RADHOSTICE 2024 - RADHOSTICE

Liga: PBHL
Místo: Radhostice
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 09. 2024 14:00
Kontakt:   Machovec Jan
Telefon:  725183556

Začátek rezervace: 31. 08. 2024 14:00
Konec rezervace: 13. 09. 2024 11:00
Začátek tipování:  14. 09. 2024 20:00
Konec hlasování: 14. 09. 2024 00:00
Zadal: František Šabouk

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radhostice-14244.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dubičné CB--16,762018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Šipoun PT--17,252022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budilov BPT--17,492022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Svatá Maří PT--17,552018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budilov BPT--17,772018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svatá Maří APT--18,812013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dražejov ST--19,152013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radhostice PT--19,332022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Budilov BPT--19,682013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bavorovice CB--19,872013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radhostice PT--20,242018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Onšovice PT--20,282013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zdíkovec PT--20,332013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svatá Maří BPT--20,542013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Žitná PT--20,612022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vacov PT--20,992018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vacov PT--21,072022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Horosedly PT--21,332013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svatá Maří APT--21,482022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Budilov APT--21,752013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Budilov APT--22,232018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Benešova Hora PT--22,602013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bohumilice CPT--22,872022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Radhostice PT--23,472013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horosedly APT--23,992018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bohumilice APT--24,242022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Budilov APT--24,872022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdíkov PT--25,532018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  - Zdenická Naděje---26,592018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Horosedly PT--27,022022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bohumilice APT--29,332018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Žitná PT--30,032018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zdenice PT--33,022022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bohumilice PT--35,012013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Libotyně PT--35,662013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Výškovice PT--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dolany PT--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Šipoun PT--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Zdíkov APTNPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vacov APT--19,692022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Budilov BPT--20,232013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Výškovice PT--20,392013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budilov APT--20,432014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Žihobce KT--20,672022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Výškovice PT--20,802022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Budilov DPT--22,392022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Budilov BPT--22,732014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Budilov DPT--23,312022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bohumilice PT--23,682013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vacov BPT--24,422022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bohumilice PT--24,952022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radhostice PT--25,752022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Budilov APT--25,932013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bohumilice PT--28,722014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdíkov PT--34,012013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zdíkov PT--34,782014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vacov BPT--35,192022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Výškovice PT--41,122022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bohumilice PT--41,792022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svatá Maří PT--42,302022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Radhostice PT--50,682022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Budilov BPT--58,732022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Radhostice PT--NP2014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Svatá Maří PT--NP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Radhostice, O pohár obce Radhostice
PBHL
2014/09/20 Radhostice, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2015/09/19 Radhostice, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2016/09/10 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2017/09/09 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2018/07/14 Radhostice (noc), Noční soutěž za 2B
PBHL
2018/09/15 Radhostice, O pohár starosty obce
PBHL
2019/07/13 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice
PBHL
2019/09/14 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice
PBHL
2021/09/18 RADHOSTICE, O POHÁR STAROSTY OBCE RADHOSTICE
PBHL
2022/07/16 RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B, RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B
PBHL
2022/09/10 RADHOSTICE, RADHOSTICE
PBHL
2023/07/15 RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B, RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B
PBHL
2023/09/09 RADHOSTICE, RADHOSTICE
PBHL
2024/07/13 RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B, RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B
PBHL
2024/09/14 RADHOSTICE, RADHOSTICE
PBHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL (rezervace neprobíhá)
PBHL
2024/07/06 BUDILOV, BUDILOV
PBHL
2024/07/13 RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B, RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B
PBHL
2024/08/31 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B
PBHL
2024/09/07 BOHUMILICE, BOHUMILICE
PBHL
2024/09/14 RADHOSTICE, RADHOSTICE
PBHL
Kdy Kde Liga