Náměšť na Hané 2019 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Náměšť na Hané
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 03. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Michal Faltýnek
Telefon:  775 125 187

Začátek rezervace: 28. 07. 2019 19:00
Konec rezervace: 03. 08. 2019 12:00
Začátek tipování:  03. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 03. 08. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Náměšť-na-Hané-337445329683667/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál u Koupaliště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-namest-na-hane-10305.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Loučany OLTomáš Hlavinka
33Cholina OLPatrik Maksant
44Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
55Měrotín OLLukáš Trefil
66Ludéřov OLMilan Husička
77Niva PVTomáš Růžička
88Blatec OLEva Sahligerová
99Radíkov OLDejv Tietze
1010Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
1212Bílovice PVPetr Dokoupil
1313Krasice ženyPVJan Menšík
1414Domamyslice PVTomáš Havlíček
1515Mladeč ženyOLPatrik Horák
1616Kožušany OLMonca Vyhlidalova
1717Vojnice OLLukáš Navrátil
1818Olešnice OLLukáš Hampl
1919Olšany u Prostějova PVPetr Běhal
2020Štíty SUMarek
2121Bílovice ženy BPVDaniela Trombiková
2222Pavlov ženySUJiří Puchýř
2323Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Paráková
2424Velký Týnec OLJan Jeřábek
2525Cholina OLSabina Hájíčková
2626Otinoves PVRoman Klech
2727Chválkovice OLOndřej Šafařík
2828Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
2929Kožušany OLPetra Jančova
3030Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
3131Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
3232Velká Bystřice OLRadek Vyhnal
3333Nemile MužiSUFilip Krňávek
3434Lukov ZLJan Drábek
3535Velká Bystřice OLMichal Surma
3636Střelice OLMichal Blumtritt
3737Kosov ženySURadka Navrátilová
3838Droždín OLIveta Pírková
3939Vojnice OLTereza Košůtková
4040Pěnčín PVLenka Kopečná
4141Krasice PVBarča Burešová
4242Dolany OLSimona Hélová
4343Grygov OLAdam Dvorský
4444Určice PVFilip Hricisin
4545Janovice ŽenyBRTomáš Nebes
4646Kosov mužiSUKarolína Burešová
4747Leskovec nad Moravicí BRKateřina Klusáková
4848Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
4949Bílovice PVSDH Bílovice
5050Kokory mužiPRMichaela Koldová
5151Nenakonice OLMartina Buršíková
5252Velký Týnec OLPetra
5353Haňovice ženyOLJaroslav Hausknecht
5454Olešnice OLTomáš Hampl
5555Nenakonice OLJaroslav Himr
5656Lesnice SUJan Čada
5757Maršíkov ženySUjan Vaculík
5858Alojzov PVJan Kolář
5959Třeština SULadislav Plechatý
6061Kokory PRLibor Daňa
6163Bělkovice-Lašťany OLDavid
6265Velká Bystřice OLvojtech majer
6367Leskovec nad Moravicí BRJohana Fingerová
6469Troubelice mužiOLMiroslav Klíč
6572Janovice BRpetr boxan
6674Haňovice OLMafka Sobotová
6775Suchonice OLMartin Hluší
6876Bělkovice-Lašťany OLMiroslava
6977Střelice OLMartin Gazárek
7078Kožušany OLKateřina Konůpková
7179Pustiměř MužiVYMichal Vrba
7280Troubelice ŽenyOLKateřina Hejlová
7389Andělská Hora BRRadim Hanulík
7493Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/06 Náměšť na Hané, koupaliště, 1. Noční soutěž SDH Náměšť na Hané na koupališti
-
2017/08/05 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2018/08/04 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže