Sazovice 2022 - Hasičský Den Sazovice 2022

Liga: -
Místo: Sazovice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 25. 06. 2022 12:30
Kontakt:   Martin Gerža
Telefon:  604754918

Začátek rezervace: 11. 06. 2022 12:00
Konec rezervace: 24. 06. 2022 20:00
Začátek tipování:  25. 06. 2022 20:00
Konec hlasování: 25. 06. 2022 00:00
Zadal: Martin Gerža

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/566373964915725/?active_tab=discussion

Poznámka pořadatele

Pohárová soutěž - muži, ženy - zařazená do ZLPS 2022

Pohárová soutěž - dorostenci, dorostenky - zařazená do Zlínské ligy dorostu 2022

Soutěžit se bude i v kategorii muži 35+! 

do 12.15 hod. příjezd a presence soutěžních družstev

12.15 - 12.30 hod. nástup soutěžních družstev, porada velitelů a zahájení soutěže

 Vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií a předání cen bude provedeno v nejkratší době po ukončení posledních požárních útoků .

Startovné: M,Ž, M35+ - 200kč

                DOROST - 100Kč

 

Finanční ohodnocení muži:

1. místo - 2.000 Kč

2. místo - 1.500 Kč

3. místo - 1.000 Kč

4. místo – 600 Kč,

5. místo - 400 Kč

6. - 8. místo - 150 Kč        

 

Finanční ohodnocení ženy:

1. místo - 1.000 Kč

2. místo - 800 Kč

3. místo - 500 Kč

4. a 5. místo - 150 Kč

 

V kategorii muži při překonání traťového rekordu zvláštní prémie - 10.000 Kč (16,03, 3B)

V kategorii ženy - 5.000 Kč (15,99)

 

Veškeré informace na čísle 604 754 918 - Martin Gerža

Popřípadě na facebook události

Těšíme se na vás 25. června v Sazovicích


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sazovice-12659.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladcová ZLMartin Gerža
22Oldřichovice MužiZLJan Brázda
33Mirošov BZLTomáš Obadal
44Vrbětice ZLBronislav Lysák
55Lukov ZLMartin Gerža
66Hradčovice UHAdéla Stehlíková
77Všemina ZLŠimon Chovanec
88Chvalnov Lísky KMDrahomír Šušlík
99Veselá ZLŠimon Chovanec
1010Nevšová CZLVlastimil Marcaník
1120Svatobořice HODavid Vodička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pohořelice ZLKateřina Polášková
23Hradčovice UHAdéla Stehlíková
34Bojkovice UHLucie Bartošová
46Vlachovice ZLHana
57Popov ZLHana
68Pohořelice DorostenkyZLKateřina Polášková
79Mirošov DorostenciZLMartin Gerža
810Sazovice ZLMartin Gerža
911Hradčovice DorostenciUHJan Javor
1012Všemina DorciZLŠimon Chovanec
1113Trnava ŽenyZLMates Juřík
1214Veselá DorciZLŠimon Chovanec
1315Holešov ŽenyKMTáňa Kožíková
1416Hostišová  ženyZLZdeňka Plšková
1517Trnava DorostenkyZLMates Juřík
1618Louky muži 35+ZLMartin Gerža
1719Machová ZLMartin Gerža
1820Racková ženyZLVendula Odstrčilíková
1921Zádveřice ZLEva Jurčová
2022Martinice KMMartin Gerža
2123Prštné DorostenciZLMartin Gerža
2224Machová dorostenkyZLMartin Gerža
2325Racková dorostenkyZLVendula Odstrčilíková
2429Machová muži 35+ZLMartin Gerža


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šarovy ZL--15,402003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mistřice UH--15,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Ořechov ZL--15,852003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bořenovice KM--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Brumov ZL--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lhotka ZL--16,152003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hostišová ZL--16,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vésky UH--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bylnice BZL--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov BZL--16,522003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Záhlinice KM--16,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychlov KM--16,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dobrotice KM--16,802003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko pod Hostýnem KM--17,182003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Přílepy KM--17,252003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Fryšták ZL--17,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rychlov BKM--18,412003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lukov ZL--18,492003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Racková ZL--18,702003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louky ZL--18,902003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Držková ZL--19,002003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Částkov UH--19,762003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hřivínův Újezd ZL--21,082003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhota ZL--21,232003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žeranovice KM--21,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kvítkovice ZL--45,102003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Všemina ZL--51,552003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Prštné ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sazovice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vrbětice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Rymice KM--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM15,9915,7715,992018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice BKM16,7016,4916,702018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,7916,1716,792017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM16,3017,0417,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM17,0917,1017,102015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vlachovice ZL17,1116,7817,112020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíkov PR17,2516,0317,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pohořelice ZL17,3817,1317,382020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Roštění KM17,3117,3917,392021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice VY17,4117,1317,412019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pohořelice ZL16,9017,5217,522021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Popov ZL17,5817,2517,582019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vlachovice ZL17,5817,4217,582021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Holešov KM17,7217,6217,722021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bratřejov ZL17,7517,8017,802016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bratřejov ZL17,6717,8217,822018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hřivínův Újezd ZL17,5817,8917,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pravčice KM16,6617,9217,922017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pravčice KM17,9317,4517,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Velký Ořechov ZL17,9818,0818,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rymice KM17,5018,0918,092020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bratřejov ZL18,0918,0218,092017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Slušovice ZL18,1518,0618,152017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hostišová ZL17,8818,2218,222016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bílovice UH17,9918,2418,242020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bílovice UH18,2717,9918,272017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vysoké Pole ZL18,1718,2918,292018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zahnašovice KM16,5018,3318,332019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Holešov KM17,9818,3418,342020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bratřejov ZL18,4518,2918,452015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sazovice ZL18,4717,1418,472018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zahnašovice KM17,8518,4818,482013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nedašova Lhota ZL18,5317,7418,532015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Racková ZL18,5718,4218,572016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Velký Ořechov ZL18,5818,1818,582021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Velký Ořechov ZL18,5917,9618,592017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Holešov KM18,6318,4118,632018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Martinice KM18,4718,6818,682021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Slušovice ZL18,7118,3818,712015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kaňovice ZL18,2618,7318,732017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bojkovice UH18,8617,2318,862020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bratřejov ZL18,2818,8718,872013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bratřejov ZL18,2718,8918,892014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nedašova Lhota ZL18,8917,4618,892020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Tečovice ZL18,1018,9218,922013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bojkovice UH18,9317,8318,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velký Ořechov ZL17,9418,9618,962015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Míkovice UH18,9817,6818,982021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Prštné ZL18,6919,0219,022013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Velký Ořechov ZL18,3319,0719,072020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vlachovice ZL18,4419,0819,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Bratřejov ZL18,6419,1819,182020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hřivínův Újezd ZL17,5919,1919,192013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Holešov KM17,7919,1919,192019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Machová ZL19,2019,0219,202016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Malenovice ZL18,4219,2119,212015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nevšová - VlachoviceZL18,6119,2519,252016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,2519,1019,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Lhota ZL18,2519,2819,282018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Hřivínův Újezd ZL19,3517,3819,352015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Radkova Lhota PR19,4517,0019,452019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,6319,5619,562014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bílany KM18,2919,6919,692013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Slušovice ZL19,7219,3119,722016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Prštné ZL19,3019,7219,722014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Racková ZL19,1719,7619,762017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Drnovice ZL19,3419,7919,792013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Lhota ZL19,2019,8319,832017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Velký Ořechov ZL19,9018,9919,902016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Bílovice UH19,2319,9219,922019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vysoké Pole ZL19,9319,4519,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lhota ZL18,7320,1020,102021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nětčice KM20,1617,8020,162020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Pravčice KM18,9220,2120,212013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Býškovice PR19,6420,2520,252020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Vysoké Pole ZL20,2518,5620,252016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lukov ZL20,2719,7520,272021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Hřivínův Újezd ZL19,6520,3320,332016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kaňovice ZL19,2720,3320,332018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Machová ZL20,3819,4220,382014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Sazovice ZL20,4119,4320,412017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Pravčice KM16,3620,4620,462016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Racková ZL20,5918,7320,592018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Bílovice UH20,5919,9820,592018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Ludslavice KM19,9620,6620,662021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Vysoké Pole ZL20,0520,6620,662017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Malenovice ZL20,8319,8120,832013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Míkovice UH20,4220,8920,892018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Komárov ZL20,9120,9120,912014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Loukov KM--20,932003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bylnice ZL--20,952003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Rymice KM20,9620,8720,962014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Popov ZL20,7421,0621,062021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Vlachovice ZL20,5121,0721,072015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Jarošov UH21,2521,1521,252020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Tečovice ZL20,7321,3521,352014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Bohuslavice u Zlína ZL21,1521,6721,672020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Hostišová ZL21,4821,9921,992017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Lhota ZL22,0419,9422,042016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Machová ZL21,1522,0722,072017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2020/08/15 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2021/06/26 Sazovice, Hasičský den Sazovice 2021
-
2021/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2022/06/25 Sazovice, Hasičský Den Sazovice 2022
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/07/02 hřiště TJ Sokol, Karlovice (2B)
-
2022/07/03 Lúky, Zlatá Prilba Lúky + DETSKÁ súťaž
-
2022/07/03 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starostky obce Hartmanice
-
2022/07/03 Hřiště FC Brumov, Soutež Brumov
-
2022/07/03 Kobeřice, 4. kolo Moravskoslezkého poháru v požárním útoku
-
2022/07/03 Študlov fotbalové hřiště, 16. Ročník memoriálu Jindřicha Polácha
-
2022/07/05 areál „V Hliníku“ ve Vojnicích, IX. ročník hasičské soutěže ve Vojnicích, 2B
-
2022/07/05 fotbalové hřiště, Leskovec nad Moravicí (2B)
-
2022/07/05 Roseč, Noční hasičská soutěž o pohár starostky Roseče.
-
2022/07/08 Závada, hřiště TJ Sokol, 7. kolo NHHL
-
2022/07/09 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
-
2022/07/09 Hasičský areál Holčovice, O pohár starosty Obce Holčovice
-
2022/07/09 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriál br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2022/07/09 hřiště Horka, I. kolo SUMMER NIGHT CUP
-
2022/07/10 Velké Karlovice Tisňavy, O Valašský širák
-
2022/07/10 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH V.O. a Vinařství Tomáše Juráka
-
2022/07/15 Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž, O pohár starosty obce, noční, 2B, nutné potvrzení!
-
2022/07/15 Vidče hřiště Sahara, Noční pohárová soutěž,2B.
-
2022/07/16 Václavov u Bruntálu fot.hřistě, Memoriál Jana Strápka
-
2022/07/16 Čereňany,futbalové ihrisko, XXXVIII. ročník O putovný pohár DHZ Čereňany
-
2022/07/16 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2022/07/16 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2022/07/17 Prlov, areál (U Smrku), dětská soutěž, mladší a starší žáci
-
2022/07/17 Hasičský areál DHZ Zbora, 7. kolo SMHL Zbora 2B
-
2022/07/17 Prlov, areál (U Smrku), Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2022/07/17 areál hz SDH Služovice, SLUŽOVICE - 5.kolo Moravskoslezského poháru na 2B
-
2022/07/22 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž Častohostice
-
2022/07/23 areál u Sokolovny, Široký Brod (2B)
-
2022/07/23 Kněžpole, Hřiště, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE (Muži 3B, Ženy 2B)
-
2022/07/23 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2022/07/30 Lukavice, sportovní areál, 7. kolo Podorlické Hasičské ligy 2022
-
2022/07/30 Horní Metelsko - areál SDH, 2022-Panther's pink CUP
-
2022/07/30 Budeč, V. Dětské hasičské závody v Budči
-
2022/07/30 Francova Lhota, Francova Lhota - SMHL
-
2022/07/30 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2022/07/30 KOSTNÍKY, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody
-
2022/07/30 Benešova Hora, Noční soutěž pro děti Memoriál Václava Maurice
-
2022/07/30 Slavonice noční, O Pohár starosty města Slavonice noční
-
2022/07/31 Budeč, V. Hasičské závody v Budči
-
2022/08/06 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2022/08/06 Fotbalové hřiště, III.ročník O pohár starostky obce Krhová
-
2022/08/06 Velký Týnec,hasičská zbrojnice, XIII. Ročník soutěže o putovní pohár starosty obce
-
2022/08/06 Žerotice aréna nad hradem, O putovní pohár starosty obce Žerotice
-
2022/08/06 louka za kinem, Stará Ves (2B)
-
2022/08/06 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž
-
2022/08/12 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL - XXVII. ročník Memoriál F. H.
-
2022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2022/08/13 Kojetín, hřiště u stadionu, Hodový koláč
-
2022/08/13 Lukov u Znojma, Soutěž v Požárním útoku mladí hasiči
-
2022/08/13 Lukov u Znojma, Soutěž v požárním útoku na 2B Noční
-
Kdy Kde Liga