Pasohlávky 2018 - PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR

Liga: -
Místo: Pasohlávky
Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 22. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Jaroslav Mandák
Telefon:  731 576 552

Začátek rezervace: 22. 09. 2018 10:00
Konec rezervace: 22. 09. 2018 10:00
Začátek tipování:  22. 09. 2018 00:00
Konec hlasování: 22. 09. 2018 00:00
Zadal: Jaroslav Mandák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pasohlavky-9968.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prchalov ANJMichal Matějíček
22Olešnice XOLMichal Matějíček
33Plumlov PVMichal Matějíček
44Prchalov BNJMichal Matějíček
55Čelechovice na Hané PVMichal Matějíček
66Trnava TRMichal Matějíček
77Špičky PRMichal Matějíček
88Petrovice BTRMichal Matějíček
99Bílý Potok JEMichal Matějíček
1010Radíkov PRMichal Matějíček
1111Velké Hoštice OPMichal Matějíček
1212Pasohlávky BVMichal Matějíček
1313Letohrad - Kunčice BUOMichal Matějíček
1414Pravčice KMMichal Matějíček
1515Sychotín BKMichal Matějíček
1616Vrbno pod Pradědem BRMichal Matějíček
1717Hostěrádky-Rešov VYMichal Matějíček
1818Hrabůvka PRMichal Matějíček
1919Letohrad JeleniUOMichal Matějíček
2020Rohovládova Bělá PAMichal Matějíček
2121Valšovice (Hranice VI) PRMichal Matějíček
2222Hodějice VYMichal Matějíček
2323Mladoňovice TRMichal Matějíček
2424Mladcová ZLMichal Matějíček
2525Nevcehle JIMichal Matějíček
2626Babice VSMichal Matějíček
2727Zahnašovice KMMichal Matějíček
2828Krasonice JIMichal Matějíček
2929Jezeřany-Maršovice ZNMichal Matějíček
3030Janovice BRMichal Matějíček
3131Velký Ořechov ZLMichal Matějíček
3232Kuřim BOMichal Matějíček
3333Krotějov SportTAMichal Matějíček
3434Stražisko PVMichal Matějíček
3535Zahorčice STMichal Matějíček
3636Myštěves HKMichal Matějíček
3737Radostín nad Oslavou ZRMichal Matějíček
3838Bohdalín PEMichal Matějíček
3939Vrchoslavice PVMichal Matějíček
4040Křenovice PRMichal Matějíček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,3916,3716,392014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT16,3916,3716,392014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT16,2516,5316,532017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT16,2516,5316,532017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Louňovice pod Blaníkem BN--16,552015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radíkov OL16,6715,7516,672014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíkov PR16,6715,7516,672014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Petrůvky TR16,3116,7216,722013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sychotín BK16,4316,7516,752014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sychotín BK16,4316,7516,752014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sychotín BBK16,7016,9116,912016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychotín BBK16,7016,9116,912016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radíkov PR--16,962015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Špičky PR16,5616,9816,982014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Špičky PR16,9816,5616,982014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stará Říše JI17,0116,3517,012017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stará Říše JI17,0116,3517,012017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hodějice VY--17,062015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vitiněves JC--17,092015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radíkov PR16,5017,1017,102017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radíkov PR16,5017,1017,102017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Petrůvky TR16,3617,1117,112017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Petrůvky TR16,3617,1117,112017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nevcehle JI16,3817,1617,162014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nevcehle JI17,1616,3817,162014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libuň JC17,2117,1817,212016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC17,2117,1817,212016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krásná Ves MB17,1217,2117,212016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Krásná Ves MB17,1217,2117,212016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC--17,262015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pravčice KM170,1017,4117,412018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Krásná Ves MB--17,552015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC16,9417,6317,632017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Libuň JC16,9417,6317,632017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vítonice ZN17,6416,7617,642014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Vítonice ZN17,6416,7617,642014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Louňovice pod Blaníkem BN17,8717,8917,892016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Louňovice pod Blaníkem BN17,8717,8917,892016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vitiněves JC16,7317,9117,912016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vitiněves JC16,7317,9117,912016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Vítonice ZN--18,012015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Miroslav ZN18,2017,2418,202017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Miroslav ZN18,2017,2418,202017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Poštorná BV18,2118,0618,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Poštorná BV18,0618,2118,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Poštorná BV18,0618,2118,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Petrůvky TR18,3017,9118,302016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Petrůvky TR18,3017,9118,302016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kobylí BV18,6917,8818,692014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kobylí BV18,6917,8818,692014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kobylí BV18,6917,8818,692014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sychotín BK--18,812015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Rokytno PA19,8919,5418,892017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Loděnice ZN--18,932015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krokočín TR19,3819,0319,382014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Krokočín TR19,3819,0319,382014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Poštorná BV--19,542015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Poštorná BV19,5618,8019,562013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kobylí BV19,6318,1619,632013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nesvačilka BO18,9119,7919,792013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Tvrdonice BV19,8219,3919,822013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Tvrdonice BV--19,842015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Poštorná BV18,5219,8919,892018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Rokytno PA19,8919,5419,892017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Zahnašovice KM19,9719,6319,972017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Zahnašovice KM19,9719,3619,972017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nové Bránice BO19,6920,1320,132013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Lanžhot BV20,0320,1320,132014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Lanžhot BV20,0320,1320,132014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Lanžhot BV20,0320,1320,132014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Miroslav ZN19,3420,2620,262018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Skrochovice OP19,5020,5820,582017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Skrochovice OP19,5020,5820,582017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Špičky PR20,6120,3520,612017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Špičky PR20,6120,3520,612017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lanžhot BV20,7121,1121,112013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lanžhot BV--21,932015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Vítonice ZN21,1022,1522,152016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Vítonice ZN21,1022,1522,152016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Poštorná BV21,0222,1722,172017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Poštorná BV21,0222,1722,172017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Tvrdonice BV19,4222,7122,712014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Tvrdonice BV19,4222,7122,712014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Tvrdonice BV19,4222,7122,712014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Poštorná BV23,9923,1723,992016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Poštorná BV23,9923,1723,992016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Chrášťany LT22,1624,0524,052016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Chrášťany LT22,1624,0524,052016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Kobylí BV21,9524,3724,372016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Kobylí BV21,9524,3724,372016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Nevcehle JI17,3824,6724,672016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nevcehle JI17,3824,6724,672016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pravčice BKM24,7825,1725,172017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Pravčice KM24,7825,1725,172017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Myštěves HK25,4125,9525,952016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Myštěves HK25,4125,9525,952016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Moutnice BO33,4330,0433,432018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Radíkov PRNPNPNP2016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Benešov u Semil SMNPNPNP2017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Louňovice pod Blaníkem BNNPNPNP2017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/12 Pasohlávky, BV,
BHL
2009/05/30 Pasohlávky, BV,
BHL
2010/08/07 Pasohlávky, BV,
BHL
2012/08/04 Pasohlávky,
BHL
2013/07/20 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
-
2013/07/20 Pasohlávky, Travnatý povrch, základna tartan
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2014/08/16 Pasohlávky - hřiště, O pohár starosty obce
GPHO
2015/07/12 Pasohlávky, Pohár
BHL
2015/07/12 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR
BHL
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/06/04 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2. kolo BHL
BHL
2017/06/04 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/02 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2.kolo BHL
BHL
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2019/05/11 Pasohlávky, fotbalové hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky I.kolo BHL-M+Ž+DOR
BHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga