Nekoř 2019 - Nekoř

Liga: VCU
Místo: Nekoř
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 14. 09. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 09. 2019 19:30
Konec rezervace: 12. 09. 2019 23:59
Začátek tipování:  14. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 14. 09. 2019 00:00
Zadal: Lukáš Lešikar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nekor-10628.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nekoř UOLukáš Lešikar
22Nepomuky UOLukáš Lešikar
33Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
44Černovír UOMatouš Zachař
55Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
66Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
77Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
88Králíky UODaniel Brzák
99Lanšperk UOpetr
1010Bošín UOFerda
1111Záchlumí UOJan Divíšek
1216Dlouhoňovice UOMartin Hynek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mistrovice UORomana Dolečková
22Černovír UOMatouš Zachař
33Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
44Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
55Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
66Dlouhoňovice UOMartin Hynek
720Nepomuky UOKateřina Krudencová
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
Ženy >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brandýs nad Orlicí UO--24,132015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Čermná UO--24,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bystřec BUO--24,372015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lukavice AUO--24,892015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dolní Dobrouč UO--25,782015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bošín UO--26,972015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Orlice BUO--27,292015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--27,412015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nekoř UO--27,482015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Černovír AUO--27,842015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Černovír BUO--28,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Třešňovec AUO--28,722015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Červená UO--29,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nepomuky UO--29,392015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bystřec AUO--30,982015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lanšperk UO--31,062015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mostek UO--33,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Záchlumí UO--34,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lukavice BUO--36,192015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/20 Nekoř, UO, Nekořský pohár
VCU
2009/09/19 Nekoř, UO, Nekořský pohár
VCU
2013/09/21 Nekoř, O pohár
VCU
2014/09/13 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2015/09/19 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2016/09/17 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2017/09/16 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2019/09/14 Nekoř, Nekoř
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže