Olešnice 2019 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Olešnice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 07. 09. 2019 20:00
Kontakt:   Lukáš Hampl
Telefon:  776 129 856

Začátek rezervace: 01. 09. 2019 19:00
Konec rezervace: 07. 09. 2019 12:00
Začátek tipování:  07. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/X-TEAM-193971887737/

Poznámka pořadatele

Fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olesnice-10307.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
22Ludéřov OLTomáš Palička
33Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
44Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
55Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
66Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
77Loučany OLTomáš Hlavinka
88Měrotín OLPatrik Studeny
99Pěnčín PVMilan Husička
1010Olešnice XOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Krasice PVAlča Buriánková
1212Bezděčí u Trnávky SYLudvík Drapl
1313Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
1414Cholina OLSabina Hájíčková
1515Olšany u Prostějova PVRudolf Piterka
1616Vojnice OLMikuláš Ingriš
1717Grygov OLštěpán dvorský
1818Třeština SUVladimír Švub
1919Dolany OLJiří Staněk
2020Radíkov OLDejv Tietze
2121Velká Bystřice OLDavid Malecký
2222Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
2323Chořelice OLPatrik Horák
2424Niva PVMony Hrubá
2525Bílovice PVPetr Dokoupil
2626Vojnice OLTereza Jílková
2727Nemile Ženy SUJana Vinklerová
2828Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2929Velký Týnec ŽenyOLJan Jeřábek
3030Bílovice BPVPetr Bartoněk
3131Mladeč OLAdam Dvorský
3232Dub nad Moravou OLKateřina Skládalová
3333Nemile SUAntonín Pekr
3434Haňovice OLJaroslav Hausknecht
3535Kožušany OLMonca Vyhlidalova
3636Těšetice Ratašice mužiOLTomáš Navrátil
3737Kosov SUKateřina Klusáková
3838Krasice PVBarča Burešová
3939Střelice OLBarbora Bajerová
4040Droždín ChvádrožOLOndřej Šafařík
4141Polomí PVStanislav Režný
4242Blatec OLBarbora Paráková
4343Velká Bystřice OLMichal Surma
4444Pavlov SULucie Dostálová
4545Kosov ŽENYSURenata Lazebníčková
4646Domamyslice PVDavid Hanousek
4747Otinoves PVKarolína Burešová
4848Kožušany OLRadek Vyhnal
4949Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
5050Alojzov PVTomáš Růžička
5151Droždín OLIveta Pírková
5252Soběsuky PVLukáš Hampl
5353Těšetice RatašiceOLPatrik Pospíšil
5454Mladeč OLMartin Kristek
5555Štíty SUMichaela
5656Lukov ZLPetra Trefilová
5757Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
5859Janovice BRpetr boxan
5960Bezděčí u Trnávky SYJana Komoňová
6061Stražisko PVOndřej Šmehlík
6162Myslechovice OLMilan Gallo
6263Alojzov PVAdam Buigl
6364Maršíkov SUBarbora Vaculíková
6466Dolní Libina SUPetr Jančík
6567Dětkovice Muži APVLadislav Kořínek
6668Andělská Hora BRTomáš Pavlík
6773Soběsuky PVKamila Krychtálková
6875Bělkovice-Lašťany OLMiroslav Mlčoch
6976Krasice PVTomáš Petržela
7077Nové Dvory OLDaniela Trombiková
7179Střelice OLMartin Gazárek
7280Polomí ženyPVLenka Recová
7385Lukov ZLJan
7493Stražisko PVzdenek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže