamec
104104Domamyslice PVHonza Adamec
105105Zahnašovice KMHonza Adamec
106106Jílové u Držkova JNHonza Adamec
107107Slavošovice CBHonza Adamec
108108Česká Rybná UOHonza Adamec
109109Nevšová BZLHonza Adamec
110110Hrabice PTHonza Adamec
111111Oprechtice FMHonza Adamec
112112Francova Lhota VSHonza Adamec
113113Černčice NAHonza Adamec
114114Velký Ořechov ZLHonza Adamec
115115Břidličná BRHonza Adamec
116116Oprechtice DOHonza Adamec
117117Lanšperk UOHonza Adamec
118118Chlebičov OPHonza Adamec
119119Jevíčko SYHonza Adamec
120120Předonín LTHonza Adamec
121121Tatobity SMHonza Adamec
122122Písečná FMHonza Adamec
123123Čechy pod Kosířem PVHonza Adamec
124124Krasice PVHonza Adamec
125125Janovice BRHonza Adamec
126126Čelechovice na Hané PVHonza Adamec
127127Velké Hamry JNHonza Adamec
128128Pohodlí SYHonza Adamec
129129Vrbětice ZLHonza Adamec
130130Bystřec UOHonza Adamec
131131Český Rudolec JHHonza Adamec
132132Kněžpole UHHonza Adamec
133133Libkova Voda PEHonza Adamec
134134Skrýchov u Malšic TAHonza Adamec
135135Bělá OPHonza Adamec
136136Černín ZNHonza Adamec
137137Pavlov výběrSUHonza Adamec
138138Křížkový Újezdec PHHonza Adamec
139139Srubec CBHonza Adamec
140140Horní Metelsko DOHonza Adamec
141141Dehtín KTHonza Adamec
142142Světlá nad Sázavou HBHonza Adamec
143143Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
144144Dolní Lomná FMHonza Adamec
145145Niva PVHonza Adamec
146146Ludéřov OLHonza Adamec
147147Brušperk FMHonza Adamec
148148Lešná VSHonza Adamec
149149Bransouze TRHonza Adamec
150150Žirovnice PEHonza Adamec
151151Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
152152Vrbice BKAHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMHonza Adamec
22Chotíkov PSHonza Adamec
33Lesnice SUHonza Adamec
44Slepotice PAHonza Adamec
55Dražovice VYHonza Adamec
66Bohuňov SYHonza Adamec
77Pomezí SYHonza Adamec
88Nedvězí SYHonza Adamec
99Sádek SYHonza Adamec
1010Kamenec u Poličky SYHonza Adamec
1111Krasice PVHonza Adamec
1212Dolní Libina SUHonza Adamec
1313Bohuslavice u Zlína ZLHonza Adamec
1414Nevcehle JIHonza Adamec
1515Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
1616Žernovník BKHonza Adamec
1717Černovice BKHonza Adamec
1818Chotěmice TAHonza Adamec
1919Hrobice ExplosiaPAHonza Adamec
2020Nepomuky UOHonza Adamec
2121Sloup PZHonza Adamec
2222Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2323Dětkovice VYHonza Adamec
2424-  SSP1-Honza Adamec
2525-  SSP2-Honza Adamec
2626-  SSP3-Honza Adamec
2727Dvorníky nad Váhom HCHonza Adamec
2828Nosice PUHonza Adamec
2929Bijacovce LEHonza Adamec
3030Sládkovičovo GAHonza Adamec
3131Jarovce BAHonza Adamec
3232Spišská Sobota PPHonza Adamec
3333Vrchoslavice PVHonza Adamec
3434Bojkovice UHHonza Adamec
3535Kožušany - TážanyOLHonza Adamec
3636Bílovice UHHonza Adamec
3737Hlubyně PBHonza Adamec
3838Bílovice BPVHonza Adamec
3939Pěnčín PVHonza Adamec
4040Pravčice AKMHonza Adamec
4141Vlachovice ZLHonza Adamec
4242Němčice BKHonza Adamec
4343Budišov TRHonza Adamec
4444Kosov SUHonza Adamec
4545Veselá SMHonza Adamec
4646Slapy TAHonza Adamec
4747Malá Skála BJNHonza Adamec
4848Maršíkov SUHonza Adamec
4949Štítary DOHonza Adamec
5050Dlouhá Ves RKHonza Adamec
5151Mělník - BlataMEHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Únětice PJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice Letohrad BUO13,9514,4114,412013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mladcová ZL14,0114,4214,422013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Smidary HK14,4314,1914,432018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Podvysoká CA14,4413,9114,442013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Revúčka RA14,2314,4414,442015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Smidary HK14,4514,1714,452017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tatobity SM13,9814,4614,462018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice BUO14,4613,7914,462017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bratislava - JarovceBA14,4714,1414,472018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ludéřov OL14,2514,4814,482017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ráječek SU14,4814,2614,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Trnov RK14,4214,4814,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zbora PU14,4914,2914,492016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Plumlov PV14,3214,5414,542015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Únětice PJ14,1914,5614,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Olešnice OL14,5614,3914,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vysoké Pole ZL14,5814,5814,582017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lavičky ZR14,2614,5914,592016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Malá Bytča BY14,5414,5914,592018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lavičky ZR14,6013,9514,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nižné Ružbachy SL14,4314,6014,602016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Krasonice JI14,6114,0614,612017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bašnice JC14,2614,6114,612018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Brumov AZL14,3214,6314,632013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Žebnice PS14,4514,6514,652018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pasohlávky BO14,5014,6614,662017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pavlice TT14,2614,6614,662018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Benetice TR14,5714,6814,682012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Benetice TR14,6814,3814,682016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Oprechtice FM14,6813,9214,682013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Krásná Ves MB14,4714,6814,682017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Letohrad - Kunčice BUO14,7014,3314,702018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Svinov AOV14,7014,6914,702013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Oprechtice FM14,7114,5814,712018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bašnice JC14,7114,2114,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Želetava TR14,7114,6714,712014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zbora PU14,7214,6414,722014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bílovice PV14,4814,7214,722016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zbožnov CR14,6614,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ďurďové PB14,4214,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Vysoké Pole ZL14,7014,7414,742014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Olešná HB14,1714,7514,752016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,7614,7514,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Plinkout OL14,7614,5714,762014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dehtín KT14,5614,7614,762017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dešná JH14,7714,5814,772017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Oldřiš SY14,6214,7814,782018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Cholina OL14,8014,7614,802013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Velké Hoštice OP14,6814,8114,812017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Sloup PZ14,8114,7114,812015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Zbora APU14,8114,5814,812012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Olšovec PR14,7114,8214,822013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Brumov BZL14,8314,5714,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Vysoká Štola BKV14,2314,8314,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lavičky ZR14,8414,2714,842015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Valšovice (Hranice VI) PR14,0014,8514,852017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Želetava TR14,8514,7114,852013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Dubenec TU14,3014,8714,872018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Želetava TR14,8814,0714,882016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Stará Říše JI14,3814,8814,882012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Letohrad - Jeleni UO14,4814,8914,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Hodějice VY14,8914,5914,892018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Lavičky ZR14,7114,8914,892013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Špičky PR14,3614,9014,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Sychotín BK14,9014,8414,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  - Bilý Potok-13,9914,9014,902017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Český Rudolec JH14,7114,9014,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Cholina OL14,9114,7414,912016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Revúčka RA14,8614,9114,912016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Benetice TR14,6414,9214,922017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Želetava TR14,9014,9214,922015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Hartmanice SY14,5414,9214,922017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Hodějice VY14,8114,9314,932015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Hluboké TR14,9414,2814,942014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Pšánky HK14,9014,9414,942015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Pšánky HK14,9414,4614,942016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Žernovník BK14,4014,9414,942017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Ludéřov OL14,9514,8014,952018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrobice ExplosiaPA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bartovice AOV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BBK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Skála BJN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Katusice MB17,2317,7517,752018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Krásná Ves MB17,7716,7217,772016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krásná Ves MB17,8217,6417,822017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chrášťany LT17,8416,9017,842014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chrášťany LT17,8617,2317,862012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kamenec u Poličky SY17,4717,8917,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radslavice VY17,9017,7617,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Desná SY17,9717,5917,972018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrášťany LT17,9916,8617,992016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sychotín BK17,4918,0018,002013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Benešov u Semil SM17,5218,0218,022012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krásná Ves MB17,4418,0818,082014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Radonín TR17,5218,1118,112012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychotín BK18,1416,6018,142014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nedvězí SY18,1517,7118,152016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Stará Říše JI16,4518,1718,172017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Oldřiš SY18,0018,1918,192016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rychlov KM18,2116,8518,212016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Otaslavice PV17,9018,2218,222012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Myštěves HK17,9418,2318,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kunovice VS17,6118,2418,242012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nedvězí SY18,2617,0218,262018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Svinov OV18,0218,2718,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Špičky PR17,3218,2818,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krasice PV18,1718,2818,282017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libňatov TU18,3018,1918,302016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sloup PZ18,3218,0018,322014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0018,3318,332017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pravčice BKM17,5318,3718,372018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Daměnice BBN17,9718,3818,382014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pravčice KM17,7918,3918,392013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dvorce TA18,4017,4118,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bartovice BOV18,0218,4118,412012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Štítary DO17,7818,4318,432017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libňatov TU18,1018,4618,462015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Vlachovice ZL17,2918,4818,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Zahnašovice KM18,5118,3118,512015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Pustkovec OV18,5418,0918,542014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Letohrad - Kunčice UO18,5517,1218,552014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Oprechtice FM18,5816,7418,582014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Radíkov PR18,6017,0818,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Košťálov SM17,4318,6318,632016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nosice PU18,7518,4018,752014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dvorce TA18,7618,1718,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  - Ihriště-18,7818,2618,782017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Spišská Sobota PP18,5718,8018,802016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Hartmanice SY18,8318,8518,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Malá Skála BJN18,8517,9618,852015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dolní Libina SU17,7218,8518,852018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nepomuky UO18,8517,4718,852016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Polička ASY18,8118,8618,862016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bartovice OV18,8918,6018,892014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Pustkovec OV18,3018,9018,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Turčianske Teplice TR18,9017,0518,902015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Malá Skála JN18,6018,9218,922012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Malá Skála BJN18,9418,7518,942013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Pravčice KM18,9617,8018,962015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Ždírec nad Doubravou HB17,3618,9718,972012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hrobice PA18,9817,8118,982015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nedvězí SY18,6319,0219,022017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Závada OP19,0518,5919,052014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nosice PU17,8919,0619,062016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dvorce TA18,3519,1819,182016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Letohrad - Orlice UO19,2017,6219,202015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  - Zavada-18,7819,2119,212017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Košťálov SM16,6619,2319,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Radíkov PR19,2316,6619,232015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dvorce TA19,2318,6419,232012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Bílovice PV18,5019,2519,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Slepotice PA19,0219,2919,292015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Krásná Ves MB18,8419,3119,312013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Letohrad - Orlice UO19,3218,1019,322012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dulov IL18,3619,3219,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Černovice BK18,7819,3819,382016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Křížkový Újezdec PH19,3918,0119,392018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Malovice BN19,4019,1519,402018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Holice PA19,4418,8619,442016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Turčianske Teplice TR19,4719,3219,472013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Vitiněves JC19,4817,7319,482014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/20 Fotbalové hřiště Karlovice, I. ročník noční pohárové soutěže
-
2019/09/21 Častolovice,Sokolská zahrada, O putovní pohár starosty obce Memoriál Mirka Frýdy
-
2019/09/21 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice
-
2019/09/21 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/09/21 fotbalové hřiště, I. ročník O pohár starostky obce Lechovice
-
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
2019/09/28 Areál Dušana Pavlíčka, Poslední Sání 2019
-
2019/09/28 MILEVSKO nám. E. BENEŠE, ŽELEZNÝ HASIČ MILEVSKO - O POHÁR STAROSTY MĚSTA
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/09/28 Osek u Milevska, Soutěž v neupravených PS 12
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/05 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/10/19 Pozor - datum bude upřesněn!, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/19 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/11/09 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga