Pohořelice fotbalové hřiště 2019 - O sametový pohár

Liga: -
Místo: Pohořelice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 16. 11. 2019 10:00
Kontakt:   SDH Pohořelice
Telefon:  725737790

Začátek rezervace: 01. 11. 2019 10:00
Konec rezervace: 16. 11. 2019 10:00
Začátek tipování:  16. 11. 2019 20:00
Konec hlasování: 16. 11. 2019 00:00
Zadal: Jana Forbelská

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/2858149367548224/?active_tab=about

Poznámka pořadatele

Provedení útoku a příprava základny dle pravidel ZLPS- vyjímka: možno použít i savice s prodlouženým náběhem
Muži, ženy 2B.
Možnost půjčení 2 závodníků, 1 závodník může startovat maximálně 3x.

Místo konání: fotbalové hřiště, směrovky budou umístěny na kruhovém objezdu, takže nezabloudíte :-)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pohorelice-10814.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

12Pohořelice ZLJana Forbelská
23Zahnašovice ŽenyKMJana Forbelská
34Bojkovice ženyUHTomáš Brhlík
45Hrabůvka PRJana Forbelská
56Kněžpole UHJana Forbelská
67Pohořelice ZLJana Forbelská
78Zahnašovice MužiKMJana Forbelská
89Morkovice KMPavel Krejčí
910Jarošov UHKateřina Kutálková
1011Louky ZLpeca
1112Pohořelice ZLJana Forbelská
1213Mirošov ZLBronislav Lysák
1314Vlachovice ŽenyZLKarolína Hbáčková
1415Jarošov ženyUHKateřina Kutálková
1516Valašské Příkazy MužiVSKarel Klech
1617Hoštice KMRadoslav Gregor
1718Hradčovice UHRadek Hlaváč
1819Velký Ořechov CZLJana Forbelská
1920Odry Tošodry fireteamNJzdenek bortl
2021Bratřejov Ženy ZLKristýna Tomšová
2122Mladcová ZLLukáš Struška
2223Lukov ZLTomas Nedbálek
2324Bohuslavice u Zlína ženyZLNikola Višenková
2425Bílovice ŽenyUHJana Forbelská
2526Ratiboř VSOndřej Bártek
2627Lukov BZLHelena Kolářová
2728Hradčovice BUHMartin
2829Hrobice ZLSDH Hrobice
2931Hrubá Vrbka HOKateřina Trnová
3032Veselá ZLKristýna Tomšová
3133Rymice ŽenyKMJana Forbelská
3234Popov ženyZLAlois Kulíšek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ratiboř VS15,0514,9915,052019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR16,2115,6516,212019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hoštice KM16,5916,3916,592019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladcová ZL16,2917,0717,072019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velký Ořechov CZL17,1915,1417,192019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov ZL18,6018,2118,602019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hradčovice BUH17,3318,9918,992019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Louky ZL19,3418,4119,342019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Veselá ZL19,6919,0219,692019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukov BZL18,4320,7020,702019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pohořelice BZL21,2121,9321,932019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrubá Vrbka HO24,4425,7625,762019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Morkovice KM25,9516,7425,952019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hrobice ZL26,8226,0126,822019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jarošov UH28,1019,3528,102019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Medlov KM31,3818,1331,382019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Odry NJ--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lukov ZL-15,90NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Zahnašovice KM--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hradčovice UH--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM18,2616,8218,262019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pohořelice AZL18,5518,9818,982019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pohořelice BZL19,3917,7819,392019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Popov ZL20,8321,3221,322019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vlachovice ZL17,9223,8423,842019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bohuslavice u Zlína ZL21,9224,6224,622019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bratřejov ZL21,33-NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rymice KM--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bojkovice UH--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jarošov UH-20,28NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice UH--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga