Kdyně 2020 - Haima Cup 2020 „Kdyně“

Liga: ZČHL
Místo: Oprechtice
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 27. 06. 2020 13:00
Kontakt:   Martin Gombár
Telefon:  +420777297169

Začátek rezervace: 27. 06. 2020 13:00
Konec rezervace: 27. 06. 2020 13:00
Začátek tipování:  27. 06. 2020 20:00
Konec hlasování: 27. 06. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://haimacup.sdhoprechtice.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oprechtice-10846.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Žebnice PSVladimír Záhrobský
24Dehtín KTVláďa Kučera
35Únětice 1911 PJLuboš Balvín
49Nevřeň PSHouk
510Horní Lukavice PJJan Hůla
611Horní Kamenice DOVlastimil Žák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJLuboš Balvín
23Hradec PJAneta Píchová
34Úněšov PSDenisa Joudalová
45Štichovice PSSDH ŠTICHOVICE ŽENY


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pasečnice DO--15,332019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vranovice PekloPB--15,642019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vranovice PekloPB--16,082019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Oprechtice DO--16,102019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kostelec ATC--16,212019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bolkov PJ--16,312019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Horní Metelsko DO--16,312019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Touchovice LN--16,572019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ledenice CB--17,262019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Oprechtice DO--17,602019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Metelsko DO--17,692019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zichov DO--18,652019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrabice PT--18,792019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Ves DO--20,362019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Křištín KT--21,592019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Díly DO--22,182019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vidice DO--22,572019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vidice DO--23,622019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Horšovský Týn DO--31,692019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mochtín KT--31,952019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kostelec BTC--33,832019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horšovský Týn DO--48,502019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Touchovice LN--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Srbice DO--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrabice PT--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Ledenice CB--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Srbice DO--20,082019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Březí DO--20,662019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Oprechtice DO--21,062019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kostelec TC--21,902019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Horšovský Týn DO--23,102019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Poděvousy DO--25,962019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zichov DO--30,032019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Díly DO--32,282019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horšovský Týn DO--39,502019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Oprechtice DO--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vidice DO--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Domažlice DO--NP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2018/07/21 Oprechtice - hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
CHNHL
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima
-
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
KL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Celkové pořadí KL a ZČHL
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga