Radimovice 2023 - Sychrovský pohár

Liga: JL
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 21. 05. 2023 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  723101488

Začátek rezervace: 15. 05. 2023 20:00
Konec rezervace: 19. 05. 2023 20:00
Začátek tipování:  15. 05. 2023 20:00
Konec hlasování: 19. 05. 2023 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

sportovní areál u zámku Sychrov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-12948.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12INDIVINDI NAJakub Šmída
23Radimovice LIBlanka Kuntošová
34Frýdštejn JNDaniel Matura
45Dobšín Kamenice MBBlanka Kuntošová
56Sychrov MBBlanka Kuntošová
67Dneboh MBBlanka Kuntošová
78Dubenec TUBlanka Kuntošová
89Jirkov AJNBlanka Kuntošová
910Obrubce MBBlanka Kuntošová
1011Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1112Březová LIBlanka Kuntošová
1213Tatobity SMBlanka Kuntošová
1314Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1415Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
1516Olešnice SMBlanka Kuntošová
1617Košťálov SMBlanka Kuntošová
1718Pěnčín JNBlanka Kuntošová
1819Karlinky LIBlanka Kuntošová
1920Třebnouševes JCBlanka Kuntošová
2021Žehrov MBBlanka Kuntošová
2122Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
2223Doubrava MBBlanka Kuntošová
2325Rašín JCBlanka Kuntošová
2426Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
2527Bechov MBAleš Pitro
2628Nahořany NAPavel Weiss
2729Břehy MBPetr Zavrtálek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radimovice LIBlanka Kuntošová
22Pěnčín JNBlanka Kuntošová
33Krásná Ves MBNikola Bulířová
44Olešnice SMBlanka Kuntošová
55Myštěves HKBlanka Kuntošová
66Ploukonice SMBlanka Kuntošová
77Katusice MBBlanka Kuntošová
88Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
99Sychrov MBBlanka Kuntošová
1010Jeřice JCBlanka Kuntošová
1111Bratříkov JNBlanka Kuntošová
1212Malá Skála BéčkoJNBlanka Kuntošová
1313Bukovno MBMarie Čubanová
1414Bechov MBBlanka Kuntošová
1515Břehy MBBlanka Kuntošová
1616Bohuslavice GrizzlymotorNAKlára Petříková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR15,9715,9515,972017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT15,9016,2616,262016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,412015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov OL16,5215,9416,522014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT16,0416,5716,572014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BK--16,582015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sychotín BBK16,6016,2916,602016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT16,5516,6016,602017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM16,6816,4216,682017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice UO16,4116,7316,732014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO16,7516,7616,762016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM16,7816,6616,782016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Benešov u Semil SM--16,832015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ploukonice SM16,9016,1416,902023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Košťálov SM16,9216,5616,922021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vitiněves JC16,9616,3216,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myštěves HK16,9616,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rokytno PA17,0016,8217,002017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stará Říše JI17,0817,0517,082017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Skrochovice OP16,5217,1117,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nevcehle JI16,9917,1117,112016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kosmonosy MB16,7117,1417,142021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pěnčín JN16,4017,2217,222021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bechov MB17,0617,2617,262021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ploukonice SM17,1317,2717,272022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Touchovice LN17,1117,2817,282016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Benešov u Semil SM17,3116,7317,312014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ploukonice SM16,5617,3317,332020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Krásná Ves MB--17,342015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC--17,392015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vitiněves JC17,4816,8017,482016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Radíkov PR17,5316,4817,532016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myštěves HK17,0717,5517,552016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Košťálov SM17,5516,6817,552020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bohuslavice GrizzlymotorNA17,5917,0817,592023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Ploukonice SM17,6016,3917,602021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jablonec nad Jizerou SM17,6016,9817,602014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Malá Skála JN17,0517,6217,622016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sychotín BK17,6416,9217,642014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malá Skála BéčkoJN17,6917,4817,692019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Katusice MB17,4117,7417,742020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Sychrov MB17,7417,2917,742021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dvorce TA17,6117,8017,802013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nevcehle JI16,6717,8217,822014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Sychrov MB17,8417,0617,842023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Libuň JC16,8817,8717,872013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sloup PZ17,2917,9017,902017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Malá Skála BéčkoJN17,0917,9017,902020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krásná Ves MB17,6017,9117,912016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kosmonosy MB17,8117,9217,922019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nevcehle JI--17,952015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Košťálov SM17,1817,9717,972022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Borovice MB17,0818,0018,002016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bratříkov HuťJN17,6918,0118,012014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dvorce TA17,3118,0118,012014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Ploukonice SM18,0217,7718,022019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Orlice UO--18,032015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Košťálov SM17,5318,0518,052019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Břehy MB17,8318,0918,092016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Veselá SM18,1217,0518,122020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kosmonosy MB17,3418,1218,122023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Myštěves HK18,1218,0818,122023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Košťálov SM16,2918,1618,162018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Jablonec nad Jizerou SM--18,172015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Bratříkov JN17,8418,2018,202022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bratříkov JN18,0718,2718,272021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dlouhá Ves RK18,1118,2718,272019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Břehy MB17,9618,2718,272013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Vitiněves JC18,3616,4318,362013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Malá Skála BéčkoJN17,5718,3718,372014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Myštěves HK18,4616,2818,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Olešnice SM18,4518,4918,492022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Výrava HK16,9418,5118,512022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Malá Skála BečkoJN18,3318,5618,562013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Olešnice SM18,6518,6418,652023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Jeřice JC18,6918,0918,692023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Sychrov OLEMB18,7018,1818,702020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Sychrov AMB18,7018,0618,702018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Pěnčín JN17,6718,7218,722022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jeřmanice LI17,7918,7518,752022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Krásná Ves MB18,7618,7418,762014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bratříkov JN18,6718,7818,782018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nové Dvory LT17,7518,8318,832017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Krásná Ves MB18,9418,0718,942023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Rychlov KM--18,961998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Malá Skála BéčkoJN18,9718,7018,972022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dvorce TA17,4818,9718,972016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Libuň JC19,0317,7219,032018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Sychrov AMB17,7619,0619,062019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Holice PA19,1217,9919,122017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bratříkov JN19,1219,0919,122019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Sychotín BK19,1616,4919,162013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pěnčín JN17,2619,2019,202019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Jeřmanice LI19,2518,5119,252019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Bratříkov JN17,5319,3019,302020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Pěnčín JN18,5619,3019,302023/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Jeřmanice LI19,3918,4919,392018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Jeřmanice LI18,8919,4119,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Krásná Ves MB19,0319,4219,422022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Sychrov BMB18,6919,4319,432019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2022/05/22 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2023/05/21 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže