Nevšová 2024 - O pohár SDH Nevšová

Liga: ZLPS
Místo: Nevšová
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 20. 07. 2024 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 08. 07. 2024 20:00
Konec rezervace: 19. 07. 2024 20:00
Začátek tipování:  20. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 20. 07. 2024 00:00
Zadal: Pavel Pavelka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevsova-14312.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Nevšová CZLPavel Pavelka
22Vrbětice ZLPavel Pavelka
33Kněžpole AUHTomáš Pelka
44Lukov ZLTomáš Hoferek
55Nevšová BZLPavel Pavelka
66Vřesovice HOJiří Vyoral
77Mladcová ZLLukáš Struška
88Hradčovice UHAdéla Stehlíková
99Částkov UHTomáš Hoferek
1010Mirošov BZLAdministrátor ZLPS
1111Kněžpole BUHTomáš Pelka
1212Nevšová AZLPavel Pavelka
1313Popov ženyZLAdéla Maryášová
1414Všemina ZLDzidza Dzidza
1515Pitín UHTomáš Šašinka
1616Mirošov DorciZLAdministrátor ZLPS
1717Mladcová ZLLukáš Struška
1818Martinice KMKarolína Vedrová
1919Popov dorciZLAdéla Maryášová
2020Hostětín ŽenyUHAdministrátor ZLPS
2121Lipová DorciZLTomáš Vaněk
2222Hrobice ŽenyZLDavid Červenka
2323Slušovice ZLKarel Dolina
2424Sazovice ZLLucie Štefková
2525Velký Ořechov ZLTomáš Jankůj
2626Tečovice BZLRoman Matuška
2727Chvalnov Lísky KMDrahomír Šušlík
2828Bojkovice UHTomáš Šašinka
2929Veselá MužiZLDavid Červenka
3030Sazovice ŽenyZLAneta Lysáková
3131Hradčovice dorkyUHAdéla Stehlíková
3232Míkovice UHLojza Tvrdoň
3333Vrbětice ZLBronislav Lysák
3434Pitín DorciUHTomáš Šašinka
3535Pohořelice ŽenyZLRoman Matuška
3637Pohořelice DorostenkyZLRoman Matuška
3738Louky ŽenyZLBarbora Vaculková
3839Vlachovice ZLDavid Marcaník
3940Lipová Muži ZLTomáš Vaněk
4041Slušovice ZLKarel Dolina
4142Machová ženyZLLucie Štefková
4243Veselá DorostZLMates Juřík
4346Bílovice UHAdéla Maryášová
4447Machová muži 35+ZLLucie Štefková
4548Racková ZLEliska Rapantova
4649Racková dorciZLEliska Rapantova
4750Roštění KMLukáš Struška
4851Bílovice ženy UHRadka Majíčková
4952Machová mužiZLLucie Štefková
5053Sazovice Muži 35+ZLAneta Lysáková
5154Veselá ZLMates Juřík
5255Trnava ŽenyZLJiří Vajďák
5356Tečovice BZLRoman Matuška
5457Louky MZLpeca
5558Tečovice BZLRoman Matuška
5659Rudimov ŽenyZLBarbora Andersová
5760Trnava DorciZLJiří Vajďák
5861Březolupy ŽenyUHLucie Hubáčková
5962Louky M35ZLpeca
6063Rudimov DorciZLBarbora Andersová
6164Pohořelice ZenyZLJana Forbelská
6265Trnava DorkyZLJiří Vajďák
6366Březolupy dorostenciUHEma Batoušková
6467Nedašov 35+ZLPetr Sáblík
6568Pohořelice DorkyZLJana Forbelská
6669Nedašov DorkyZLPetr Sáblík
6770Trnava MužiZLJiří Vajďák
6871Březolupy DorkyUHLucie Hubáčková
6972Nedašov Ženy ZLPetr Sáblík
7073Hrádek na Vlárské dráze ženyZLVěra Skopalová
7174Šarovy dorostenkyZLValentýna Kročilová
7275Nedašov Muži ZLPetr Sáblík
7376Křekov ZLAdam Halbrštát
7477Tečovice BZLRoman Matuška
7578Lukov ZLMichal Kadlčák
7679Vrbka Muži KMJosef Pospíšil
7780Francova Lhota VSNela Beránková
7881Vlachova Lhota ZLRoman Marcanik
7982Valašské Příkazy Ženy VSjosef smolik
8083Veselá DorostZLMates Juřík
8184Vrbka DorciKMJosef Pospíšil
8286Vlachova Lhota ZLRoman Marcanik
8387Dolní Bečva Ženy VSDominik Babinec
8488Bystřička VSMichal Lejska
8589Kněžpole AUHDaniel Palčík
8692Dolní Bečva Dorky VSDominik Babinec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladcová ZL16,5617,0017,002015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hradčovice UH17,2717,0417,272015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hradčovice UH17,3417,2117,342017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zahnašovice KM17,4317,2917,432015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velký Ořechov BZL17,3117,6417,642015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Štítná nad Vláří ZL17,8517,6017,852017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vésky UH17,7817,9317,932015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mysločovice ZL18,0417,9118,042017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vrbětice ZL18,0416,9718,042017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL18,1317,9618,132017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nedašov ZL18,1918,1518,192017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Velký Ořechov BZL18,4516,9718,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štítná nad Vláří ZL17,9818,4618,462015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mirošov ZL18,4716,8918,472017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Vrbětice ZL18,3418,5118,512015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tečovice ZL18,1718,7018,702015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šarovy ZL18,7917,4518,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vysoké Pole ZL18,6318,8018,802017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bratřejov ZL19,1117,7919,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Louky ZL18,9319,1319,132017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slušovice ZL18,2119,1819,182017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mistřín HO19,1918,0419,192015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Velký Ořechov CZL18,2619,4519,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,0719,6119,612015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lhota ZL19,2019,6119,612015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Tečovice ZL19,4519,6819,682017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vésky BUH17,4919,9319,932015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jestřabí ZL20,1220,1120,122017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Racková ZL20,1120,2420,242015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velký Ořechov CZL20,6621,0821,082017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Machová ZL19,9721,1021,102017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Vésky UH21,2317,5321,232017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Šarovy ZL21,7321,1321,732015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Hostětín UH21,7921,4421,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Hostětín UH22,8222,0322,822015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Martinice KM23,4320,8823,432017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Sehradice ZL26,3222,1426,322015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Lipová ZL34,0133,9434,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Mysločovice ZL33,9334,3134,312015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Křekov ZL34,7934,2734,792015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Nevšová ZLNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Ublo ZLNPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Nevšová ZL17,82NPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Jestřabí ZLNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Slavičín ZLNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nevšová BZLNPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Haluzice ZLNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Nevšová, 1. ročník soutěže o Miškářský pohár 2B
-
2015/07/05 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár ZLPS Nevšová
-
2015/07/05 Nevšová, Miškařský pohár
ZLPS
2016/06/18 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v požárním útoku
JLNS
2016/07/09 Nevšová, Miškářský pohár
ZLPS
2017/06/17 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v požárním útoku
JLNS
2017/07/08 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár v PÚ
-
2017/07/08 Nevšová, Miškářský pohár
ZLPS
2018/07/21 Nevšová, O Miškářský pohár
ZLPS
2018/08/10 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú
JLNS
2019/07/20 Nevšová, O Miškářský pohár
ZLPS
2019/07/20 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú
JLNS
2021/07/17 Nevšová, Pohárová soutěž ZLPS, 2B
ZLPS
2022/07/16 Nevšová, Pohárová soutěž
ZLPS
2022/07/16 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú
JLNS
2023/07/15 ZLPS Nevšová, ZLPS Nevšová
ZLPS
2023/07/15 Areál SDH Nevšová, NEVŠOVSKÝ MARATON - DENNÍ ZLPS
-
2023/07/15 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú
JLNS
2024/07/20 Nevšová, O pohár SDH Nevšová
ZLPS
2024/07/20 Nevšová, O pohár SDH Nevšová
JLNS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/03 Pohořelice, O pohár SDH Pohořelice
ZLPS
Kdy Kde Liga