Oldřiš - Areál za Orlovnou 2020 - SDH Oldřiš - O pohár starosty obce

Liga: OLSY
Místo: Oldřiš
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 08. 08. 2020 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 08. 08. 2020 11:00
Konec rezervace: 08. 08. 2020 11:00
Začátek tipování:  08. 08. 2020 00:00
Konec hlasování: 08. 08. 2020 00:00
Zadal: Jakub Střítežský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oldris-11012.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrastavec SY16,9716,4816,972018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Perálec CR17,1417,1117,142018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Široký Důl ASY16,5417,3017,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pomezí ASY17,5916,8717,592018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Široký Důl BSY17,9117,7417,912018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Oldřišov OP16,8117,9717,972018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nedvězí SY17,1618,1318,132018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stradouň UO17,0918,2118,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zderaz CCR16,7818,3818,382018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek BOP18,7818,2518,782018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Desná ASY18,8518,3018,852018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Prosetín ČHJCR19,8419,2219,842018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Osík SY19,9020,0220,022018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Újezd SY19,8920,0720,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Telecí SY18,9620,2220,222018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Předměstí SY20,1120,2620,262018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Květná SY20,6317,9020,632018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Záboří PI18,8920,6820,682018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Dobrouč BUO19,9120,9920,992018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pomezí BSY20,1920,9920,992018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velké Opatovice BK21,0821,3221,322018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lubná SY21,8621,4221,862018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hartmanice SY18,0522,2022,202018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Udánky SY23,3022,6023,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bystré Janovice FM26,0526,0226,052018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sádek AOP17,9726,0726,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Jevíčko SY18,8427,1627,162018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zderaz BCRNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Míchov BKNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Polička SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vysoké Studnice JINPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Černovice BBKNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pohodlí SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zderaz ACRNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oldřišov OP17,8717,1317,872018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bohuňov SY18,3017,8818,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nedvězí SY16,2018,5118,512018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Desná ASY18,6217,4118,622018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Černovice BBK17,7518,6418,642018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lezník SY19,0119,1119,112018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hartmanice SY19,9819,5919,982018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kamenec u Poličky BSY19,5620,4320,432018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sebranice BK20,4520,2320,452018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek OP20,8820,3320,882018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velké Opatovice BK20,7322,2722,272018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Borová OP22,5025,2525,252018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Polička BSY19,0528,5328,532018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kamenec u Poličky ASY28,4628,8928,892018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bystré Janovice FMNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pomezí SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Desná BSYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/05 Oldřiš areál Za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ
-
2018/08/04 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
OLSY
2020/08/08 Oldřiš - Areál za Orlovnou, SDH Oldřiš - O pohár starosty obce
OLSY
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/15 Desná - Hřište, SDH Desná - O pohár obce Desná
OLSY
2020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz
OLSY
2020/09/12 Perálec - Hřiště Zderaz, SDH Perálec - O pohár SDH
OLSY
2020/09/19 Květná - Hřiště, SDH Květná - O pohár starosty obce
OLSY
Kdy Kde Liga