Fotbalové hřiště, Roh. Bělá 2018 - II.kolo LPO 2018

Liga: LPO
Místo: Rohovládova Bělá
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 19. 05. 2018 09:45
Kontakt:   SDH Rohovládova Bělá
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 04. 2018 20:00
Konec rezervace: 17. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  19. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 19. 05. 2018 00:00
Zadal: Leoš Kříž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Rohovládova Bělá

 

Sbor Dobrovolných hasičů Rohovládova Bělá vás srdečně zve, na 2.kolo Pernštejn Ligy Pardubického okresu.

Datum konání 19.5.2018 na fotbalovém hřišti.
Prezence 9:00- 9:45
Nástup-9:50
Start prvního družstva 10:00
Soutěž proběhne dle pravidel Ligy Pardubického okresu
Startovné 200Kč
Soutěž probíhá na vlastní nebezpečí

Po skončení ligového kola před vyhlášení proběhne Superfinále o putovní Pohár Miluše Horské.
Do superfinále se kvalifikují 3 družstva mužů a 3 družstva žen.
Postupové kriteria jsou první 3 nejrychlejší sestřiky v obou kategoriích.
Celý den bude zajištěno bohaté občerstvení.
Celá RB Crew se na vás těší.

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rohovladova-bela-9620.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Zderaz CCRVáclav Pulda
23Choltice PALeoš Kříž
34Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
45Hrobice PALeoš Kříž
56Čeperka NPALeoš Kříž
67Srch SPALeoš Kříž
78Smidary HKLeoš Kříž
89Moravany PALeoš Kříž
910Dubenec TULeoš Kříž
1011Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
1112Rokytno PALeoš Kříž
1213Stradouň UOLeoš Kříž
1314Srch JPALeoš Kříž
1415Stéblová DPALeoš Kříž
1516Slepotice PALeoš Kříž
1617Zderaz ACRJan Tměj
1718Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
1819Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
1920Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Slepotice PALeoš Kříž
23Čeperka PALeoš Kříž
34Holice PALeoš Kříž
45Stéblová PALeoš Kříž
56Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
67Stradouň UOLeoš Kříž
78Hrobice ExplosiaPALeoš Kříž
89Dlouhá Ves RKPepa Malý
915Letohrad - Orlice UORomana Motlová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO16,0316,0016,032016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK16,2715,8516,272016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Libuň JC16,4516,4516,452016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC16,4416,6216,622017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rokytno PA16,4216,7316,732017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO16,7116,7516,752018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Myštěves HK17,0316,9517,032018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nepomuky UO17,2417,3517,352016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrobice ExplosiaPA17,0117,4317,432018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice PA17,5317,4517,532018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rohovládova Bělá PA17,3917,6217,622015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Slepotice PA17,1217,8817,882018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Holice PA17,8817,9417,942017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hrobice PA17,9417,6217,942017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Slepotice PA17,7117,9517,952017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nepomuky UO18,0317,8518,032017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nepomuky UO17,9518,0518,052018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hrobice PA18,0817,5518,082016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Holice PA18,4218,3218,322018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Přím HK18,2518,4218,422016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Stéblová PA18,4218,2218,422018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Roudnice HK18,4417,7718,442017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kunětice PA17,6418,4718,472015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Červená UO16,7718,4918,492018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rokytno PA18,4618,4918,492015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rokytno PA18,5418,1618,542016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrobice PA18,5417,9518,542017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Holice PA17,5218,5918,592018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roudnice HK18,7218,6018,722016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čeperka PA18,7418,5318,742017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dlouhá Ves RK18,7718,4718,772017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libňatov TU18,9517,7718,952016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dlouhá Ves RK18,5218,9518,952018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Libňatov TU18,0519,0019,002016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Stéblová PA18,8719,1019,102017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Orlice UO19,1318,7019,132018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Rokytno PA18,4019,3519,352016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Smidary HK19,3919,3319,392016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rohovládova Bělá PA19,3519,4019,402018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Rohovládova Bělá PA19,3719,4819,482018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Čeperka PA19,1519,6519,652015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Stéblová PA18,5219,7819,782018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Slepotice PA19,6219,8019,802015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Vitiněves JC16,3919,9419,942016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Trnov RK20,0819,8120,082018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Slepotice PA19,9420,1920,192016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rohovládova Bělá PA20,3220,1420,322017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Čeperka PA20,5619,6820,562017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Smidary HK20,6319,4320,632016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Myštěves HK20,5620,9320,932017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Stradouň UO20,1520,9820,982018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Čeperka PA21,1120,7021,112018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kunětice PA20,4722,2722,272016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kunětice PA22,2322,5422,542017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Holice PA23,0522,7223,052016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hrobice PA23,6323,8123,812015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rohovládova Bělá PA24,9819,9224,982016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Stéblová PA27,3828,3628,362016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Smidary HK30,4430,8330,832015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Holice PA29,0233,5333,532015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Rohovládova Bělá PANPNPNP2016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dolní Přím HKNPNPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Roudnice HK--NP2016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dolní Přím HKNPNPNP2018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Čeperka PA--NP2016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Rokytno PANPNPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dlouhá Ves RK--NP2018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Libuň JCNPNPNP2018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Holice PANPNPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Letohrad - Kunčice BUONPNPNP2016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dubenec TUNPNPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/05 Rohovládova Bělá, hřiště, "O pohár starosty obce" , 2B úzké
-
2015/05/16 Roh. Bělá, fotbalové hřiště, 3.kolo LPO
LPO
2015/07/18 Hřiště Rohovládova Bělá, Pohár starosty obce + BIG SHOCK CUP
-
2016/05/21 Rohovládova Bělá, na hřišti, 3.kolo LPO
LPO
2016/05/21 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2017/05/20 Fotbalové hřiště Roh. Bělá, IV. kolo LPO 2017
LPO
2017/05/20 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2018/05/19 Fotbalové hřiště, Roh. Bělá, II.kolo LPO 2018
LPO
2018/05/19 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže