Nevřeň 2020 - O pohár #pětdevět

Liga: ZČHL
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 04. 07. 2020 12:00
Kontakt:   Pavel Sova
Telefon:  775655463

Začátek rezervace: 04. 07. 2020 12:00
Konec rezervace: 04. 07. 2020 12:00
Začátek tipování:  04. 07. 2020 00:00
Konec hlasování: 04. 07. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-10889.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST--16,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dehtín KT17,1217,3217,322019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST16,3917,3917,392019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Horní Kamenice DO16,7817,4217,422019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubyně PB--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dehtín KT--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mochtín KT17,7317,5917,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žebnice PS17,6717,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Štítary DO17,7017,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Útušice PJ--17,812018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Únětice 1911 BPJ17,9517,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevřeň PS17,5118,0418,042019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štichovice PS--18,082018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chotíkov PS18,2617,9618,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nevřeň PS--18,332018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chotíkov PS--18,382018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Poděvousy DO--18,392018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Únětice 1911 APJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bolkov PJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Štichovice PS18,7318,7318,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bolkov PJ17,5318,8518,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mokrouše PJ18,0119,0619,062019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chrást PB--19,562018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Příšov PS18,3819,5919,592019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žebnice PS--19,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Obora PS20,4620,6320,632019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Úněšov PS--21,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Robčice PJ--21,862018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hrabice PT20,5922,1022,102019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Útušice PJ18,6322,4822,482019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mokrouše PJ--24,262018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Štěnovický Borek PJ26,1721,5426,172019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stýskaly PS27,1827,2927,292019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Horní Kamenice DO--30,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Příšov PS--35,102018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mochtín KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Únětice 1911 APJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Štěnovický Borek PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zahorčice KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Lukavice PJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horní Lukavice PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chrást PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Novosedly ST--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Robčice PJ18,35NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Štichovice BPSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Úněšov PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga