Raspenava 2019 - Raspenava

Liga: FNC
Místo: Raspenava
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 06. 07. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 26. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 06. 07. 2019 00:01
Začátek tipování:  06. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-raspenava-10125.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Hradčany LITomáš Najman
33Raspenava LIFNC
44Příchovice JNJan Kupka
55Krásná Ves BMBJan Macoun
66Jeřmanice LIFNC
77Velké Hamry JNMAD Matthew
88Škodějov SMMartin Špidlen
99Raspenava LIFNC
1010Bystřice JCMichal Odzgan
1111Odolenovice JNJan Macháček
1212Karlinky LITomáš Marvan
1313Březová LITomáš Najman
1414Janův Důl LIHonza Mašek
1515Křížkový Újezdec PHPetra Engelová
1616Alšovice JNDavid Hejcman
1717Mělník ChloumekMEDominika Pecháčková
1818Bukovno MBVaclav
1919Pěnčín JNVít Macháček
2020Bílý Potok LvováLIKamil Jeřábek
2121Nová Ves LILukáš Pokorný
2222Pěnčín JNMarek Mrkvička
2323Doubrava - LažanyMBEduard Dvořák
2424Záskalí LIhasici Bezaskovice
2525Břehy MBRoman Kolomazník
2626Chyjice JCDavid Hrdý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Raspenava BLILuboš Roušal
24Mělník BlataMEDominika Pecháčková
35Jeřmanice LIKristýna Matějková
49Ploukonice SMEliška Bakešová
510Dalešice JNDavid Beránek
611Zlatá Olešnice JNJan Kupka
712Raspenava LILuboš Roušal
813Břehy MBRoman Kolomazník
914Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice ženyJNDavid Beránek
44Ostroměř JCZdeněk Tejchman
55Raspenava LIFNC
66Hradčany LITomáš Najman
77Dalešice JNDavid Beránek
88Příšovice LIladislav kosek
99Příchovice JNJan Kupka
1010Raspenava LIFNC
1111Škodějov SMMartin Špidlen
1212Smržovka ženyJNPetra Engelová
1313Velké Hamry JNMAD Matthew
1414Bystřice JCMichal Odzgan
1515Odolenovice JNJan Macháček
1616Smržovka mužiJNPetra Engelová
1717Křížkový Újezdec PHPetra Engelová
1818Desná I JNDavid Hejcman
1919Bílý Potok LvováLIKamil Jeřábek
2020Nová Ves LILukáš Pokorný
2121Doubrava - LažanyMBEduard Dvořák
2222Záskalí LIhasici Bezaskovice
2323Janův Důl LIHonza Mašek
2424Dolní Sytová SMJiří Buchar
2525Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
2626Chyjice JCDavid Hrdý


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pšánky AHK--16,702013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC--17,302013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC--17,712013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pšánky BHK--17,782013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Libuň JC--17,792013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kosmonosy MB--17,842013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lestkov SM--18,172013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Tatobity SM--18,202013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Benešov u Semil SM--18,932013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dneboh MB--19,022013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Sychrov MB--19,212013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krásná Ves MB--19,422013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jirkov JN--19,642013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dobšín - KameniceMB--20,052013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Frýdlant LI--20,122013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Malá Skála JN--26,062013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bratříkov JN--34,652013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Raspenava LI--37,902013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Veselá MB--NP2013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Karlinky LI--NP2013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mříčná SM--NP2013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga