Pavlov (SU) - test 2019 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Pavlov-výběr
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 06. 2019 11:00
Kontakt:   delegát ONL: Petr Zmeškal
Telefon:  734 172 045

Začátek rezervace: 01. 01. 2019 11:00
Konec rezervace: 29. 06. 2019 11:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pavlov-vyber-10156.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Měrotín OLTomáš Hlavinka
22Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
33Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
44Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
57Třeština SULadislav Plechatý


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice PV18,4618,2918,462017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlubočky OL18,0318,7818,782017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Měrotín OL18,8418,0118,842017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nemile SU19,2018,4119,202018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chválkovice OL19,2419,2619,262017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešnice OL17,4319,2619,262017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pavlov SU19,4318,7219,432017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice BPV19,4319,1119,432017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Břevenec OL18,2019,4519,452017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílovice PV19,5218,8819,522018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plinkout OL19,5919,0819,592017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Domamyslice PV17,6819,7219,722017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ludéřov OL19,8218,2019,822018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bílovice PV18,3719,8619,862017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pavlov-výběr SU19,8719,2219,872018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Náměšť na Hané OL20,0819,5320,082018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Moravičany SU19,9520,1020,102017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ráječek SU20,6117,2620,612018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Loučany OL17,5520,7420,742018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nová Dědina OL18,1420,9920,992017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Střelice OL19,6221,3621,362017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Svésedlice OL22,4519,8722,452017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Břevenec OL22,7422,7022,742018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plinkout OL23,2618,3923,262018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Domamyslice BPV23,3719,7623,372018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pavlov-výběr SU23,4219,3223,422017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ludéřov OL23,8523,8823,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Polkovice PR23,9219,6423,922017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Šumvald OL24,1823,8124,182017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olešnice OL20,0624,5924,592018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Polkovice PR18,5726,4126,412018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Měrotín OL20,9927,1327,132018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Chválkovice OL38,9319,7538,932018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dolany OL21,37NPNP2018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Ráječek SUNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Medlov OLNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dětkovice PVNPNPNP2018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže