Široký Brod-za sokolovnou 2024 - Pohárová soutěz na 2B

Liga: -
Místo: Široký Brod
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 07. 2024 10:00
Kontakt:   Václav MUZIKANT
Telefon:  776 572 701

Začátek rezervace: 20. 06. 2024 18:00
Konec rezervace: 20. 07. 2024 10:00
Začátek tipování:  20. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 20. 07. 2024 00:00
Zadal: Roman Varga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-brod-14055.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Široký Brod BJEMilan Smékal
22Suchá Rudná ženyBRVeronika Barčíková
33Vrbno pod Pradědem Lachtani Vrbno - mužiBRJosef Lazur
44Široká Niva BobaniBRLucie Čapková
55Široký Brod AJEMilan Smékal
66Stará Ves Muži BRMiroslava Paulerová
77Suchá Rudná BRVeronika Barčíková
88Velké Kunětice JERoman Varga
99Široká Niva Ženy BRLucie Čapková
1010Široký Brod VeterániJEMilan Smékal
1111Zátor ABRJaromír Wysoglad
1212Stará Ves Veteráni BRMiroslava Paulerová
1313Stará Červená Voda ŽenyJESDH Stará Červená Voda
1414Široká Niva Muži BRLucie Čapková
1515Zátor BBRJaromír Wysoglad
1616Holčovice MužiBRDavid Sztyper
1717Milotice nad Opavou BRJaroslav Prokeš
1818Dolní Studénky SUJakub Horký
1920Zvole SUVladimír Fojt
2021Světlá ŽenyBRHana Kodrlová
2122Valšov BRAdam Jaros
2223Břidličná BRTomáš Pavlík
2324Stará Červená Voda JESDH Stará Červená Voda
2425Karlovice ŽENYBRČÁVESS
2526Dolní Studénky ŽenySUJakub Horký


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Široký Brod, u Sokolovny, O pohár starosty SDH, 2B
-
2014/07/19 Široký Brod, areál u Sokolovny, o pohár starosty SDH, 2B
-
2015/07/18 Široký Brod - U sokolovny, HL-Praděd 2B
-
2016/07/23 Široký Brod areál u Sokolovny, HL_Praděd o pohár SDH Široký Brod
-
2017/07/22 Široký Brod areál u Sokolovny, O Pohár SDH Široký Brod HL Praděd 2B
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny
HLPP
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2023/07/22 Š. Brod-Areál za Sokolovnou, Požární útok - 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA- údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná- fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička - hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Oldřišov, Oldřišov 5. kolo Opavské ligy 3.8.2024
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly- hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice - hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž dorost, M+Ž Trusovice, 2B
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/11 Dolní Bečva, sportovní areál, ŠTÍT RADHOŠTĚ
-
2024/08/16 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice - Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 Vítonice, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce -hřiště za Párníkem, pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice - Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky
-
2024/09/06 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2024/09/07 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů
-
2024/09/07 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice
-
2024/09/07 Brodské - Školská ulica, Záhorácky pohár starostu obce Brodské
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
Kdy Kde Liga