Radimovice 2021 - Sychrovský pohár

Liga: JL
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 26. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  723101488

Začátek rezervace: 20. 09. 2021 20:00
Konec rezervace: 24. 09. 2021 20:00
Začátek tipování:  20. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2021 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-11657.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radimovice LIBlanka Kuntošová
22Veselá MBOlda Česák
33Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
44Dneboh MBOndřej Jirčák
55Jirkov AJNBlanka Kuntošová
66Bechov MBBlanka Kuntošová
77Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
88Dubenec TUBlanka Kuntošová
99Desná III JNBlanka Kuntošová
1010Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1111Tatobity SMBlanka Kuntošová
1212Karlinky LIBlanka Kuntošová
1313Sychrov MBBlanka Kuntošová
1414Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1515Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
1616Horní Měcholupy ABBlanka Kuntošová
1717Olešnice SMBlanka Kuntošová
1818Frýdštejn JNBlanka Kuntošová
1919Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
2020Břehy MBBlanka Kuntošová
2121Košťálov SMBlanka Kuntošová
2222Žehrov MBMatěj Hajlich
2323Bystřice JCJan Košťák
2424Březová LIJakub Švarc
2525Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída
2626Třebnouševes JCMatěj Krátký
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNPetra
22Břehy MBBlanka Kuntošová
33Dolní Měcholupy ABKvětuše Prchlíková
44Krásná Ves MBMarkéta Medviďová
55Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
66Bratříkov JNBlanka Kuntošová
77Sychrov MBBlanka Kuntošová
88Bechov MBBlanka Kuntošová
910Košťálov SMBlanka Kuntošová
1011Olešnice SMBlanka Kuntošová
1112Ploukonice SMBlanka Kuntošová
1213Jeřmanice LIKristýna Matějková
1314Katusice MBBlanka Kuntošová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3116,0316,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI15,8316,3116,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ16,2216,3516,352016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC16,4616,2116,462017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5116,4216,512018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,5616,5116,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP16,3116,6116,612016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,6316,2116,632021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dneboh MB16,6716,4516,672018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lhotky Sport ZR16,5316,7016,702014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olešná HB16,7216,5916,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Renmotor Jinolice JC16,2316,7916,792018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bašnice JC16,8216,7616,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3216,8216,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Renmotor Jinolice JC16,8516,3916,852019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Frýdštejn JN16,8616,4916,862021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nevcehle JI16,2916,8716,872017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Trnava TR16,5616,8716,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Prchalov NJ16,3316,8916,892015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Frýdštejn JN16,8916,9216,922020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kosmonosy MB16,8416,9616,962019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lavičky ZR16,8816,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Renmotor Jinolice JC16,9816,4116,982017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC16,8217,0117,012021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Trnava TR16,5417,0117,012014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Tatobity SM16,4017,0117,012020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lavičky ZR17,0316,5917,032015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Libuň JC16,5217,0317,032013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bohdalín PE16,5917,0517,052016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žernovník BK16,9717,0517,052014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Slavětín LN17,0616,9117,062014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Renmotor Jinolice JC16,8617,0717,072013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lhotky Sport ZR16,9017,1017,102016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Pšánky AHK17,1117,0017,112013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pasohlávky BO17,1116,6817,112017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Dubenec TU17,1216,8617,122021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Nevcehle JI17,1316,8917,132013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Sychotín BK16,6117,1417,142014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Bašnice JC17,1416,8017,142016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dneboh MB16,9917,1617,162019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Renmotor Jinolice JC16,2117,1617,162014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Letohrad - Kunčice CUO16,4517,1817,182016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Renmotor Jinolice JC16,5317,1917,192020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Renmotor Jinolice JC16,5517,1917,192015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hrobice PA16,7017,2117,212017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Plumlov PV17,2216,2517,222016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Olšovec PR16,8117,2217,222013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,2316,8317,232019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kosmonosy MB17,2316,9417,232015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Stará Říše JI16,8617,2417,242013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chrášťany LT17,0417,2617,262017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Sychrov MB17,0917,2717,272020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Sychrov MB17,2717,1717,272021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Starý Lískovec Sport BM17,2816,7117,282013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Trnava TR16,8417,2917,292017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Renmotor Jinolice JC17,3116,6517,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Oponešice TR16,2717,3117,312017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Petrovice TR17,3217,2417,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Obrubce MB17,2417,3217,322017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Špičky PR17,2417,3217,322013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Pšánky HK17,3317,3117,332018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Libuň JC17,0017,3417,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Plumlov PV17,3416,3417,342013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bohdalín PE17,3517,3117,352014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Sychotín BK17,3716,5417,372013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Frýdštejn JN17,3617,4717,472019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Plumlov PV17,4817,4717,482014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Jankov BN16,5817,5017,502015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chrášťany LT17,5117,4417,512014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Plumlov PV17,5117,3017,512015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Olešnice SM16,9917,5117,512021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,5116,9517,512013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Oponešice TR16,4217,5517,552016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Tuř JC17,4817,5617,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Slavětín LN17,1117,5717,572016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Tatobity SM17,0917,5717,572013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Velké Hoštice OP17,4217,5717,572013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Letohrad - Kunčice BUO17,0617,6117,612014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Tatobity SM17,4017,6117,612018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Bohdalín PE17,6117,1017,612015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Pasohlávky BO17,6517,0117,652013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Chotěmice TA17,6517,3617,652015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Hodějice VY17,6717,4417,672015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Lhenice TP17,6717,0217,672013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Jankov BN17,6816,8117,682013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dubenec TU17,6817,4017,682019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Jirkov JN17,5517,6917,692019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Tatobity SM17,7117,4017,712014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Chrášťany LT16,9217,7217,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Jirkov BJN17,7317,3217,732021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Břehy MB17,7717,6917,772020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Obrubce MB17,0817,7817,782018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Krásná Ves MB17,5817,8017,802021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Bechov MB17,6017,8117,812021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dvorce TA17,8316,9517,832016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Košťálov SM17,8417,7917,842021/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Trnov RK17,8417,5217,842014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Trnava TR17,8517,1017,852015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Tatobity SM17,5517,8717,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Tatobity SM17,8817,6017,882015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže