Pavlov (SU) - test 2019 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Pavlov-výběr
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 06. 2019 11:00
Kontakt:   delegát ONL: Petr Zmeškal
Telefon:  734 172 045

Začátek rezervace: 01. 01. 2019 11:00
Konec rezervace: 29. 06. 2019 11:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pavlov-vyber-10156.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Měrotín OLTomáš Hlavinka
22Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
33Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
44Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
57Třeština SULadislav Plechatý


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV15,1515,7115,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Měrotín OL15,8015,8615,862018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pavlov-výběr SU15,9515,8315,952018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ráječek SU15,3415,9715,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nemile SU16,0516,5016,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludéřov OL15,5016,5716,572018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV15,7117,0217,022018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nenakonice OL17,0317,3217,322018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svésedlice OL17,5317,5117,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olešnice XOL17,7017,7417,742018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Třeština SU17,0117,8417,842018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kožušany OL17,0017,9717,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Niva PV19,2517,1419,252018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL20,0120,6820,682018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Týnec OL22,3617,4522,362018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radíkov OL22,9722,3922,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dub nad Moravou OL24,7524,7224,752018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Grygov OL24,9320,8224,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mladeč OL25,3825,4725,472018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Císařov PR30,1629,2530,162018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Podolí PR30,9122,0030,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolany AOL31,9331,7631,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štíty SUNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Šumvald OL29,10NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Střelice OL16,14NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Náměšť na Hané OL16,29NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Břidličná BRNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Břevenec OL18,1318,3218,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV18,5818,1118,582017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice PV18,7618,3918,762017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL18,8818,4718,882018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Haňovice OL18,8318,9018,902018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL18,6618,9718,972017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Loučany OL18,3019,1219,122018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasice PV19,3519,1219,352018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pěnčín PV18,9019,5219,522018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílovice APV19,6319,1419,632018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice APV18,1920,0520,052017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pavlov SU20,2217,8020,222017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešnice OL20,9921,1021,102018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Dědina OL20,4021,1521,152017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nové Dvory OL21,1619,1721,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Týnec OL21,2920,7421,292018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Olešnice OL21,3219,3721,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Droždín ChvadrožOL21,6821,1321,682017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice OL21,8922,5422,542018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chválkovice OL22,0222,7822,782017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice PV19,3922,9622,962018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Blatec OL23,7522,1023,752018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nenakonice OL24,0920,1524,092018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Droždín ChvadrožOL22,6924,8324,832018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mladeč OL23,0924,9124,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nové Dvory OL20,5725,1425,142018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Blatec OL24,8926,9826,982018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice BPV20,2528,2228,222018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Maršíkov SU21,5329,5329,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Cholina OL31,8721,5231,872018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Blatec OL33,8034,4034,402017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Svésedlice OL31,6334,4234,422018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Svésedlice OL19,9335,6535,652017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Náměšť na Hané OL39,2421,5539,242018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hlubočky OL37,3739,5339,532017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice BPV40,0737,5440,072017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Náměšť na Hané OL23,4425,05NP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Náměšť na Hané OLNP18,69NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bílovice BPVNP19,14NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga