Rýmařov Sokolovská ulice 2017 - MEMORIÁL JANA SUKA, 2B

Liga: -
Místo: Rýmařov
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 29. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Jaroslav Bálek
Telefon:  777202888

Začátek rezervace: 01. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 28. 07. 2017 10:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00
Zadal: Jaroslav Bálek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici.rymarov.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rymarov-8950.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Kunětice muži AJERoman Varga
22Vrbno pod Pradědem Muži BRJan Urban
33Jeseník JEPavel Lučan
44Široká Niva BRLucie Čapková
55Bílý Potok muži AJEJiří Urban
66Vrbno pod Pradědem ŽenyBRJan Urban
77Milotice nad Opavou Muži ABRPavel Bartoník
88Leskovec nad Moravicí ženyBRErika Jelínková
99Široká Niva BRLucie Čapková
1010Janovice mužiBRpetrb boxan
1111Bílý Potok muži BJEJiří Urban
1212Břidličná BRpetrb boxan
1313Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
1414Janovice ženyBRpetrb boxan
1515Leskovec nad Moravicí mužiBRErika Jelínková
1616Bílý Potok ženyJEJiří Urban
1717Janovice veterániBRpetrb boxan
1818Lipová-lázně JEMichal Gajdoš
1919Světlá mužiBRMartin Král
2020Zátor mužiBRJaromír Wysoglad
2121Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
2222Liptaň mužiBRJan Čech
2323Karlovice ženyBREdita Barčíková
2424Stará Ves BRKarel Gollinarsch
2525Zátor ženyBRJaromír Wysoglad
2626Karlovice mužiBREdita Barčíková
2727Široký Brod muži BJERoman Muzikant
2828Moravský Beroun BRMichal Klimek
2929Vraclávek BRAndy Adamcová
3031Široký Brod muži AJERoman Muzikant


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 náměstí Míru, Rýmařov, TFA Rýmařovský ŽELEZNÝ HASIČ
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/04/28 Areál U Koupaliště v Bystrém, Pohár starosty SDH Bystré MH v disciplínách CTIF
-
2018/04/28 Lhotice, Soutěž v požárním útoku
-
2018/04/28 U požární Nádrže Medlov, O Pohár Starosty obce Medlov, Zborovice
-
2018/04/29 Fotbalové hřiště Široká Niva, V. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2018/04/29 Areál SDH na letišti, O POHÁR STAROSTY MĚSTA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
2018/05/04 Toužim, noční soutěže o erb města Toužim
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/05/05 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav
-
2018/05/05 Újezd u Val. Klobouk,hřiště, O putovní pohár
-
2018/05/05 V MENHARTICÍCH, O POHÁR STAROSTKY OBCE MENHARTICE
-
2018/05/05 Dostihový areál Slušovice, O pohár starosty města Slušovice
-
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/05/05 Újezd u Val. Klobouk,hřiště, O putovní KNIHU starosty obce,2B
-
2018/05/06 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2018/05/06 sportovní arelá Líchy, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2018/05/06 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2018/05/12 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/05/12 Trénink. areál Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice, muži 3B, ženy 2B
-
2018/05/12 Noční útočení v JZD - Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Areál místního hřiště, 4.Ročník noční pohárové soutěže v Tošovicích
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/18 Odry za železářstvím Orava, 27.ročník Noční hasičské soutěže.
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce J-M, 1.kolo BHL
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/09 Milotice nad Opavou, fotbalové hřiště
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
Kdy Kde Liga