Olšany u Prostějova 2020 - Pohárová soutěž na 2B. ZRUŠENO!!!!!!

Liga: -
Místo: Olšany u Prostějova
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 27. 09. 2020 13:30
Kontakt:   Michal Vařecha
Telefon:  730612340

Začátek rezervace: 20. 09. 2020 19:00
Konec rezervace: 26. 09. 2020 19:00
Začátek tipování:  20. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 27. 09. 2020 00:00
Zadal: Patrik Ručil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

ZRUŠENO!!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olsany-u-prostejova-11523.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
22Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
33Otinoves PVAdéla Buiglová
44Radíkov OLDejv Tietze
55Pěnčín PVPeťa Bartoňková
66Velká Bystřice OLMichal Surma
77Bílovice PVPetr Dokoupil
88Přáslavice OLBarbora Ivanová
99Chořelice OLPatrik Horák
1010Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
1111Bílovice Zeny"B"PVJan Menšík
1212Kokory PRLibor Daňa
1313Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1414Polomí PVJulie Navarová
1515Cholina OLSabina Hájíčková
1616Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
1717Pěnčín PVPeťa Bartoňková
1818Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
1919Šumvald OLNikola Tylová
2020Bílovice Ženy APVAndrea Koutná
2121Čelechovice na Hané PVJan Makovec
2222Přáslavice OLBarbora Ivanová
2323Nenakonice MuziOLJiří Tomecek
2424Ratiboř VSBarbora Paráková
2525Bělkovice-Lašťany OLSabina Hájíčková
2626Hlubočky ŽenyOLPavla Jahnová
2727Otinoves PVJan Kolář
2828Haňovice OLMafka Sobotová
2929Nenakonice Ženy OLJiří Tomecek
3030Cholina OLSabina Hájíčková
3131Bílovice "C" odpadPVLukáš Říčař
3232Ludéřov OLPetr Dokoupil
3333Roštění KMLukáš Říčař
3434Ráječek RáječekSUlallin
3535Krasice PVMates Juřík
3636Mladeč OLRadek Hégr
3737Soběsuky Ženy APVMichaela Vystavělová
3838Vojnice OLAdriana Šulcová
3939Veselá MužiZLMates Juřík
4040Ratiboř VSJakub Válek
4141Roštění ŽenyKMRoštění -dorky/ženy
4242Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
4343Blatec ŽenyOLJitka Hrabalová
4444Roštění mužiKMRoštění -dorky/ženy
4545Ratiboř VSJakub Válek
4646Ďáblice ABMichal Lavrinčík
4747Olšovec ženyPRLenka Zdráhalová
4848Topolany BVYMichael Jičínský
4949Velký Týnec ženy OLPetra
5050Hrabůvka PRHonza


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2020/09/27 Olšany u Prostějova, Pohárová soutěž na 2B. ZRUŠENO!!!!!!
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/09/26 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020
-
2020/09/26 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 6. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce
-
2020/09/26 Police - zámecký areál ZRUŠENO, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy - ZRUŠENO
-
2020/09/27 Hasičský areál SDH Ploukonice, Soutěž O Posvícenskou Husu
-
2020/09/27 Olšany u Prostějova, Pohárová soutěž na 2B. ZRUŠENO!!!!!!
-
2020/09/27 Jamnice, Pohárová soutěž na 3B
-
2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/10/10 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2020/10/17 1. TFA Šubířov, 1. TFA Šubířov
-
2020/10/17 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/10/17 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce
-
2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga