Nepomuky 2018 - 5. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Nepomuky
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 30. 06. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 06. 2018 19:30
Konec rezervace: 29. 06. 2018 23:59
Začátek tipování:  30. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 30. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nepomuky-9207.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Nekoř UOOndrej Kavalek
24Lanšperk UOpetr
35Králíky UODaniel Brzák
46Dubenec TUHonza Pajer
57Bystřec AUOHonza Pajer
68Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
79Zderaz ACRHonza Pajer
810Trnov RKHonza Pajer
911Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1012Myštěves HKHonza Pajer
1113Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1214Záchlumí UOJan Divíšek
1315Bohuslavice SUHonza Pajer
1416Velký Třebešov NAHonza Pajer
1517Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1618Bašnice JCHonza Pajer
1719Pšánky HKHonza Pajer
1820Česká Rybná UOLucie Raliková
1921Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
2022Nekoř UOOndrej Kavalek
2150Nepomuky UOLukáš Lešikar
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
56Libuň JCHonza Pajer
67Nepomuky UOHonza Pajer
78Trnov RKHonza Pajer
89Česká Rybná UOLucie Raliková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krásná Ves MB16,7216,9916,992017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO17,0516,5817,052017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Přím HK17,1716,6917,172017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK16,8917,4817,482017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,8917,4817,482017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO--17,642014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice UO--17,712014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rokytno PA17,8917,8717,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rokytno PA17,8917,8717,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolní Třešňovec UO--18,282014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nepomuky UO--18,332014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Česká Rybná UO--18,342015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nepomuky UO--18,432015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Červená UO18,1918,4518,452017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Červená UO18,1918,4518,452017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Horní Třešňovec UO--18,462014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Červená UO--18,462014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Červená UO--18,472015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bystřec UO--18,612014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bystřec UO--18,672015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lanšperk UO--18,942014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Třešňovec AUO--19,012015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Česká Rybná UO--19,092014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Roudnice HK17,9319,1119,112017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Holice PA19,1618,4119,162017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Kunčice BUO--19,162015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice BUO19,2718,9719,272017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolní Třešňovec UO--19,872015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horní Třešňovec AUO20,6218,0420,622017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Horní Třešňovec UO20,6218,0420,622017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dlouhá Ves RK17,8420,9820,982017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dlouhá Ves RK17,8420,9820,982017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nekoř UO--21,212015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nekoř UO21,5419,9021,542017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hrobice PA17,5423,0023,002017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hrobice PA17,5423,0023,002017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Česká Rybná UO16,9524,3224,322017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Česká Rybná UO16,9524,3224,322017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Horní Čermná UO21,5526,5226,522017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nepomuky UO26,9628,8828,882017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nepomuky UO26,9628,8828,882017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nekoř UO--29,332014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Ústí nad Orlicí UO--34,132014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/31 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2015/07/18 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2016/07/02 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/06/25 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/01 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga