Výletiště Zahrázovo, Sazovice 2019 - Hasičský den Sazovice 2019

Liga: -
Místo: Sazovice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 30. 06. 2019 13:30
Kontakt:   Martin Gerža
Telefon:  604 754 918

Začátek rezervace: 01. 06. 2019 12:00
Konec rezervace: 29. 06. 2019 12:00
Začátek tipování:  30. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 30. 06. 2019 00:00
Zadal: Martin Gerža

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/419105222205364/

Poznámka pořadatele

Pohárová soutěž - muži  ženy - zařazená do ZLPS 2019

 Pohárová soutěž - dorostenci, dorostenky - zařazená do Zlínské ligy dorostu 2019

do 13.15 hod. příjezd a presence soutěžních družstev

13.15 - 13.30 hod. nástup soutěžních družstev, porada velitelů a zahájení soutěže

 Vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií a předání cen bude provedeno v nejkratší době po ukončení posledních požárních útoků .

 

  Každá kategorie bude odměněna poháry

Pro kategorii muži je připravena odměna podle umístění:

 

1. místo - 2.000 Kč

2. místo - 1.500 Kč

3. místo - 1.000 Kč

4. místo – 600 Kč,

5. místo - 400 Kč

6. - 8. místo - 150 Kč        

 

Pro kategorii ženy je připravena odměna podle umístnění:

 

1. místo - 1.000 Kč

2. místo - 800 Kč

3. místo - 500 Kč

4. a 5. místo - 150 Kč

 V kategorii muži při překonání traťového rekordu zvláštní prémie - 10.000 Kč (16,49, 3B)

 V kategorii ženy - 5.000 Kč (15,99)

 

Veškeré informace na čísle 604 754 918

Těšíme se na vás 30. června v Sazovicích.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sazovice-10632.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLLukáš Žák
22Nevšová AZLPavel Pavelka
33Hrabůvka PRHonza
44Vésky BUHTomáš Brhlík
55Vrbětice ZLBronislav Lysák
66Louky ZLMartin Gerža
77Mirošov ZLBronislav Lysák
88Velký Ořechov CZLMartin Gerža
99Mysločovice ZLMartin Gerža
1010Nevšová BZLPavel Pavelka
1111Velký Ořechov BZLMartin Gerža
1212Křekov ZLJaroslav Pinďák
1313Zahnašovice KMMonika Škrabanová
1414Mladcová ZLOndra Struška
1515Hostišová ZLMartin Gerža
1616Dětkovice VYMartin Gerža
1717Pravčice BKMMartin Masař
1818Nedašov ZLJakub Vilímek
1919Brusné KMMartin Gerža
2020Tečovice ZLMartin Gerža
2121Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2222Ublo ZLLibor Punčochář
2323Hradčovice UHMartin
2424Radkova Lhota PRJan Klimecký
2525Jasenice VSLukáš Komender
2626Záhlinice KMjakub frgal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMonika Škrabanová
22Bojkovice UHLucie Bartošová
33Velký Ořechov ZLZuzka
44Vlachovice ZLLucie Bartošová
55Popov ZLAlois Kulíšek
66Bohuslavice u Zlína ZLNikola Višenková
77Dětkovice VYMartin Gerža
88Racková ZLSDHRacková
99Vysoké Pole ŽenyZLTomáš Ruman
1010Holešov KMKateřina Sypěnová
1111Tečovice ZLMartin Gerža
1212Pravčice AKMVeronika Květoňová
1313Bílovice ŽenyUHLucie Markusová
1414Radkova Lhota PRJan Klimecký
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pohořelice ZLLucie Bartošová
22Nevšová ZLPavel Pavelka
34Tečovice ZLMartin Gerža
45Bílovice UHLucie Markusová
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Racková RACTEČZLMartin Gerža
22Lukov ZLHelena Kolářová
33Hradčovice UHRadek Hlaváč


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šarovy ZL--15,402003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mistřice UH--15,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Ořechov ZL--15,852003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bořenovice KM--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Brumov ZL--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lhotka ZL--16,152003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hostišová ZL--16,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vésky UH--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bylnice BZL--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov BZL--16,522003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Záhlinice KM--16,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychlov KM--16,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dobrotice KM--16,802003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko pod Hostýnem KM--17,182003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Přílepy KM--17,252003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Fryšták ZL--17,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rychlov BKM--18,412003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lukov ZL--18,492003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Racková ZL--18,702003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louky ZL--18,902003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Držková ZL--19,002003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Částkov UH--19,762003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hřivínův Újezd ZL--21,082003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhota ZL--21,232003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žeranovice KM--21,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kvítkovice ZL--45,102003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Všemina ZL--51,552003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Prštné ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sazovice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vrbětice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Rymice KM--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM15,9915,7715,992018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice BKM16,7016,4916,702018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,7916,1716,792017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM16,3017,0417,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM17,0917,1017,102015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radíkov PR17,2516,0317,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bratřejov ZL17,7517,8017,802016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bratřejov ZL17,6717,8217,822018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hřivínův Újezd ZL17,5817,8917,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pravčice KM16,6617,9217,922017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velký Ořechov ZL17,9818,0818,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bratřejov ZL18,0918,0218,092017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Slušovice ZL18,1518,0618,152017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hostišová ZL17,8818,2218,222016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice UH18,2717,9918,272017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vysoké Pole ZL18,1718,2918,292018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bratřejov ZL18,4518,2918,452015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sazovice ZL18,4717,1418,472018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Zahnašovice KM17,8518,4818,482013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nedašova Lhota ZL18,5317,7418,532015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Racková ZL18,5718,4218,572016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Ořechov ZL18,5917,9618,592017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Holešov KM18,6318,4118,632018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Slušovice ZL18,7118,3818,712015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kaňovice ZL18,2618,7318,732017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bratřejov ZL18,2818,8718,872013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bratřejov ZL18,2718,8918,892014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tečovice ZL18,1018,9218,922013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velký Ořechov ZL17,9418,9618,962015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Prštné ZL18,6919,0219,022013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vlachovice ZL18,4419,0819,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hřivínův Újezd ZL17,5919,1919,192013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Machová ZL19,2019,0219,202016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malenovice ZL18,4219,2119,212015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nevšová - VlachoviceZL18,6119,2519,252016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,2519,1019,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lhota ZL18,2519,2819,282018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hřivínův Újezd ZL19,3517,3819,352015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,6319,5619,562014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bílany KM18,2919,6919,692013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Slušovice ZL19,7219,3119,722016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Prštné ZL19,3019,7219,722014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Racková ZL19,1719,7619,762017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Drnovice ZL19,3419,7919,792013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lhota ZL19,2019,8319,832017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Velký Ořechov ZL19,9018,9919,902016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Pravčice KM18,9220,2120,212013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Vysoké Pole ZL20,2518,5620,252016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hřivínův Újezd ZL19,6520,3320,332016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kaňovice ZL19,2720,3320,332018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Machová ZL20,3819,4220,382014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sazovice ZL20,4119,4320,412017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Pravčice KM16,3620,4620,462016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Racková ZL20,5918,7320,592018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bílovice UH20,5919,9820,592018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Vysoké Pole ZL20,0520,6620,662017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Malenovice ZL20,8319,8120,832013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Míkovice UH20,4220,8920,892018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Komárov ZL20,9120,9120,912014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Loukov KM--20,932003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bylnice ZL--20,952003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rymice KM20,9620,8720,962014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Vlachovice ZL20,5121,0721,072015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Tečovice ZL20,7321,3521,352014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Hostišová ZL21,4821,9921,992017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Lhota ZL22,0419,9422,042016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Machová ZL21,1522,0722,072017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nedašova Lhota ZL22,0917,4622,092014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Nětčice KM20,6222,1122,112015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sazovice ZL22,1721,3522,172016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Hostišová BZL22,2021,6322,202016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lukov ZL22,2320,3422,232018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Holešov KM21,3022,2422,242017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Malenovice ZL22,4222,4522,452014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Tečovice ZL--22,502003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Machová ZL22,9622,6222,962015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lhota ZL21,8023,0823,082013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Popov ZL22,3323,5323,532018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL20,6924,3024,302013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hostišová ZL18,2224,6824,682015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kaňovice ZL31,9832,0132,012016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Vlachovice ZL32,1419,5232,142017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hřivínův Újezd ZL19,2032,3432,342014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Sazovice ZL19,6736,0636,062015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Brusné KM21,7241,7041,702016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Salaš UH62,9951,5462,992013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Lipov HONPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Velký Ořechov ZLNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Machová ZLNPNPNP2018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Pravčice BKM--NP2017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Mysločovice ZLNPNPNP2013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Lukov ZL--NP2017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Lhota ZLNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Bílany KMNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Racková ZLNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Prštné ZL--NP2017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Zahnašovice KMNPNPNP2018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2019/06/29 Vřesovice, koupaliště, Ženy, Muži na 2B
-
2019/06/29 hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/07/13 Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2019/07/14 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B
-
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga