Nevřeň 2018 - ICE CUP 2018

Liga: -
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 10. 02. 2018 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml.
Telefon:  775 655 463

Začátek rezervace: 01. 01. 2018 12:00
Konec rezervace: 10. 02. 2018 11:00
Začátek tipování:  10. 02. 2018 20:00
Konec hlasování: 10. 02. 2018 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-9239.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Nevřeň PSHouk
22Chotíkov PSSDH Chotikov
33Vidice MužiDOTereza Voráčová
44Úněšov PSMiloslav Pytlik
55Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
66Štítary ženyDODenis Balounová
77Zahorčice SportKTJosef Kolář
88Kdyně DOVaclav Milfort
99Mirošov ROsmatlak vaclav
1010Úněšov ženyPSDenisa Joudalová
1111Štítary mužiDODenis Balounová
1212Chlum MužiPJZbyněk
1313Radětice PBRadětice Vaci
1414Rožmitál pod Třemšínem ženyPBLibuše Poláková
1515Zahorčice STMarek Janoušek
1616Čelákovy PJJiří Böhm
1717Příšov PSJitka Racková
1818Neznašovy KTMartin Salamánek
1919Letiny PJDušan Faitenhanzl
2020Štítary muži BDOMiroslav Žáček
2121Nebílovy PJZbyněk Šebek
2222Mochtín KTMichal Kloupar
2323Stýskaly PSVáclav Švíka
2424Přehýšov Okrsek NýřanskoPSJiří Hána
2525Želčany PJVáclav Kasl
2626Chlum ženyPJZbyněk
2727Mirošov Ženy ROsmatlak vaclav
2829Slavětín LNDaniel Peterka
2930Mělník Blata mužiMEPavel Veselý
3031Kamenný Újezd ROsdhku
3132Mělník Blata ženyMEPavel Veselý
3233Obora PSVasek Dolejs


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vranovice PEKLOPB15,3715,4715,472016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahorčice ST14,9915,6215,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevřeň PS15,6015,8415,842017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bolkov PJ15,9816,0216,022016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevřeň PS16,1516,8016,802016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radětice PB17,1115,9417,112018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mělník ME16,7117,3617,362018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Příšov PS17,5016,9617,502018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nebílovy PJ17,5817,2017,582018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čelákovy PJ17,2617,6217,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mirošov RO17,7817,3517,782016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotíkov PS17,8816,3817,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahorčice KT17,8917,2117,892018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Střeziměř KT17,9518,1118,112016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Horní Metelsko DO18,5318,4218,532018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum PJ17,4418,7118,712018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vidice DO19,0318,5819,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Želčany PJ19,0818,3919,082018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letiny PJ19,1519,2619,262018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Neznašovy KT17,7619,2919,292016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Úněšov PS19,8219,1519,822016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hradiště PM20,1818,6920,182016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Liblín RO19,8420,4820,482016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Štítary ADO20,6120,6920,692016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Božkov PM20,8119,7220,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nevřeň BPS18,8121,2521,252017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Štítary BDO21,6321,8421,842016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kdyně DO22,3920,4522,392018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Křelovice PS22,2022,7222,722016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrást PS23,8723,1523,872017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Štěnovický Borek PJ23,3324,0024,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stýskaly PS25,8825,5125,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Přehýšov PS24,9127,0027,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ledce PS27,6318,9927,632017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Obora PS25,8028,0628,062018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Příšov PS17,5428,5528,552016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kamenný Újezd RO29,0729,4829,482018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Obora PS30,0529,4530,052016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Mělník ME29,4830,0730,072016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Všeruby PS32,6230,8132,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hostivice PZ18,1950,7550,752016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Vidice DO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Úněšov PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nevřeň PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Brodeslavy PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Mirošov RONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Robčice PJNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Křelovice PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Štítary ADONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Mirošov BRONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Příšov PSNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Štítary BDONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Neznašovy KTNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nové Dvory LT19,5418,5119,542016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Úněšov PS19,8218,7519,822018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štítary DO21,0318,9321,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevřeň PS21,0918,9921,092017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chlum PJ21,4720,9621,472018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov RO22,0122,2722,272018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rožmitál pod Třemšínem PB23,0522,2423,052018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Příšov PS23,8123,4623,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vidice DO24,3624,6724,672016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevřeň PS24,4624,7024,702016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Úněšov PS28,8122,6928,812016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Záluží PS26,3131,5531,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zruč PS32,5533,8833,882017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Doubravka PM45,4445,9945,992017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Obora PS--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mirošov RO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mělník MENPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/22 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Hošťalovice hřiště, O putovní pohár starosty obce Hošťalovice
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Za kulturním domem Střížov, O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA .
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/06/29 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2018/06/30 Velké Kunětice fotbal. hřiště, O pohár SDH (2B)
-
2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště
-
2018/06/30 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B)
-
2018/07/05 Zdislavice-Sokolská zahrada, Požární útok 2B
-
2018/07/05 Kosov - hřiště, Pohárová soutěž
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice,fotbalové hřiště, 3. ročník „O pohár Starostky“ (2B)
-
2018/07/06 Roseč - před KD, Noční hasičská soutěž
-
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/08 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B
-
2018/07/13 Stachovice, NOČNÍ hasičská soutěž, 2B
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Poruba - travnaté hřiště u KD, XXIII. ročník memoriálu br. F. Horníka v PÚ
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/28 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
Kdy Kde Liga