Nevřeň 2019 - Zimní pohár

Liga: -
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 09. 02. 2019 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml.
Telefon:  775 655 463

Začátek rezervace: 01. 01. 2019 11:00
Konec rezervace: 09. 02. 2019 11:00
Začátek tipování:  09. 02. 2019 20:00
Konec hlasování: 09. 02. 2019 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-10069.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
22Mochtín KTMichal Kloupar
33Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
44Zahorčice KTJosef Kolář
55Chrást PSJiří Fantiš
66Chotíkov PSSDH Chotikov
77Štítary ŽenyDOMiroslav Žáček
88Vranovice PekloPBStanda Strnad
99Mirošov ROsmatlak vaclav
1010Křelovice PSMiloslav Pytlik
1111Svaté Pole PBJosef Pecka
1212Nebílovy PJZbyněk Šebek
1313Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
1414Mirošov BROsmatlak vaclav
1515Horní Měcholupy Muži AABJan Roháč
1616Děčín I-Děčín DDM Armex DěčínDCJosef Gipfl
1717Zahorčice mužiSTBaďa
1818Čelákovy PJJiří Böhm
1919Mirošov ŽenyROsmatlak vaclav
2020Mělník Mělník BlataMEJosef Gipfl
2121Úněšov ŽenyPSDenisa Joudalová
2222Neznašovy KTMartin Salamánek
2323Úněšov MužiPSDenisa Joudalová
2424Horní Měcholupy Muži BABJan Roháč
2525Příšov PSJitka Racková
2626Hostivice PZMilan Bláha
2727Novosedly STBohuslav Chval
2828Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
2929Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
3030Stýskaly PSVáclav Švíka
3131Brodeslavy PSAleš Polívka
3232Únětice 1911 "B"PJPetr Skala
3333Vidice MužiDOTereza Voráčová
3434Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
3535Kdyně DOVaclav Milfort
3636Křištín KTJiří Freiberk
3737Drahkov PJAdam Bína
3850Nevřeň #pětdevětPSJícháč


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST--16,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlubyně PB--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dehtín KT--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Útušice PJ--17,812018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Štichovice PS--18,082018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nevřeň PS--18,332018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chotíkov PS--18,382018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Poděvousy DO--18,392018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bolkov PJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Únětice PJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chrást PB--19,562018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žebnice PS--19,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Úněšov PS--21,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Robčice PJ--21,862018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mokrouše PJ--24,262018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Kamenice DO--30,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Příšov PS--35,102018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mochtín KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Štěnovický Borek PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zahorčice KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Horní Lukavice PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Novosedly ST--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, Oprechtický noční pohár
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga