Rybova Lhota - hřiště Skalice 2024 - O pohár SDH Rybova Lhota

Liga: THL
Místo: Rybova Lhota
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 22. 06. 2024 13:00
Kontakt:   Martin Brt
Telefon:  720744721

Začátek rezervace: 22. 06. 2024 13:00
Konec rezervace: 22. 06. 2024 13:00
Začátek tipování:  22. 06. 2024 00:00
Konec hlasování: 22. 06. 2024 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rybova-lhota-14110.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,0917,2717,272023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jaronice CB17,3017,1917,302022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chotěmice TA17,5617,5817,582023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Strmilov JH17,1117,6717,672023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chotěmice TA17,5517,7417,742022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dobronice u Chýnova TA17,9016,9917,902023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE17,6418,0118,012022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Český Rudolec JH17,0718,0218,022023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Skrýchov u Malšic TA18,0618,0418,062022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nová Ves u Chýnova TA17,3118,1018,102022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Daměnice BN18,1118,1018,112023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žernovice PT18,1117,7918,112023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Skrýchov u Malšic TA18,1817,3118,182023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Rybova Lhota TA17,8718,3118,312023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Český Rudolec JH18,3418,0218,342022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Božejovice TA18,5118,0718,512023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žďár JH18,5717,5718,572022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Žirovnice PE18,1418,6918,692023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Strmilov JH18,7218,6018,722022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Svaté Pole PB18,3518,9518,952022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slapy TA19,0218,8619,022023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Řepeč TA19,0418,8119,042022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dobronice u Chýnova TA17,4619,2919,292022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Božejovice TA17,4720,0220,022022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nová Ves u Chýnova TA20,0418,4520,042023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Choustník TA19,8220,0920,092023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Markvarec JH20,2518,7820,252022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slapy TA20,5118,2420,512022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Skalice TA20,6520,4720,652023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Oltyně TA22,0522,2922,292023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Skalice TA22,2123,4023,402022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Řepeč DTA22,6724,2724,272022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Zdislavice BN28,2727,5128,272022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Žďár JHNPNPNP2023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rybova Lhota TANPNPNP2022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Řepeč TANPNPNP2023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Oltyně TANPNPNP2022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Choustník TANPNPNP2022/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Rybova Lhota, O pohár SDH Rybova Lhota
-
2014/06/07 Rybova Lhota, O pohár SDH Rybova Lhota
-
2015/06/06 Rybova Lhota, O pohár SDH Rybova Lhota
-
2022/06/18 Rybova Lhota - hřiště Skalice, O pohár SDH Rybova Lhota
THL
2023/06/17 Rybova Lhota - hřiště Skalice, O pohár SDH Rybova Lhota
THL
2024/06/22 Rybova Lhota - hřiště Skalice, O pohár SDH Rybova Lhota
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/22 Rybova Lhota - hřiště Skalice, O pohár SDH Rybova Lhota
THL
2024/06/29 Daměnice, O pohár SDH Daměnice
THL
2024/06/29 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2024/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2024/07/27 Dobronice - hřiště Kozmice, O pohár SDH Dobronice u Chýnova
THL
2024/08/03 Skrýchov u Malšic, O pohár SDH Skrýchov u Malšic
THL
2024/08/10 Božejovice, O pohár SDH Božejovice
THL
2024/08/11 Řepeč, O pohár obce Řepeč
THL
2024/08/24 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2024/09/14 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého
THL
Kdy Kde Liga