Semily 2018 - Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka

Liga: -
Místo: Semily
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 20. 05. 2018 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 05. 2018 09:00
Konec rezervace: 20. 05. 2018 09:00
Začátek tipování:  20. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 20. 05. 2018 00:00
Zadal: karel Čermák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-semily-9712.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jablonec nad Jizerou ASMMarek Vrtilka
22Bozkov SMkarel Čermák
33Semily BítouchovSMEva Vokřínková
44Jablonec nad Jizerou BSMMarek Vrtilka
55Kundratice SMEva Havlová
66Semily ASMMarek Vrtilka
77Mříčná SMMichal Holec
88Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
99Semily BSMMarek Vrtilka
1010Podmoklice SMJan Rulc
1111Chuchelna SMDavid Hošek
1212Roprachtice SMLada Lukešová
1313Bělá SMJana Foltýnová
1414Víchová nad Jizerou SMMartin Jindřišek
1515Košov Rváčov-KošovSMKuba
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Bozkov ASMkarel Čermák
23Semily SMMarek Vrtilka
34Semily Bítouchov, ASMEva Vokřínková
45Jablonec nad Jizerou SMMarek Vrtilka
56Bozkov BSMkarel Čermák
67Košťálov "A"SMPavla Stehlikova
78Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
89Mříčná "A"SMMichal Holec
910Košťálov "B"SMPavla Stehlikova
1011Semily Bítouchov, BSMEva Vokřínková
1112Mříčná "B"SMMichal Holec
1213Podmoklice ASMJan Rulc
1314Roprachtice SMLada Lukešová
1415Víchová nad Jizerou SMMartin Jindřišek
1516Podmoklice BSMJan Rulc
1617Víchová nad Jizerou MSMMartin Jindřišek
1718Košov Rváčov-KošovSMKuba
1819Bělá SMJana Foltýnová
1920Kundratice SMEva Havlová
2021Víchová nad Jizerou BSMMartin Jindřišek
2122Svojek SMVeronika Kalenská
2223Chuchelna SMDavid Hošek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/24 Nouzov, Nouzovský pohár
PKL
2016/07/23 Semily, Podmoklice, PKL Semily
PKL
2018/05/20 Semily, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/25 Hřiště ZŠ Děhylov, Noční soutěž o Bohoušův krygel
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/05/26 Neznašovy, Okrsek č.17
-
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Hrubá Vrbka na návsi u zvonice, „O POHÁR PERSPEKTY“
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
Kdy Kde Liga