Nevřeň 2023 - ICE CUP

Liga: -
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 11. 02. 2023 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml.
Telefon:  775655463

Začátek rezervace: 08. 01. 2023 08:00
Konec rezervace: 10. 02. 2023 11:00
Začátek tipování:  11. 02. 2023 20:00
Konec hlasování: 11. 02. 2023 00:00
Zadal: Josef Vokáč

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-12937.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Mirošov ROsmatlak vaclav
22Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
33Žákava ŽenyPJLucie Horová
44Zahorčice KTJosef Kolář
55Stýskaly PSVáclav Švíka
66Střížov CBDavid Politzer
77Hostivice PZOndřej Mareš
88Letiny Muži PJDušan Faitenhanzl
99Horšovský Týn ŽenyDOAlexandra Vrbová
1010Horní Měcholupy MužiABMartin Lehovec
1111Nebílovy PJZbyněk Šebek
1212Drahkov Muži PJDušan Faitenhanzl
1313Vidice MužiDOTereza Voráčová
1414Úněšov PSMiloslav Pytlik
1515Horšovský Týn MužiDOAlexandra Vrbová
1616Čelákovy PJJiří Böhm
1717Bolevec MužiPMJan Karel Němeček
1818Kdyně MužiDORADEK HOUSAR
1919Obora ŽenyPSKryštof Ramajzl
2020Obora MužiPSKryštof Ramajzl
2121Úněšov ženyPSJosef
2223Střezimíř BNVáclav Helmich
2324Bolevec ŽenyPMJan Karel Němeček
2425Křelovice PSMiloslav Pytlik


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevřeň PS15,1615,1915,192018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vranovice PEKLOPB15,3715,4715,472016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahorčice ST14,9915,6215,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahorčice ST--15,692019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevřeň PS15,6015,8415,842017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bolkov PJ15,9816,0216,022016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nevřeň PS--16,322019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Svaté Pole PB--16,512019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevřeň PS16,1516,8016,802016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radětice PB17,1115,9417,112018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mochtín KT--17,322019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mělník ME16,7117,3617,362018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Příšov PS17,5016,9617,502018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nebílovy PJ17,5817,2017,582018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čelákovy PJ17,2617,6217,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mirošov RO17,7817,3517,782016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chotíkov PS17,8816,3817,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahorčice KT17,8917,2117,892018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Horní Měcholupy BAB--17,922019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Horní Měcholupy AAB--17,952019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Křištín KT--18,042019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Střeziměř KT17,9518,1118,112016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves ( Domažlice) DO--18,382019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mirošov BRO--18,492019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Metelsko DO18,5318,4218,532018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum PJ17,4418,7118,712018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vidice DO19,0318,5819,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Brodeslavy PS--19,072019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Želčany PJ19,0818,3919,082018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letiny PJ19,1519,2619,262018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Robčice PJ--19,272019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Neznašovy KT17,7619,2919,292016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chotíkov PS--19,312019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hostivice PZ--19,602019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Úněšov PS19,8219,1519,822016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Štítary BDO--19,872019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nebílovy PJ--19,902019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kdyně DO--19,932019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hradiště PM20,1818,6920,182016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Liblín RO19,8420,4820,482016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Křelovice PS--20,492019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Štítary ADO20,6120,6920,692016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vidice DO--20,702019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Božkov PM20,8119,7220,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nevřeň BPS18,8121,2521,252017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Štítary BDO21,6321,8421,842016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Horšovský Týn DO--22,202019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kdyně DO22,3920,4522,392018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Křelovice PS22,2022,7222,722016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chrást PS23,8723,1523,872017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Štěnovický Borek PJ23,3324,0024,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Stýskaly PS25,8825,5125,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chrást PS--26,842019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Přehýšov PS24,9127,0027,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Ledce PS27,6318,9927,632017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Oprechtice DO--27,642019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Obora PS25,8028,0628,062018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Příšov PS17,5428,5528,552016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stýskaly PS--29,002019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kamenný Újezd RO29,0729,4829,482018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Obora PS30,0529,4530,052016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Mělník ME29,4830,0730,072016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Všeruby PS32,6230,8132,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kamenný Újezd RO--34,582019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Drahkov PJ--38,592019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Hostivice PZ18,1950,7550,752016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Neznašovy KTNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Vidice DO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Úněšov PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nevřeň PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Brodeslavy PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Mirošov RONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Robčice PJNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Křelovice PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Štítary ADONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Mirošov BRONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Příšov PSNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Štítary BDONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ--16,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hlubyně PB16,7616,8216,822022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Úněšov PS16,9316,7316,932023/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Poděvousy DO17,1616,9517,162023/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradec PJ17,2317,2117,232023/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Únětice 1911 PJ17,7217,1617,722023/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štítary DO17,6117,7417,742019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Únětice 1911 PJ17,3517,7817,782021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lužná RA17,8017,5917,802023/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dehtín KT17,9617,8617,962022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dehtín KT18,0317,2918,032021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štichovice PS--18,122018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dehtín KT--18,132018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Úněšov PS17,7318,1718,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chotíkov PS--18,242018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hradec PJ18,4017,7218,402021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Úněšov PS--18,432018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hradec PJ--18,442018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Štěnovický Borek PJ18,4818,1718,482023/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Poděvousy DO17,5118,5418,542019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Únětice 1911 PJ18,4818,5518,552019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Únětice 1911 PJ17,2818,5918,592022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štichovice PS17,7418,6618,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Poděvousy DO18,7418,0618,742022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chotíkov PS18,8118,1418,812023/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Štěnovický Borek PJ--18,842018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hradec PJ17,5919,0519,052019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Želčany PJ19,2618,0219,262022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Poděvousy DO19,2818,7419,282021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Žákava PJ19,4018,3119,402023/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Horní Lukavice PJ--19,472018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Úněšov PS--19,502019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Štítary DO--19,522019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Mrtník PS--19,522018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nové Dvory LT19,5418,5119,542016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bučí PS--19,702018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Žákava PJ19,0419,8019,802022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Úněšov PS19,8218,7519,822018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hlubyně PB--19,962018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chotíkov PS19,7520,1420,142022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horní Lukavice PJ19,2120,3620,362019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Štítary DO21,0318,9321,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nevřeň PS21,0918,9921,092017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Žákava PJ21,2619,7721,262021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Chlum PJ21,4720,9621,472018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chotíkov PS21,1421,4821,482021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Želčany PJ18,9321,7021,702021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Drahkov PJ20,2222,1822,182021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Želčany PJ22,2321,8022,232023/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Mirošov RO22,0122,2722,272018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Rožmitál pod Třemšínem PB23,0522,2423,052018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Příšov PS23,8123,4623,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Vidice DO24,3624,6724,672016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Nevřeň PS24,4624,7024,702016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Doubravka PM--25,872019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Únětice 1911 PJ--26,812018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lužná RA27,5427,3127,542021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Úněšov PS28,8122,6928,812016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Štěnovický Borek PJ23,2630,0830,082022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Záluží PS26,3131,5531,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zruč PS32,5533,8833,882017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chotíkov PS35,3237,3537,352019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Horní Bělá PS39,6939,7239,722019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Mirošov RO--41,012019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Doubravka PM45,4445,9945,992017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Vidice DO--56,652019/02/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Štítary DONPNPNP2023/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Štítary DO18,04NPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Obora PS--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Mělník MENPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Štítary DO17,56NPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Mirošov RO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Lužná RANP16,43NP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Hlubyně PBNPNPNP2021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Poděvousy DO--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dehtín KTNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/23 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH (2B)
-
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2021/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2022/07/02 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2023/02/11 Nevřeň, ICE CUP
-
2023/08/20 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2024/02/10 Nevřeň, Zimní pohár #pětdevět
-
2024/05/25 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/03/30 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ, 2B
-
2024/04/06 Volenice, Jarní nalejvačka
-
2024/04/20 Zaječov, Jarní nalejvačka
-
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké)
-
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy
-
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/08/10 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík, 9.kolo MSL, 2B
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024
-
Kdy Kde Liga