Areal SDH Podhradní Lhota 2018 - Memoriál Davida Žejdlíka, 2B

Liga: -
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 13. 10. 2018 11:00
Kontakt:   Podhradní Lhota
Telefon:  775034725

Začátek rezervace: 23. 09. 2018 20:00
Konec rezervace: 12. 10. 2018 19:00
Začátek tipování:  01. 10. 2018 20:00
Konec hlasování: 13. 10. 2018 00:00
Zadal: Zdeněk Žejdlik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž proběhne dle pravidel PS z dodatky PHL . Pujčení 2 zavodníku.Po ukončení požarních útoku bude nasledovat Kýblovačka .Dále bych chtěl poprosit družstva která jsou nahlášena a nepřijedou aby se odhlásila ze startovní listiny a nebránila přihlášení jiných družstev.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-9969.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podhradní Lhota mužiKMZdeněk Žejdlik
22Velká Lhota mužiVSZdeněk Žejdlik
33Babice VSZdeněk Žejdlik
44Loukov ženyKMZdeněk Žejdlik
55Ratiboř mužiVSZdeněk Žejdlik
66Podhradní Lhota muži 35+KMZdeněk Žejdlik
77TAG Zahnašovice mužiKMZdeněk Žejdlik
88Loučka VSZdeněk Žejdlik
99Radkova Lhota PRJan Klimecký
1010Vlčovice muži 35+NJZdeněk Žejdlik
1111Mladcová ZLLukáš Struška
1212Hrabůvka mužiPRZdeněk Žejdlik
1313Vlčovice mužiNJZdeněk Žejdlik
1414Brusné ženyKMZdeněk Žejdlik
1515Mysločovice ZLbraja96
1616Hostašovice ŽenyNJZdeněk Žejdlik
1717Lubno mužiFMZdeněk Žejdlik
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek
1919Metylovice mužiFMZdeněk Žejdlik
2020Plumlov PVLuboš Kopřiva
2121Oprechtice muži 35+FMZdeněk Žejdlik
2222Hoštice MužiKMAntonín Novák
2323Metylovice muži 35+FMZdeněk Žejdlik
2424Odry NJzdenek bortl
2525Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
2626Racková ženyZLSDHRacková
2727Lukov ZLSDHRacková
2828Popov ŽenyZLKarolína Hbáčková
2929Křenovice PRSDH Křenovice
3030Nedašov ZLJakub Vilímek
3131Stachovice NJZdeněk Žejdlik
3232Mysločovice ZLSDH Mysločovice
3333Brusné KMMartin Šťastný
3434TAG Zahnašovice ženyKMZdeněk Žejdlik
3535Prostřední Bečva VSPavel Růčka
3636Jasenice VSLukáš Komender
3737Louky ZLJakub Laciga
3838Popov ženyZLAlois Kulíšek
3939Nedašov nad 35 letZLJakub Vilímek
4040Starý Jičín NJSDH Starý Jičín Muži
4141Holešov ženyKMDarina Beránková
4242Metylovice ženyFMZdeněk Žejdlik


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,7816,8516,852017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,7417,2117,212017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Špičky PR17,3016,7517,302017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pravčice KM17,6116,8517,612014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pravčice BKM17,2217,6617,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pravčice KM17,7917,7017,792013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  TAG Zahnašovice KM17,8416,6117,842017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  TAG Zahnašovice KM17,4217,9517,952013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rychlov KM17,9218,2318,232013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Opatovice PR17,3518,2718,272017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  TAG Zahnašovice KM18,2817,7818,282015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pravčice KM17,2518,3018,302015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pravčice AKM18,4418,4618,462018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rymice KM18,7718,1018,772018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlinsko PR18,5818,8018,802013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radíkov PR18,8218,4218,822018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Střítež nad Ludinou PR18,1418,8318,832013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pravčice BKM18,9216,5418,922017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rychlov KM19,1718,9119,172014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nětčice BKM19,0819,2319,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hlinsko PR19,2718,7219,272014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílany KM19,3218,8719,322015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Tučapy KM19,5019,2919,502013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nětčice BKM19,3219,6119,612013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hlinsko PR19,4019,6619,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hlinsko PR20,1619,9020,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nětčice KM20,4220,5120,512014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tučapy KM19,5720,5320,532015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Machová ZL20,0220,6720,672015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rychlov KM20,7220,9520,952017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hustopeče nad Bečvou PR21,0320,8121,032018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílany KM21,1919,1121,192013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Střítež nad Ludinou PR21,2321,0521,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Holešov KM21,3321,3721,372017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rymice KM20,3221,4321,432015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Podhradní Lhota KM21,4920,7821,492013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nětčice KM21,6620,6721,662013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Loukov KM21,7018,5121,702017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Karolín KM22,0918,2622,092018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Rychlov KM18,7822,2922,292015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Loukov KM21,1022,3122,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Počenice KM21,5422,3222,322013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nětčice KM20,2122,3622,362017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Komárovice VS21,9622,4122,412014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Rymice KM17,4422,7722,772017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  TAG Zahnašovice KM23,2723,3123,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rymice KM23,7519,3023,752014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Loukov KM23,5423,8223,822013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Loukov KM20,2524,5624,562015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Výkleky PR24,1425,0125,012017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Špičky PR25,5625,2725,562018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nětčice KM27,0527,6127,612018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dětkovice VY30,1430,8730,872018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  TAG Zahnašovice KM29,3930,9530,952018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Tučapy KM19,5241,0641,062014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Loukov KM41,5539,4441,552018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bílany KM18,4542,9642,962014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hlinsko PR46,4929,7046,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Choryně VSNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Rymice KMNPNPNP2013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2018/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
Kdy Kde Liga