Pavlov (SU) 2019 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Pavlov-výběr
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 06. 2019 21:30
Kontakt:   František Dolák
Telefon:  734 172 045

Začátek rezervace: 23. 06. 2019 19:00
Konec rezervace: 29. 06. 2019 12:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pavlov-vyber-10302.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Pavlov-výběr mužiSUPavel Navrátil - admin ONL
22Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Paráková
33Domamyslice PVTomáš Havlíček
44Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
55Cholina OLPatrik Maksant
66Čechy pod Kosířem ŽenyPVAdéla Buiglová
77Ludéřov OLTomáš Palička
88Bezděčí u Trnávky Ženy SYLukáš Trefil
99Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
1010Velká Bystřice OLDejv Tietze
1111Loučany OLDagmar Bartoňková
1212Chořelice OLPatrik Horák
1313Svésedlice OLMarkéta Bečáková
1414Olešnice XOLTomáš Hampl
1515Krasice PVBarča Burešová
1616Bílovice Ženy B PVJana Vinklerová
1717Štíty SUMarek
1818Náměšť na Hané ženyOLMichal Zbořil
1919Blatec OLEva Sahligerová
2020Mladeč OLMiroslav Mlčoch
2121Ráječek SUlallin
2222Velký Týnec MužiOLJan Jeřábek
2323Měrotín OLSDH Měrotin
2424Maršíkov ženySUBarbora Vaculíková
2525Nenakonice OLJiří Tomecek
2626Náměšť na Hané OLLukáš Navrátil
2727Cholina OLSabina Hájíčková
2828Bílovice PVPetr Dokoupil
2929Niva PVTomáš Růžička
3030Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
3131Olešnice ženyOLLukáš Hampl
3232Pavlov ŽenySULucie Dostálová
3333Vojnice MužíOLFilip Hricisin
3434Bezděčí u Trnávky MužiSYLudvík Drapl
3535Mladeč ZenyOLNikola Hamplová
3636Svésedlice ženyOLSDH Svésedlice
3737Olšany u Prostějova PVPetr Fiala
3838Krasice PVKarolína Burešová
3939Kožušany OLRadek Vyhnal
4040Střelice OLTábuk Kubát
4141Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
4242Vojnice ŽenyOLTereza Košůtková
4343Šumvald OLBoB Kobylka
4444Haňovice OLNicol Pospíšilová
4545Kosov SUsdh kosov
4646Hlubočky OLPavla Jahnová
4747Kožušany OLIvana Gaborová
4848Otinoves PVTomáš Sychra
4949Břidličná BRJaromir Pavlik
5050Droždín ChvádrožOLIveta Pírková
5151Kokory PRLibor Daňa
5252Velký Týnec OLPetra
5353Alojzov PVPavla Mikšíková
5454Krasice PVTomáš Petržela
5555Janovice BRpetr boxan
5656Kosov ŽENYSURenata Lazebníčková
5757Grygov MužiOLAdam Dvorský
5858Nemile SUFilip Crhák
5960Třeština SULadislav Plechatý
6061Velká Bystřice OLvojtech majer
6162Dolany OLPetr Holoubek
6263Myslechovice OLMartin Kroupa
6366Bělkovice-Lašťany MeziceOLZdeněk Holický


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže