Pěnčín 2018 - Pohár starosty

Liga: VCPV
Místo: Pěnčín
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 25. 08. 2018 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 19. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 25. 08. 2018 10:00
Začátek tipování:  25. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 25. 08. 2018 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-9710.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Olešnice OLlukin28
23Otinoves PVTomáš Sychra
34Čechy pod Kosířem PVStanislav Režný
45Soběsuky PVKamila Krychtálková
56Ludéřov OLStanislav Režný
67Dětkovice PVLadislav Kořínek
78Bílovice PVStanislav Režný
89Náměšť na Hané OLMatěj Sedláček
910Čelechovice na Hané PVStanislav Režný
1011Domamyslice PVJan Havlíček
1112Soběsuky PVKamila Krychtálková
1213Loučany OLLukáš Trefil
1314Nová Dědina PVJaromír Studený
1418Plumlov PVLukáš Trefil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín PVStanislav Režný
22Bílovice BPVStanislav Režný
33Soběsuky PVKamila Krychtálková
44Čechy pod Kosířem PVStanislav Režný
55Krasice PVKarolína Burešová
66Bílovice APVStanislav Režný
77Dětkovice PVLadislav Kořínek
88Olešnice OLMartina Hubáčková
910Soběsuky PVKamila Krychtálková
1011Určice PVvaša mirvald


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Cholina OLNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myslejovice PV18,63NPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,7118,1018,102018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV18,4318,1618,432018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Soběsuky BPV18,6518,1018,652018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice BPV17,8818,9918,992017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice APV17,6019,0419,042017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice PV18,7319,1319,132018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice PV18,4219,2219,222017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Cholina OL18,9119,4819,482017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Určice PV19,5119,8019,802018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krasice PV18,0219,9119,912017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krasice PV20,0119,1920,012018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Soběsuky APV18,5120,0720,072018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Soběsuky APV18,5020,1220,122017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loučany OL20,3618,3020,362017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky BPV20,3621,6021,602017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice BPV22,4120,9922,412018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pěnčín PV24,4717,8624,472017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechy pod Kosířem PV24,5322,8024,532018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bílovice APV29,2420,2929,242018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy pod Kosířem PV51,9251,9451,942017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Olešnice OLNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/19 Pěnčín, PV,
PROL
2016/08/21 Sportovní areál Pěnčín, První ročník dětské pohárové soutěže
-
2016/09/03 Pěnčín, O pohár
VCPV
2017/09/09 Pěnčín, O pohár starosty
VCPV
2018/08/25 Pěnčín, Pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže